450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

YardımYardım
SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Botları

Aradığınız kelimeye / kritere uygun bir sonuç bulunamamıştır.

BEBEK BOTLARI

İlk minik adımlar atılmaya başlandıysa, artık bebeğinize dışarıda giyebileceği türden ayakkabılar alma vakti de gelmiş demektir. Bizlerde olduğu gibi bebeklerde de farklı mevsim ve ortamlara uygun farklı ayakkabı tipleri vardır. Baharda spor ayakkabı, yazları sandalet gibi ürünlere ihtiyaç duyulurken; kışları da küçük ayakları yağmur, çamur ve soğuktan koruyacak bebek botları alma ihtiyacı duyulacaktır.

Erkek Bebek Botları Modern ve Tarz

En çok zevk alınan şeylerden biri de bebekleri giydirmektir. Onların küçük bedenlerine göre üretilen pantolonlar, gömlekler ve elbiselerden alarak uyumlu bir şekilde giydirmek ebeveynlerin çok hoşuna gider. Bebeklerin bu kıyafetlerini tamamlayacak giyeceklerden biri de ayakkabılardır. Soğuk kış aylarında erkeklerin pantolonlarının altına giyecekleri havalı botlar, giysileriyle bir bütünlük oluşturur ve minik oğlunuzu küçük bir delikanlı görünümüne kavuşturur.

Erkek çocuk botları genelde kahverengi, taba, gri ve siyah renk tonlarında olur. Bazı erkek çocuk bot modelleri önü bağcıklı tasarımıyla hem güzel bir görünüm oluştururlar hem de yan kısmına eklenen fermuar detayıyla giyim kolaylığı sağlarlar. Bir başka bot modeli de cırt cırtlı olanlardır. Özellikle çocukların kendi ayakkabılarını kendilerinin giymelerine olanak tanıyan cırt cırtlı modeller çok revaçtadır. Hem oğlunuzun kışlık giysileriyle uyum sağlayacak hem de onu soğuklardan koruyacak şık, rahat ve modern erkek bebek botlarına, anne ve bebek alışverişinde bir numara olan ebebek’ten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Süslü Kızlara Pembe Kız Bebek Botları

Her ne kadar zaman zaman kızlar mavileri erkekler de pembeleri kullanıyor olsa da kız çocuklarının pembeye âşık oldukları yadsınamaz bir gerçektir. Bazı kız bebekler, daha doğru düzgün konuşmaya başlamadan ayakkabılarını kendileri seçmeye başlarlar. Bu durumda kadınların ayakkabı düşkünü olmalarının neredeyse bebeklikte geldiğini söyleyebiliriz.

Kız çocuğu botu, tabii ki ağırlıklı olarak pembe ve lila renklerden oluşmaktadır. Kız çocuklarınızın süslü kıyafetlerine uyum sağlayacak şık botlar bulmak hiç de zor değildir. Bu şık botlarla hem prensesinizin giysilerini kombin edersiniz hem de küçük ayakları kışın çamurundan ve soğuğundan korursunuz. Elbette siyah ve kahverengi gibi koyu renklerde olanları da bulmak mümkündür. Kız çocuk bot modelleri tıpkı erkek modellerinde olduğu gibi giyim kolaylığı açısından ya yandan fermuarlı ya da önden cırt cırtlı tasarıma sahiptirler.

Bebek Botları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebeğinize alacağınız giysi ve eşyaların kullanışlı olması ve ihtiyaçları karşılamasının yanında, kaliteli olmaları da oldukça mühimdir. Bebekler bizlere göre daha hassas bir cilde sahiptirler. Aynı zamanda bağışıklıkları biz yetişkinlere göre daha zayıftır. Bu nedenle alacağımız ürünlerin zararlı ham maddeler içermemesi ve bebeğimizi tahriş etmeyecek kaliteli malzemelerden yapılmış olması gerekir. Keza bebek botlarında da aynı şeyler geçerlidir. Bu nedenle bebeğinize alacağınız botların onların hassas ve küçük ayaklarının sağlığına zarar vermeyecek yapıda olmasına özen gösterilmelidir.

Bebeğinize bot alırken “deridir, nasılsa birkaç giyilmede açılır” diye düşünerek bebeğinizi rahatsız edecek numaraları almayın. Bebeğiniz o açılma süresince botlardan rahatsız olacaktır. Bu nedenle tam ayağına uyacak kalıptaki numarayı satın almalısınız. Bir diğer hatırlatma da bebeğinize alacağınız botu öğleden sonra almanız gerektiğidir. Çünkü bebeklerin ayakları gün içinde bir miktar şişer. Sabah denenerek alınan ayakkabılarda ayağa tam kalıp oturan bot, akşamüzeri minik ayakların acımasına neden olabilir.

Bebek botları alırken %100 deri ürün almaya özen gösterilmelidir. Böylece bebeğiniz botların içinde daha rahat hareket eder. Aynı zamanda bilekli botlar alırken bebeğinizin yürümesine herhangi bir engel teşkil etmediğinden emin olmalısınız.

Bebek Botlarında Fiyatlar Ne Durumda

Küçüklerin ayaklarını kardan, yağmurdan ve soğuktan koruyacak hem sıcacık hem şık hem de uygun bebek botları ve fiyatları ebebek’te! Güvenilir markalara ait, bebeklere özel tasarlanmış ve kaliteli ham maddelerle üretilmiş olan bu botlar hem ihtiyacınızı giderecek hem de bütçenizi sarsmayacak. Minik ayaklara uyacak ayakkabılar da minik olduğundan, çocuk bot fiyatları siz yetişkinlerin botları gibi yüksek olmayacaktır. Üstelik kimi zaman %70’e varan indirimlerle bu ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Hem prenseslere hem de prenslere uyacak kaliteli ve rahat bebek botları için doğru adrestesiniz!