SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Çekmece Kilidi

BEBEK ÇEKMECE KİLİDİ

Çocuklar hemen hiçbir şeyden korkmazlar. Çünkü henüz pek bir şey bilmezler. Bu yüzden hayattaki tecrübesizlikleri onları zaman zaman tehlikeli durumlara sokabilir. Ebeveynleri ilgilendiren en önemli şey her ne pahasına olursa olsun ev kazalarından kaçınmaktır. Bebeğiniz kendi başına hareket etmeye başladığında evin tüm köşeleri iyice gözlemlenmeli; alçak mobilyalar, çok keskin köşeler, dolap ve çekmeceler için güvenlik önlemleri alınmalıdır. Ufaklığınız kendilerini bekleyen risklerin farkında değildir. Bir ebeveyn olarak mümkün olduğunca tedbirli davrandığınızdan emin olmak için her türlü güvenlik önlemi almak istemeniz normaldir. Bebeğinizin parmaklarını dolap ve çekmecelere sıkıştırmasını önlemek için alacağınız bebek çekmece kilidi gibi basit araçlarla güvenliği kolayca sağlayabilirsiniz.

Bebeğiniz Hareket Etmede Bağımsızlığını İlan Ettiyse Gözlerinizi Dört Açın

Bebeğiniz altı yedi aylık olunca yerde sürünmeye başlayabilir. Ardından emekleme dönemine geçerler. Emeklemeyi öğrendikleri zaman da çok hızlı bir şekilde etrafı dolanabilirler. Bir dakikadan daha kısa bir süre içinde tüm odayı keşfe çıkabilirler. Bebeğiniz kendine bir zarar gelebilecek düşüncesini bilmediği için tüm evi dolaşırken cesur bir tavır sergileyebilir. Yüksek mobilyalara tırmanmaya çalışabilir, çekmecelerin içinde ne olduğunu merak edebilir, her şeyin tadına bakmak isteyebilir. Sonsuz enerjiye ve meraka sahip minikler, evde dolaşırken kendi canlarını bilmeden yakabilirler. Meraklı kâşiflerin can güvenliği için ebebek’ten alabileceğiniz bebek çekmece kilidi gibi basit güvenlik önlemleriyle gönlünüz rahat eder. . Ancak anne ve baba olarak yavrunuzun hareket özgürlüğüne kavuştuğu bu dönemde, bebeğinize alacağınız tüm güvenlik önlemlerine rağmen onu yalnız bırakmamaya çalışın. Yavrunuz dünyayı keşfederken gözlerinizi dört açın.

Bebeklerin Göz Hizalarına İnin ve Evi Bir De Bu Açıdan Görün

Bebeğiniz emekleyecek veya yürüyecek yaşta ise, onun göz hizasına inin ve evinizdeki ortamı bir de bu açıdan gözlemleyin. Ebeveyn olarak yapmanız gereken şey; onunla birlikte gezinmek, onun gibi bakmak ve onu çevreleyen unsurları incelemeye başlamaktır. Böylelikle herhangi bir tehlike oluşturabilecek yerleri tespit etmek daha kolay olabilir. Onlara zarar verebilecek keskin kenarlar, sivri köşeler ve elektrik prizleri için gerekli aparatları takmak onları korur. Minik parmaklarını sıkıştırabilecekleri dolap kapakları ve çekmecelere takılabilecek bir çekmece kilidi ile evler daha güvenli hale getirilebilir. Çocuklarımızın iyiliği, kendi huzurumuz için gerekli tedbirleri önceden almakta yarar vardır. Ancak hiçbir güvenlik önleminin ailenin çocuğu üzerindeki denetimi kadar etkili olmayacağı unutulmamalıdır.

Karşı Koyulamaz Mutfak Dolap ve Çekmeceleri İçin Çocuk Emniyet Kilidi

Çocuklar, tehlikeyi çeken mıknatıslar gibidir. Özellikle çekmece ve dolaplar onlar için karıştırılacak cazibe merkezidir. Mutfaktaki dolapları ve çekmeceleri açmayı nasıl sevdiklerini bilirsiniz. Ve her defasında temizlik malzemeleriyle dolu olan dolaba giderler. Çok tehlikeli olan bu çekmecelerin kapaklarını bebeğinizin açmasını engellemek için ebebek’te bulunan geniş bir ürün yelpazesi vardır. Kapaklar ve çekmeceler için geçerli olan çocuk emniyet kilidi sistemleri oldukça dayanıklı ve esnektir.

Alacağınız büyük ve küçük boy çok amaçlı çocuk emniyet kilidi, kolayca uygulanabilir ve minik parmakları güvence altına alır. Yine aynı markanın çift düğmeli çekmece kilidi en zorlu bebeklerin açamayacağı kadar güvenilirdir. Ebebek’te bulabileceğiniz çok amaçlı kilitler iki boy halinde satışa sunulmaktadır. Bu ürün sadece küçük parmakları çekmeceye sıkıştırmaktan kurtarmaz. Aynı zamanda dolap ve beyaz eşyaların kapılarını açmasını önlemek için de tasarlanmıştır. Vidasız çekmece kilidi de son derece profesyonel ve kullanışlı bir üründür. Çok amaçlı çekmece kilidi bebeğinizi olabilecek pek çok ev kazalarına karşı koruyacaktır.

Güvenlik Deyince Akla ebebek Gelir

Evde bulunduğumuz zamanlarda bebeklerimiz zarar görecek diye endişe duyabiliriz. Onları sürekli göz hapsinde tutmamız da imkânsızdır. Ancak kaza riskini en aza indirmek için belirli güvenlik önlemlerini alabiliriz. Bunun için bebek çekmece kilidi ve diğer güvenlik araçları için ebebek’teki geniş ürün yelpazesine göz atmanızda yarar var. Miniklerinizin güvenliğini ön planda tutan markaların ürünleri, ebebek güvencesiyle uygun fiyatlarıyla cebinizi zorlamayacak. Çocukların güvenliği, anne ve babaların alacağı birkaç küçük tedbirle daha korunaklı hale gelecektir.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo