SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Mama Hazırlayıcı

BEBEK MAMA HAZIRLAYICI

Bebeklerin bedenen ve psikolojik olarak sağlıklı bir gelişim süreci geçirmesi için en temel ihtiyacı beslenmedir. Ancak her bebeğin beslenme süreci çok da eğlenceli geçmemektedir. Özellikle bebeklerin sadece anne sütüyle beslendiği ilk altı aylık süreç bitip de ek gıdaya geçildikten sonra, beslenme saati hem ebeveynler hem de bebekler için oldukça zorlu geçmektedir. Ancak çok fonksiyonlu bebek mama hazırlayıcı çeşitleri ile artık bebeklerinize mama hazırlamak çok kolay.

Bebeklere Her Çeşit Besini Sevdirmenin En Kolay Yolu; Bebek Mama Hazırlayıcı Kullanmak

Yaşama gözlerini açtığı andan itibaren bebekler anne sütü ile beslenmeye başlar. Anne sütünün yetersiz olduğu ya da hiç olmadığı zamanlarda ise formül mamayla beslenen bebekler, altı ay boyunca hep aynı lezzeti tattıkları için yedikleri mamayı ya da sütü reddetmezler. Ancak minikler, ek besine geçiş ile birlikte artık yeni tatlarla karşılaşmaya başlar ve bu yabancı tatları ilk etapta reddetmeleri çok normaldir. İşte bu süreçte, anne ve bebekleri için adeta bir meditasyonmuşçasına huzur dolu geçen beslenme saati, tam bir stres kaynağına dönüşür.

Bebeklerin sağlıklı, dengeli ve düzenli beslenmesi büyüme ve gelişmeleri için çok önemlidir. Ancak kabak, brokoli, ıspanak, karnabahar gibi bazı sebzeler bebekler tarafından pek fazla sevilmezler. Bu faydalı besinlerden bebeklerinin mahrum kalmasını istemeyen annelerse; bebekleri yemek yemesi için zorlar, bebeklerse zorlandıkça bu besinlerden daha da uzaklaşırlar. Ancak bebek hazırlayıcı mamalar ile artık işiniz çok daha kolay. Çünkü buharda pişiriciler, yoğurt yapma makinesi ve katı meyve sıkacağı gibi mama hazırlayıcılar ile hazırlanan yemekler, hem çok pratik hem de bebeklerin kolayca yiyebileceği kıvamda ve en önemlisi oldukça lezzetli.

Buharda Pişiriciler ile Miniklerinize Besin Değeri Yüksek Yiyecekler Yedirin

Besinlerin vitamin değerini maksimum düzeyde koruyan, en faydalı pişirme şekli buharda pişirmedir. Buharda pişiricilerin en önemli özelliği etkili buhar döngüsü ile besinleri pişirirken yiyeceklerin kendi suyunu korumasıdır. Buharda pişiriciler, model ve markasına göre farklı güç, pişirme ayarı ve pişirme haznesi genişliğine sahip olarak üretilirler. Sebze, meyve, et, balık ve tavuk gibi besinleri iyice yıkadıktan sonra pişirme haznesine koyup, dilediğiniz pişirme süresine ayarlamanız yeterli. Böylece bebeğinize en sevdiği kıvam ve sertlikteki öğünleri, en kısa sürede hazırlamış olacaksınız.

Kaliteli markalara ait buharda pişirici modellerinin bazıları; biberon sterilizatörü, mama hazırlama ve blender özellikleriyle birlikte çok fonksiyonlu olarak tasarlanmıştır. BPA’sız, az parça sayısı ile kullanımı kolay bu ürünlerin en önemli özelliklerinden biri de kolay temizlenebilir olmasıdır.

Yoğurt Makineleri ile Bebeğinizin Sevdiği Kıvamdaki Yoğurdu Her Seferinde Tutturmak Mümkün

“Sütü kaynatmıştım ama eyvah, unuttum ve soğudu!” “Acaba bu sıcaklık mayalamam için uygun mu?” “Mayalı sütü dolaba koymayı unuttum ve yoğurt ekşidi!” Hemen hemen her annenin yoğurt mayalarken bu kaygıları yaşadığını biliyoruz. Yoğurt makineleri ile bu kaygılara son verebilir ve her seferinde, tam da istediğiniz kıvam ve lezzette sade ve meyveli yoğurt mayalayabilirsiniz. BPA içermeyen, dijital zaman ayarlı, otomatik kapanma, sesli uyarı özelliklerine sahip; şık ve ergonomik tasarımlarla üretilen kullanışlı yoğurt makineleri farklı miktarlarda yoğurt mayalama kapasiteleriyle üretilmişlerdir. Düşük enerji ile çalışan yoğurt makineleri hem enerjiden hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Katı Meyve Sıkacağı ile Bebeklere Harika Vitamin Karışımları Hazırlayın

Bebeklere bazı sebze ve meyveleri sevdirmeniz çok da kolay değil. Katı meyve sıkacağı ile bebeğinizin sevdiği meyveleri sıkarak, içerisine az miktarda sevmediği sebze ya da meyveden ekleyebilirsiniz. Böylece bebeğiniz farklı besin içeriklerini de tüketmiş olacaktır. Ayrıca zamanla sevilmeyen besinin miktarını artırarak, bir süre sonra bebeğinizin o tada alışıp, severek yemesini sağlayabilirsiniz. Katı meyve sıkacağı çeşitleri farklı sıkma kapasiteleri, motor gücü ve kullanım şekliyle tasarlanmıştır. Yeni nesil katı meyve sıkacakları kolay yıkanabilen parçaları sayesinde çok fazla talep görmektedir. Böylece hem bebekler hem de büyükler bol vitaminli, sağlıklı ve doğal meyve suları tüketebilmektedir.

Kullanışlı ve Kaliteli Bebek Mama Hazırlayıcı Çeşitleri, Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Öyleyse, bebeğinize kısa sürede ve besin değeri yüksek bir yemek hazırlamak istiyorsanız; yapacağınız ilk şey ebebek mağazalarında ya da sitemizdeki bebek mama hazırlayıcı seçenekleri arasından, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünü seçmek olmalıdır. Kaliteli marka mama hazırlayıcılar uygun fiyatlar, farklı taksit seçenekleriyle ebebek’te sizleri bekliyor. Üstelik kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece, kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın almanız mümkün.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo