SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Odası Tekstili

BEBEK ODASI TEKSTİLİ

Hamile olduğunuzu öğrendiniz, bebek geliyor! Bu duruma belki hazırlıksınız, belki de değilsiniz ama şu bir gerçek ki, alınacak çok şeyiniz var. Önünüzde bebeğinize kavuşmak için daha aylar olsa da, bebeğinizle ilgili yapacağınız alışverişin çoğunu son aylara gelmeden ve rahat hareket edebiliyorken tamamlamak isteyebilirsiniz, ki bu çok normal bir durumdur. Üstelik, bebek odasının alınacakları say say bitmez. Bir yerden başlamak gerekecektir elbet. Bebek odası tekstili, alışverişinize başlamak için güzel bir nokta olabilir; çünkü minik yavrunuzun odasını asıl gösterecek olan bu ürünlerdir. Mobilyalar geldikten sonra tekstil eşyaları ile odayı dekore etmeye başladığınızda, çocuğunuzun odasının eksikleri yavaş yavaş tamamlanmaya başlayacaktır.

Yastık ve Yorganlar Bebek Odasının Demirbaşı

Bebek odası dendiğinde, mobilyalardan sonra akla ilk gelen yastık, yorgan ve nevresimler olur. Bebeğinizin rahat bir uyku çekmesi ve geceleri huzurla uyuması, gelişmesi ve büyümesi için çok önemlidir. Bu nedenle, yatağına uygun bir yastık ve yorgan temin ederek onun mışıl mışıl uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Bebeklere özel olarak üretilmiş, mikrofiber veya silikon yastık ve yorganlar hem hafif hem de kullanışlıdır ve minik yavrunuzun odasının vazgeçilmezleridir.

İster Nevresim ve Çarşaf, İsterseniz de Uyku Seti, Tercih Sizin!

Bebeğinizin mobilyaları geldiyse, yani karyola ve yatak ölçüleriniz belli ise; nevresim, uyku setleri ve alez gibi ihtiyaçlarınızı tamamlamaya başlayabilirsiniz. Piyasada farklı yatak ölçülerine göre tasarlanmış, farklı ebatlarda nevresim ve uyku takımları bulabilirsiniz. Nevresim setleri genellikle 3 parçadan; düz çarşaf, yorgan kılıfı ve yastık kılıfından oluşurken, uyku setleri 6-9 parça olup size tam bir takım sağlar. Ayrıca yan yastık kılıfı, baş koruma yastığı kılıfı, süs yastığı kılıfı gibi parçaları da içerir.

Ebebek; oda temanıza uyacak capcanlı, rengarenk ve çeşit çeşit desenlerle üretilmiş nevresim takımları ve uyku setlerini bulabileceğiniz en doğru adres! Minik bebeğinizin odasına farklı bir hava katabilmek, aynı anda hem şıklığı hem de konforu sağlayabilmek için farklı setleri deneyebilirsiniz.

Bebeğinizin Yatağına Alez Almayı Sakın Unutmayın!

Bebek yataklarının en büyük ve atlanmaması gereken ihtiyacı, muhtemelen yatak alezleridir. Gece oluşabilecek küçük kazalara karşı yatak alezi kullanmak, çok faydalı olacaktır. Bebeğinizin yatağını her defasında temizlemekle uğraşmak, hem sizi çok yoracak olmasından hem de yatağınızın deformasyona uğramasına neden olacağından dolayı su geçirmez alezler, bebek yataklarının kurtarıcısıdır.

Cıvıl Cıvıl Renklere Sahip Tekstil Ürünleri Minik Bebeğinizin Odasına Renk Katacak

Miniğinizin odasına şıklık kazandırmak amacı ile kullanabileceğiniz cibinlik ve halıları da unutmamak gerekir. Görsel açıdan, bebeğinizin odasına ilk baktığınızda gözünüze bu eşyalar çarpacaktır. Bu nedenle, yavrunuzu sinek ve böceklerden korumak için tercih edebileceğiniz cibinlikler ve sıcak havayı muhafaza edebileceğiniz halılar için farklı seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Diğer tüm tekstil eşyaları da onun odasında güzel bir tema oluşturmanıza ve kullanışlı, ferah ve aynı zamanda şık bir oda hazırlamanıza yardımcı olacak.

Bebek Battaniyelerine İhtiyaç Her Zaman Var!

Bebek odası tekstil ürünlerinden bir diğeri ise, bebek battaniyeleridir. Soğuk havalarda bebeğinizin üşümesini engelleyecek olan yumuşacık battaniyeler, dışarıya çıkarken bebeğinizi sararak soğuktan korumanıza yardımcı olur. Farklı renk ve desenlerde bebek battaniyelerini ebebek’te bulabilirsiniz.

Bebek Odası Dekorasyonunda İhtiyacınız Olan Her Şey ebebek’te!

Yorgan, yastık, uyku seti, halı, alez, cibinlik ve battaniye gibi birçok bebek odası tekstili ürününü bir arada bulabileceğiniz ebebek, bebeğinizin odasını düzenlerken aradığınız her şeyi rahat bulabilmeniz için olanak sağlıyor. Onlarca farklı markanın çeşit çeşit ürününü ebebek’ten uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Ebebek ile her bebek odasına ve yatağına uygun tekstil ürünleri bulmanız mümkün. Siz de, minik yavrunuzun odasını dekore ederken ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri görmek ve avantajlı olarak satın alabilmek için ebebek’e mutlaka bir göz atın!