Bebek Meyve Suyu

3 ürün bulundu

BEBEK MEYVE SUYU

Minik bebeğinizin büyümesini sağlayan iki faktör, beslenme ve uykudur. Bebeğinizin doğumundan itibaren, her gün bir önceki güne kıyasla onun ne kadar hızlı büyüdüğünü gözlemlemeye başlarsınız. İlk aylarda, anne sütü ve mama dışında herhangi bir gıdaya ihtiyaç duyulmazken; ilerleyen dönemlerde, yani yavrunuz geliştikçe, sadece süt ve mama tüketmek bebeğinize yeterli gelmemeye başlayacaktır. Vücudu için gerekli olan tüm vitamin, mineral ve proteini karşılayabilmek adına ek gıdalara geçmenin vakti gelmiştir. Meyve ve sebzeler, bebeğinizin yiyebileceği şekilde püre haline getirilir. Sebze çorbaları yapılır, meyve suları sıkılır. Ancak, kimi zaman ufaklıklar her meyve-sebzeyi sevmeyeceği ve tüketmek istemeyeceği gibi, kimi zaman da bu yiyecek-içecek hazırlığını gerçekleştirmek için yeterli zamanınız olmayabilir, hele bir de çalışan bir anne iseniz. İşte bu gibi durumlarda, organik gıdalardan hazırlanmış ve size dilediğiniz zaman kullanma kolaylığı tanıyan bebek meyve suyu ürünleri, bebeğinize gönül rahatlığı ile verebileceğiniz ek gıdalardan olacaktır.

Meyve Suları Ek Gıdaya Geçme Döneminin Olmazsa Olmazı!

Süt ve mama dışında başka bir besini tanımayan minik yavrunuza ek gıdalar vermeye başladığınız dönemde, bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Çocuklar, bilmedikleri yeni tatlara karşı bazen çok açık olmayabilirler. Denediğiniz püre ve çorba karışımları da bazı zamanlar onlar için çok ilgi çekici olmayabilir. Ancak iyi hazırlanmış bir meyve suyu, yavrunuzun susadığı anlarda veya ara öğünlerde, biberonuyla içmekten keyif alabileceği bir alternatiftir. Üstelik yavrunuz, vücudu için gerekli olan birçok vitamin ve minerali meyvelerden karşılayabileceğinden dolayı onun dengeli beslenme menüsüne büyük katkı sağlamış olursunuz.

Evde, Dışarıda, Parkta, Dilediğiniz Yerde Bebeğinize Organik Meyve Suyu İçirmeniz Mümkün!

Evde bin bir zahmet çekerek hazırladığınız meyve suları, organik ve hormonsuz bir meyveden hazırlanmıyorsa, maalesef bebeğiniz için faydalı olmasından çok ona zarar verecektir. Her mevsimde farklı sağlıklı meyveler bulmanın zorluğunu da düşündüğünüzde, bebeğiniz için özel olarak üretilmiş bebek meyve sularına yönelmeniz çok daha mantıklıdır. Özel şişelerinde üretilen bu ürünler, gezmeye gittiğinizde de yanınızda bulundurabileceğiniz ürünlerdir. Bu sayede, dışarıdayken yavrunuz için içerisinde ne olduğunu bilmediğiniz içecekler kullanmak durumunda kalmazsınız. Tek kullanıma göre üretilen meyve suyunuz ile nerede olursanız olun, bebeğinizin ara öğünlerini atlamak gibi durumlar yaşamayacaksınız.

İçeriğindeki meyve oranı yüksek olan bebek meyve suları, meyve tüketmek istemeyen minikler için de bir çözüm olacaktır. Yavrunuz, bir taraftan susuzluğunu giderirken, diğer taraftan normalde yemediği meyvelerin besin değerlerinden faydalanma fırsatı bulacaktır.

Kaliteli Bebek Meyve Suları Yavrunuz için Doğru Tercih

Günümüzde, sağlığa uygun şekilde yetiştirilmiş sebze-meyve bulmak gitgide zorlaşıyor. Hormonlu, ilaçlı, doğru düzgün tadı dahi olmayan meyveler arasından minik yavrunuz için en masumunu arayıp bulmak hiç de kolay değil. Hepimizin kendi meyve-sebzemizi yetiştirme imkânı da olmadığına göre, anne-baba olarak yavrunuza verebileceğiniz en uygun ürünler, organik ürünler olacaktır.

Ebebek’teki seçilmiş markalara ait bebek meyve suları, organik tarım yolu ile üretilmiş meyveleri kullanmaktadır. Meyvelerin üretiminde herhangi bir ilaç veya suni gübre kullanılmamıştır. Meyveler, olgunlaşma evresini tamamlandıktan sonra meyve suyu haline getirilir. Ayrıca, ebebek’ten satın alacağınız kaliteli markaların meyve suları ilave şeker içermez, sadece meyvenin kendisinden gelen şeker içeriği vardır. Katkı maddesi olmadan, vakum altında kapatılıp pastörizasyon işlemi uygulanır. Bu nedenle, tazeliğini sürekli korur. Elma suyu ve armut-kayısı nektarı olmak üzere farklı çeşitleri bulunan bu bebek meyve sularını, minik yavrunuza güvenle ve gönül rahatlığıyla içirebilirsiniz.

Organik Ek Gıda Takviyesi Olarak Bebek Meyve Suları ebebek’te!

ebebek, bilindik markaların güvenilirliği ile bebek meyve suyu çeşitlerini sizlerle buluşturuyor. Organik tarım ile üretilmiş olgun meyvelerden elde edilen meyve suları, minikler için lezzetli bir alternatif olacak. Ayrıca, çantanızda ve yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz 200 ml boyutu ile bebeğiniz, tek kullanımda meyve suyunu içebilecek ve hiç ziyan etmeyecek. Uygun fiyatlarla bebek meyve suları, bebeğinizin ara öğünlerinin vazgeçilmez bir parçası olarak ebebek’te sizlerle! Üstelik, ebebek’in kampanya ve indirimlerini takip ederek avantajlardan faydalanabilirsiniz.