SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Önlükleri

BEBEK ÖNLÜKLERİ

Biricik yavrunuzun en çok kullandığınız eşyası deyince aklınıza ne gelir? Elbette bebek bezi ilk sırayı alacaktır. Onun kadar vazgeçilmez bir eşya varsa o da bebek önlükleri olacaktır. Doğduğu andan itibaren, kustuğunda kıyafetleri ıslanmasın diye takarız bebek önlüklerini. Emzirirken, mamasını yedirirken, dişleri çıkarken kullandığımız yegâne eşya bebek önlükleridir. Pek çok boyutta, modelde, desende ve malzemede üretilmiş bebek önlükleri üreten güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen markalar ebebek’le bir tık uzağınızda!

Bebek Önlükleri Doğar Doğmaz Kullanılan Eşyalar Arasında Yer Alır

Hemşire bebeğinizi kucağınıza verdiğinde dünyalar sizin olur. İlk yaptığınız şey onu kollarınızda sevgiyle sarmak olur. Ardından yapacağız bebeğinizin beslenmesi için gerekli olan sütünüzü emzirmek olacaktır. İlk kez anne olduysanız bu süreçte zorlanabilirsiniz. Bebeğiniz sütünü içerken ağzından akıtabilir veya fazlasını kusabilir. Bebeğinizin mama önlüğü ile bundan korunması mümkün. Göğsünü koruyacak olan mama önlüğü, onun ıslanarak hasta olmasını engelleyecektir. Böylece mama önlüğü ilk günden itibaren imdadınıza koşacaktır.

Fular Bebek Önlüğü İle Diş Çıkarırken Akan Ağız Sularının Kıyafetini Islatmasını Önleyin

Bebeğiniz gitgide büyümekte ve ihtiyaçları giderek değişmektedir. Yavrunuzun patlamaya çalışan dişleri, ağzından bolca salya akıtmasına neden olacaktır. Bebeklerin ıslanan kıyafetleri onların üşümesine neden olur ve hemen hastalanabilirler. Bu süreçte kıyafetlerinin ıslanmasını engelleyen üçgen biçimindeki fular önlükler yavrunuzun şıklığına şıklık da katacaktır. Ayrıca diş kaşıyıcılı fular önlüklerle bebeğiniz damaklarının kaşınmasını sağlayacaktır. Müslin kumaş ve havlu önlükler de diş çıkarma sürecinde yardımcınız olacaktır. Diş çıkarma sürecinde kullanılan bebek önlük modelleri arasına pedli mama önlüğü de eklenebilir. Boyundaki küçük ped çıkarılıp yıkanır ve tekrar takılır. Böylece bebeğinizin göğsü kuru kalır.

Ek Gıdaya Geçişteki En Büyük Temizlik Yardımcınız: Bebek Mama Önlüğü

Ek gıdaya geçen bebeğiniz yeni lezzetler keşfedecek, yemeğiyle oyunlar oynayacak ve tüm bunları yaparken de üstünü başını batıracaktır. Büyüklerimiz, çocukların yediği helal giydikleri haramdır diye boşuna dememişler. Büyük bir hızla büyüyen yavrunuzun kıyafetleri kısa bir süre sonra küçüleceğinden fazla miktarda almazsınız. Ancak kirlenen kıyafetleri bebek mama önlüğü ile en aza indirgemeniz olasıdır. Bütçenizi sarsmadan ebebek’ten alacağınız türlü türlü bebek mama önlükleriyle bebeğinizin üstünün kirlenmesini önleyebilirsiniz. Böylece mama saatlerinin, bebek önlükleri sayesinde sizin ve bebeğiniz için temiz bir biçimde atlatılmasına yardımcı olur.

Seçmekte Zorlanacağınız En Güzel Bebek Önlük Modelleri ebebek’te Sizleri Bekliyor!

Cıvıl cıvıl renkleriyle ve desenleriyle seçmekte zorlanacağınız bebek önlük modelleri ebebek’te geniş bir ürün yelpazesiyle karşınıza çıkmaktadır. Bebeğinizi, ek gıdaya geçtiği süreçte silikon mama önlükleri ile tanıştırabilirsiniz. Cepleri sayesinde dökülen kırıntıları toplar ve etrafa saçılmasına engel olur. Silikon malzemesi sayesinde su geçirmez ve bebeğinizin kıyafeti ıslanmaz. Yemek yedirirken kullanabileceğiniz bir ürün de peva malzeme ile üretilen sıvı geçirmez mama önlükleridir. Ayrıca kalın askılı havlu mama önlükleri de yemek saatlerinin vazgeçilmezi olacaktır. Havlu önlüklerdeki su geçirmez laminasyon sayesinde ıslaklık bebeğin elbisesine geçmez. Leke tutmaz mama önlükleri ince yapısıyla bebeğinizi rahatsız etmeden onun keyifli mama saati geçirmesini sağlar. Termo Plastik Poliüretan sıvı geçirmez kumaş yapısının yanı sıra takılıp çıkarılan cep bölümü, dökülen mamaları tutar ve etraf kirlenmez.

Kollu bebek önlüğü modeli, kıyafet yüzeyini en çok koruyacak seçenek olacaktır. Mama saatlerinde takabileceğiniz gibi çocuğunuzun el işi etkinliklerinde kullanılacak bir faaliyet önlüğü olarak da tercih edilebilir. Yıldız ve çiçek biçimindeki mama önlükleri bebeğinizi korurken onu daha da güzelleştirecektir. Bu önlükler sadece yemek saatinde değil, günün her anında kullanılabilir. Diş çıkarma döneminde pedli, diş kaşıyıcılı, müslin, penye ve kadife bebek önlükleri tercih edilebilir. Dışarıya çıktığınızda pratik olarak kullanacağınız 20’li paketler halinde satılan tek kullanımlık mama önlükleri hayat kurtarıcı ürünlerin arasına girecektir. Yemek yedirme esnasında takacağınız önlükleri, yıkama derdi olmadan kullanıp atabilirsiniz.

Birbirinden Sevimli Renklere ve Desenlere Sahip Bebek Önlükleri ebebek’te!

Bebeğiniz keyifle yemek yerken, diş çıkarma döneminin salyalarıyla boğuşurken veya sevdiği bir etkinlikle uğraşırken ebebek’teki bir çok kaliteli markanın ürettiği bebek önlükleri sayesinde rahat edecektir. Kollu, boyundan bağlamalı, geniş yakalı; yıldız, çiçek ve üçgen biçimli ürün yelpazesi oldukça geniş bebek önlüklerine ulaşmak bir tık kadar kolay!