SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK
Sistem şu an cevap veremiyor. Lütfen az sonra tekrar deneyiniz.

BEBEK PANTOLONLARI


 

Biz yetişkinlerin dolabında türlü türlü giysiler bulunur, ancak bebeklerimizin giysi çeşitleri belki de bizimkilerden daha fazladır. Yenidoğan bebeklere genelde tulum tarzı penye kıyafetler giydirsek de biraz büyüdüklerinde tıpkı bizim gibi giyinmeye başlarlar. Dolayısıyla bebeğimiz için giyim alışverişi yaparken, biz yetişkinlerin de günlük hayatta giyinmeyi çok tercih ettiği giysi olan bebek pantolonları sıklıkla karşımıza çıkar. Rahat ve kullanışlı olmaları sebebiyle hem bahar aylarında hem de soğuk kış günlerinde, bu pantolonlar ilk tercihimiz olacaktır. Tabii bu pantolonları miniklerimiz giyeceği için onların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olması gerekmektedir.


 

Hem Rahat Hem De Renkli Çocuk Pantolonları Her Sezonda Karşımızda  


 

Ebeveyn olmanın ilk koşulu olduğunu düşünerek, her zaman bebeklerimizin için her şeyin en iyisini yapmaya çalışırız. Onlara gösterdiğimiz sevgi ve ilgi dışında yiyeceklerinin, eşyalarının, oyuncaklarının ve giysilerinin en iyisini almak önceliklerimiz arasındadır; çünkü bir bebeğin sevgiden sonra ihtiyacı olacak şey, gelişimini iyi tamamlamasına yardımcı olacak araçlardır.


 

Giysiler ilk başta bebeklerimizin gelişimiyle bağlantılı olarak görülmese de aslında bunda önemli bir payı vardır. Çocuklarımız emekleyerek, koşarak ve oyunlar oynayarak hayatı öğrenir. Bu şekilde çevreyi keşfeder ve hem fiziksel hem de duygusal gelişimini pekiştirir. Bize ebeveyn olarak düşen görev de onlara bu koşulları sağlamaktır. Onun parkta koşarken üşümesini engellemek, terletecek giysilerden kaçınmak, içinde rahat hareket edebileceği giysiler seçmek bebeklerimizin değil bizim sorumluluğumuzdadır. Ebebek’te, siz anne ve babaların bu ihtiyaçlarına karşılık olarak hem rengarenk ve şık modellere sahip hem de çocuklarınızın içinde özgürce hareket edebilecekleri rahat çocuk pantolonları bulunmaktadır. Burada, ister güneşli havalarda isterseniz de soğuk havalarda giydirebileceğiniz, her sezon için çocuk pantolonlarını bulabilirsiniz.


 

Erkek Bebek Pantolonları Tahmin Ettiğinizden Daha Çeşitli


 

Erkek bebek anne ve babaları, alışveriş yaparken erkek bebekler için olan giysi seçeneklerinin azlığından şikâyet edebilirler; ancak konu erkek bebek pantolonu olunca çeşitler hiç de düşünüldüğü gibi az olmayacaktır. Oğlunuza mavi, sarı, bej, bordo, siyah ve daha bir sürü renklerde ve farklı kumaş çeşitlerinde pantolon bulmak hiç de zor değil. Bu renk çeşitliliği, bebeğinizin kıyafetlerini kombinlerken size oldukça avantaj sağlayacaktır. Kışlık kadife pantolonların üzerine gömlek ve bir pantolon askılığı ile oldukça havalı bir kombin yapabilirsiniz. Üstelik kadife pantolon hem oğlunuzun rahat edebileceği hem de onu sıcak tutacak bir tercih olacaktır. Üstelik çıtçıtlı bir model aldıysanız, oğlunuzun altını değiştirmek oldukça kolay olacaktır. Oğlunuz için yine sıcak tutacak elyaflı ve paçaları lastikli bir pantolon tercih edebilirsiniz.


 

Kız Bebek Pantolonları Yine Renkli, Yine Süslü


 

Kız bebeklerin kıyafetlerinin genel anlamda daha süslü olduğunu siz de fark etmişsinizdir. Kız çocukları çoğu zaman daha bebekken ne giyeceklerini seçmek isteyebilirler. Süslü ve renkli giysilerse onların daha çok dikkatini çeker. Kız bebek pantolonları yine farklı kumaş tipleriyle karşımıza çıkacaktır. Kız çocuk pantolon modellerinde, paçalarda ya da düğmelerde kızlarınızı daha şık gösterecek detaylarla karşılamak mümkündür. Kız bebek pantolonlarını bodylerle, gömleklerle ya da tişörtlerle çok rahat kombinleyebilirsiniz. Bahar ayları için pamuklu ince pantolonları, kış ayları için de kadife olanları tercih edebilirsiniz. Böylece küçük kızınız bu pantolonlarla hem süslü ve havalı olacak hem de serin havadan ve soğuktan korunacak.


 

Bebek Pantolonu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?


 

Kendimizi bebeklerimizin yerine koyup da düşünecek olursak, kim daracık ve sert bir pantolon içinde tüm gününü geçirmek ister ki? Üstelik bir de altları bezliyken. Bu nedenle bebeğinize alacağınız pantolonun çok dar olmaması gerekir. Eğer kışlık bir pantolon alıyorsanız altına çorap giydireceğinizi düşünerek biraz büyük alabilirsiniz. Alacağınız pantolonun %100 pamuk olması ve kanserojen madde içermemesi gerekir. Dikişlerinin ise kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Bunun dışında bebeğinizin cildini tahriş edebilecek nakış aplike uygulamalarından mümkün mertebe kaçınılmalıdır. Yumuşak ipeksi kadife pantolonlar, bebeğinizin daha iyi hissetmesine olanak tanır. Bunun dışında altı bezli bebeklerimiz için pantolonların altında çıtçıt bulunmasına dikkat etmeliyiz. Paçaları ve beli lastikli modeller ise bebeklerimizin daha rahat etmesine olanak tanıyacaktır.


 

Bebeklerimize giysi seçerken sadece rahatlık ve şıklığına bakmayız. Aynı zamanda kaliteli ham maddelerden üretilmiş olmasına, hava alan kumaşlar olmasına, kanserojen madde içermemesine de dikkat ederiz. Ebebek’te bulunan pantolon modelleri, %100 pamuk içerikli kumaşlarla üretilmiş olup bebeğinizin sağlığı için uygun üretim yapan markalara aittir. Özellikle ebebek için özel üretilen pantolonlar, Oeko-Tex standartlarına uygun bir şekilde Türkiye’de üretilmiştir. Peki nedir bu Oeko Tex? Bu standarda sahip ürünler, hem ham maddelerinin zararsız ve doğal olduğunu hem de üretim aşamasında çevreye zarar vermediğini kanıtlamış olurlar. Bebeğinize alışveriş yaparken Oeko-Tex standartlarına uygundur ibaresi gördüğünüz zaman, bebeğinizin sağlığı açısından endişe etmenize gerek yoktur.


 

Bebek Pantolon Fiyatları Nasıldır?


Bebeklerimizin sıklıkla giydiği bebek pantolonları fiyat açısından bütçenizi yormaz. Kaliteli kumaşlara sahip pantolonların pahalı olabileceği düşüncesi doğru değildir. Her pahalı ürün kaliteli değildir. Ebebek’teki bebek pantolon fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Üstelik birçok ürünü %50 kampanyalı fiyatlarla görmek mümkündür.