SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Vücut Kremi

BEBEK VÜCUT KREMİ

Yeni doğan bebeğinizin cildi çok hassastır. İnce yapısı, her şeye duyarlı olması, yetişkinlere göre daha az yağlı olması, kısacası olukça narin olması nedeniyle tahrişlere ve mikroplara karşı açıktır. Bu nedenle bebek cildinin sağlığı için ebeveynlerin bazı önlemler alması gerekir. Doğum sonrası bebeğin cildinin havaya alışması 2-3 hafta kadar sürebilir. Bu süre içinde bebeğin cildinde kurumalar, kabuklanmalar veya soyulmalar oluşabilir. Bu rahatsızlıkların oluşmasını engellemek için bebeğinizin cildini nemli tutmanız gerekir. Bebeğinizin kuru ve hassas cildini nemli tutmak ise tamamen sizin elinizde. Minik bebeğinizin cilt sağlığı için bebek vücut kremi kullanarak herhangi bir hassasiyete karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Vücut Kremi Kullanmanın Bebeklere Faydaları Nelerdir?

Bebeğinizin narin cildi için özel düşünülerek tasarlanmış ürünler bebeğinizin sağlığını korumanıza yardımcı olabilecek fırsatlar sunuyor. Bebek losyonu ve kremleri, bebeğinizin cildini tahriş etmeden temizlemenize, pişik oluşumunu engellemenize ve dış etkenlere karşı korumanıza yardımcı olur. Böylece bebeğinizin rahatsız edici bir durumla karşılaşmasını önlemiş olursunuz. Yavrunuz gün içinde daha huzurlu olur.

Bebekler kendilerine masaj yapılmasına bayılır. Bebek kremi ya da losyonu kullanarak bebeğinize dairesel hareketlerle masaj yapabilirsiniz. Hem bebeğinizin rahatlamasını sağlamış olursunuz hem de cildinin ipeksi yumuşaklığa ulaşmasını sağlarsınız. Cildinin nefes alabiliyor olması da cilt sağlığı için önemlidir. Kullanacağınız bebek kremi ile bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir cilde sahip olmasına olanak sağlarsınız. Yağımsı atıkları temizleyerek cildin temizlenmesini sağlamak, bebeğinizin cildinin sağlıklı olmasına ve beslenmesine etki edecektir.

Bebek Vücut Kremi ile Yumuşak Dokunuşlar

Kış aylarındaki soğuk hava cilt kuruluğunu arttırır. Cildin rahatlamasını sağlamak için bebeğinizi kremlemenizde fayda var. Antialerjik yapılı kremleri güvenle yavrunuza kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cildini şımartmak için kullanabileceğiniz kremler ipeksi bir doku ve görünüm sağlar. Bu durum sizin ve bebeğinizin hoşuna gidecektir. Cildinde bebeğinizi rahatsız edecek durumlar olmayınca bebeğiniz mutlu olacak, etrafa gülücükler saçacaktır.

Bebekler altları rahatsız olduğunda huzursuzlanır. Bu nedenle bebeğinizin bezini çok bekletmeden değiştirmeniz gerekir. Altını açtıktan ve temizledikten sonra krem kullanabilirsiniz. Bu sayede pişik oluşumunu önlemek amaçlı bebeğinizin cildini nemlendirmiş ve korumuş olursunuz. Bez değişimlerinde düzenli olarak bebek kremi kullandığınızda faydalarını görebilirsiniz.

Bebek Vücut Kremi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yetişkin cildiyle bebek cildi birbirinden çok farklı yapıda ve özelliktedir. Bebeğinizin cildine bebekler için özel geliştirilmiş ürünleri kullanmalısınız. Renklendirici, koruyucu ve paraben içermeyen ürünleri tercih etmelisiniz. Doğal bileşenlerden oluşması ve bitkisel yapısının olması önemlidir. Dermatolojik olarak test edilmiş ürünleri iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriğinde vitamin ve minerallerin olması bebeğinizin cildinin beslenmesine etki eden özelliklerdendir. Bebek vücut kremi kullanarak cildinin yumuşamasını da sağlamış olursunuz. Hızlı bir şekilde emilen ürünler, bebeğinizin vücuduna sürdüğünüzde onu rahatsız etmeyecektir. Günümüzde alerjik bünyeye sahip bebek sayısı oldukça fazladır. Kullanacağınız her ürünün hipoalerjenik olmasına dikkat etmeniz bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir. Hipoalerjenik ürünler kullanmadığınız zaman bebeğinizin hassas olan cildinde kabarmalar veya kızarıklıklar görülebilir.

Bebek Vücut Kremleri ve Losyonları Bebeğinize Kendini İyi Hissettirir

Doğumdan itibaren bebeğinize vücut kremlerini kullanabilirsiniz. Bebeğinizin banyolarından sonra tüm vücuduna veya bezini değiştirdikten sonra poposuna rahatça uygulayabilirsiniz. Nazik hareketlerle bebeğinizin hassas cildine yayabilirsiniz. Kendi elinize bir miktar krem veya losyon döktükten sonra bebeğinizin cildine uygulamanız doğru kullanım şekillerinden olacaktır. Bebeğinizle ilgileniyor olmanız ona kendini iyi hissettirecektir. Cildinin bakımını sağlanması, hoş bir koku bırakması, cildinin rahatlaması bebeğinizi mutlu eder ve keyifli zamanları beraberinde getirir.

Bebekler İçin Vücut Kremi ve Losyon Çeşitleri Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla ebebek'te!

Bebeğinizin cilt bakımını sağlıyor olmak ebeveynlerin görevlerindendir. Bu sebeple bebeğinizin cilt bakımı için kullanacağınız bebek vücut kremleri ve losyonlar ebebek'te sizleri bekliyor. Promosyonlarımızı takip ederek avantajlı bir şekilde ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Güvenilir markalara ait ürünlerimizi kullanarak bebeğinizin cildini koruyabilirsiniz.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo