İçeriğe Geç

Yenidoğan Bebek Bezi


10 ürün bulundu
Promosyonlu
Yenidoğan 1 Bebek Bezi 2-5 kg 50 adet
22,90 TL
baby&me Yenidoğan 1 Bebek Bezi 2-5 kg 50 adet
4.5 8 YORUM
Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan Ekonomik Paket 2-5 kg 62 adet
36,90 TL
Molfix Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan Ekonomik Paket 2-5 kg 62 adet
3.6666666666666665 3 YORUM
Kampanyalı
Bebek Bezi Premium Care 1 Beden Yenidoğan Ekonomik Paket 2-5 kg 92 Adet
% 13
79,90 TL 69,90 TL
Prima Bebek Bezi Premium Care 1 Beden Yenidoğan Ekonomik Paket 2-5 kg 92 Adet
3.0 3 YORUM
Natural Yenidoğan 1 Beden Bebek Bezi 2-5 kg 40 Adet
29,90 TL
Sleepy Natural Yenidoğan 1 Beden Bebek Bezi 2-5 kg 40 Adet
1 Beden Avantaj Yenidoğan Bebek Bezi 2-5 kg 40 adet
25,90 TL
Canbebe 1 Beden Avantaj Yenidoğan Bebek Bezi 2-5 kg 40 adet
Bebek Bezi Premium Soft Yenidoğan 1 Beden Jumbo Paket 60 Adet 2-5kg
33,90 TL
Goon Bebek Bezi Premium Soft Yenidoğan 1 Beden Jumbo Paket 60 Adet 2-5kg
Kampanyalı
Bebek Bezi Yeni Bebek 1 Beden Yenidoğan Ekonomik Paket 2-5 kg 68 Adet
% 19
52,90 TL 42,90 TL
Prima Bebek Bezi Yeni Bebek 1 Beden Yenidoğan Ekonomik Paket 2-5 kg 68 Adet
Promosyonlu
Aloe Vera Yenidoğan 1 Bebek Bezi 2-5 kg 50 adet
24,90 TL
baby&me Aloe Vera Yenidoğan 1 Bebek Bezi 2-5 kg 50 adet
Pure Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan 2-5 kg 35 Adet
49,90 TL
Prima Pure Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan 2-5 kg 35 Adet
Natural Yenidoğan 1 Beden Bebek Bezi 2-5 kg 80 Adet
49,90 TL
Sleepy Natural Yenidoğan 1 Beden Bebek Bezi 2-5 kg 80 Adet

YENİDOĞAN BEBEK BEZİ

Bebeğinizi beklerken, bir yandan ailenize katılacak bu minik canlının heyecanını yaşarsınız, diğer yandan da kendinize bir ihtiyaç listesi oluşturmaya başlarsınız. Alınacaklar listesi oldukça kabarık olduğundan dolayı bu alışveriş listesi, size bebeğinizin temel ihtiyaçlarını daha rahat görme ve eksikleri giderme fırsatı sunacaktır. Bebek odası mobilyaları, bebek arabası, beslenme gereçleri, zıbınlar, kıyafetler, oyuncaklar derken liste uzar gider. Ancak, minik bebeğiniz doğar doğmaz ilk ihtiyaç duyacağınız ve en çok kullanacağınız şey, bebek bezidir ve bu nedenle listenin en başında yer almalıdır. Sık sık beslenen ve sık beslendiği için de sık altını kirleten yeni doğmuş bebeğinize en uygun bebek bezi ise, yenidoğan bebek bezi olacaktır.

Bebeğinizin En Temel İhtiyacı Bebek Bezidir

Gözlerini dünyaya yeni açmış olan minik yavrunuz, ilk birkaç ay boyunca sadece emecek, altını kirletecek ve uyuyacaktır. Yeni doğmuş bir bebek günde ortalama 7-8 kez beslenir ve hemen hemen her beslenmenin ardından da altını kirletir. Sadece sütle ve sıvıyla beslendiği için de yavrunuzun dışkısı cıvıktır. Bebeklerin ciltlerinin çok hassas olmasından kaynaklı olarak onun altını uzun süre kirli bezle tutmak çok doğru olmayacaktır. Minik bebeğinizin altını sık sık değiştirmediğiniz taktirde hassas derisi tahriş ve pişik olur. Bu nedenle, yeni doğan bir bebeği emzirmek kadar, her emzirmenin ardından bezini kontrol etmek ve değiştirmek de büyük bir önem taşır. Böylelikle, yavrunuzun poposu uzun süre dışkısıyla temas halinde kalmamış olur. Altı kuru olan ve teni zarar görmemiş bebeğiniz daha huzurlu ve mutlu bir bebek olacaktır ve bu durum günlük yaşamına da olumlu olarak yansıyacaktır. Kısacası, bebeğinizin sağlığı ve huzuru için ona en uygun bebek bezini seçmeniz çok önemlidir.

Yenidoğanlara Bez Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Anne-baba olarak bebeğiniz için alışverişe çıktığınızda, söz konusu bebek bezi alımı olunca bu durum sizi biraz zorlayabilir; çünkü piyasada birçok markanın farklı özellikler taşıyan ürünü mevcuttur. Peki yeni dünyaya gelen küçük bebeğiniz için en uygun bebek bezini nasıl seçeceksiniz?

Numarası: Bebek bezlerini incelediğinizde, paketlerin üzerinde 1-6 arası numaralar görürsünüz. Yeni doğan bebek bezi, 1 numara olarak geçmektedir ve 2-5 kg arası bebekler için uygundur. Bebeğiniz için ilk tercih edeceğiniz bez, 1 numara olacaktır.

Kuruluk: Bebeğiniz, ilk zamanlar altını çok hızlı kirleteceği için ona uzun süre kuruluk hissi sağlayarak onu rahatsız etmeyecek bir bez tercih etmeniz gerekir. Günün çoğu anını uyuyarak geçiren yenidoğan bir bebeğin uyku kalitesini arttırmak için bezinin verdiği kuruluk çok önemlidir. Bu sebeple, emiş gücü yüksek bir bez tercih edilmelidir.

Esneklik: Minik yavrunuzun bezi ve yan bantları esnek olan bir bez olmalıdır. Sıkan bantlar, küçük bebeğinizin canını yakabilir ve onu huysuzlaştırabilir. Ayrıca, zamansız sızıntıları önlemek adına da bantların büyük önemi vardır.

Yumuşaklık: Yeni doğanların tenleri çok hassastır. İpeksi yüzeye sahip bir bez tercihi, minik bebeğinizin cildine iyi gelecektir. Yumuşak bez dokusuna sahip bezler ile, yavrunuzun cildi tahriş olmayacaktır.

Ebebek, Yenidoğan Yavrunuza En Uygun Bebek Bezini Bulabileceğiniz Doğru Adrestir

Doğumdan sonra bebeğinizin sıkça tüketeceği bebek bezleri, yenidoğanlara hitap eden farklı seçenekleri ile ebebek’te sizlerle buluşuyor. Birçok güvenilir ve bilindik bebek bezi markasını bir arada bulabileceğiniz ebebek, yenidoğan bebek bezi almak veya stok yapmak isteyen ailelere çok hesaplı fırsatlar sunuyor. Bebeğinizin cildine dost, ipeksi malzemeden üretilen ve uzun süre  kuruluk sağlayan yenidoğan bezleri, en büyük yardımcınız olacak. Üstelik ebebek, indirim ve kampanyalı yenidoğan bezi ürünleriyle aile bütçenize de katkı sağlıyor. Yeni doğan bebek bezi fiyatları geniş aralığa sahiptir. Siz de ister bebeğinize denemek için, isterseniz de hızlı tükenecek bir ihtiyaç olduğundan stok yapmak için ebebek’teki kampanyaları takip ederek bez alışverişinizi avantajlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.