Değerli Bebeveynlerimiz,

Sizler ve tüm çalışanlarımızın sağlığı birinci önceliğimiz. Bu sebeple küresel Covid-19 salgınına karşı tedbirlerimizi arttırıyoruz.

Şu ana kadar verilmiş tüm siparişlerinizin birkaç gün içinde sizlere ulaştırılmış olması için çalışıyoruz, ancak şu andan itibaren vereceğiniz siparişlerinizi en erken 13 Nisan’da gönderebileceğimizi ön görüyoruz. Bu süreçte depo operasyonumuzda çalışan vefakar arkadaşlarımızı dönüşümlü olarak bir süre dinlendireceğiz.

Bebeklerinizi büyütürken her türlü tedbiri alarak açık bulundurduğumuz nöbetçi mağazalarımızla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Değişim ve iade talepleriniz mağazalarımızın kapalı olduğu süreçten etkilenmeyecektir. Bulunduğunuz ilde nöbetçi mağazamız var ise değişim işlemleri için en yakın mağazamıza uğrayabilirsiniz. Nöbetçi mağazamızın bulunmadığı illerde gerekli hijyen koşullarına aykırı olmayacak açılmamış ve kullanılmamış nitelikteki ürünler için mağazalarımız hizmete başladıktan sonra değişim ve iade işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Umuyoruz ki, bu zor günler en kısa sürede geçecek, sağlıklı günler dileriz.

Alışverişe Devam Et

9 ürün bulundu