4 ürün bulundu

PİLSAN BEBEK KAYDIRAK

Çocuklar, gelişimlerinin de getirdiği merak ve heyecanla gün içinde oldukça fazla enerjiye sahip olabilirler. Çoğu zaman bu enerjiyi üzerlerinden atabilmelerini sağlamak için yaptığınız etkinlikler ve oyunlar yeterli olmaz. Anne-baba olarak yavrunuzun deşarj olabilmesini sağlayabilmek ve fiziksel ve zihinsel gelişimine yardımcı olabilmek adına, ona farklı oyun ve eğlence seçenekleri yaratmaya çalışırsınız. Oyun parkları miniklerin eğlenmeleri, dilediğince koşup oynayabilmeleri ve arkadaşlıklar kurabilmeleri için uygun seçeneklerdir. Ancak evinizin yakınında bir park yoksa, mevsimlerden kışsa veya hava dışarıya çıkmak için elverişli değilse Pilsan bebek kaydırak çeşitleri tam da aradığınız seçenektir.

Çocuğunuz için Farklı Oyun Alternatifleri!

Oyun parkları, büyük küçük tüm çocuklar için eğlenceli ve ilgi çekicidir. Fakat siz küçük bebekli ailelerin, minikleri her zaman dışarıya kaydırak veya salıncağa götürme fırsatı olmayabilir. Veya yavrunuz, tek başına hareket edebilecek kadar büyük olmaması nedeniyle buradaki oyuncakları kullanamayabilir. Pilsan bebek kaydırağı ürünleri, 1 yaşından itibaren kullanıma uygun modelleri ile portatif tasarımlar sunarak dilerseniz bebeğiniz için evinizin bir köşesinde küçük bir park kurabilmenize yardımcı olacaktır. Evde kaydırak fikrini mümkün kılan markanın ürünleri ile bebeğiniz, sizin de yardımınızla kaydırağın merdiven basamaklarını çıkmayı öğrenebilecek ve kaymanın keyfini çıkaracak. Siz de miniğiniz için keyifli bir seçenek yaratmış olacaksınız.

İster Evde İster Bahçede Kullanıma Uygun Çeşitler

Kaydıraklar, ufaklıkların en çok zevk aldıkları eğlencelerden biri. Evinizin içinde veya kapınızın önündeki bahçenizde yavrunuz için bir kaydırak kurduğunuzu düşünsenize?

Pilsan bebek kaydırakları, farklı tip modelleri ile hem ev içerisinde hem de bahçenizde kurulum sağlayabileceğiniz ürünlerdir. Açık veya kapalı alan farketmeden, ufaklıkların rahatlığını ve güvenliğini sağlayarak kullanılabilen bu ürünlerin birçok farklı modeli bulunmaktadır. Küçük yaştaki bebekler için ev gibi kapalı ortamlarda fazla yer kaplamadan kurabileceğiniz tasarımlar olduğu gibi, evinizin bahçesinde de kullanımı mümkün olan, daha geniş, salıncaklı veya tırmanma merdivenli seçenekler de bulunur. Bazı modellere basket potası da eklenmiştir. Böylelikle yavrunuz dilerse basket atmayı da öğrenerek eğlenebilir. Salıncaklı modellerde çocuklar arkadaşları ile birlikte sallanma fırsatı bulabilir.

Güvenilir, Dayanıklı, Kolay Kurulumu Sahip!

Pilsan bebek kaydıraklarının kurulumu ve montajı oldukça basittir. Arzu edenler ek hizmet alarak kurulumu yaptırabilir veya kendileri yapabilir. Geniş ve büyük çeşitleri beton zemine sabitlenebilir özelliktedir. İstenirse farklı bir yere kolaylıkla taşınıp monte edilebilir. Dayanıklı malzemeden üretilen bu ürünlerde kanserojen olmayan ve çocuk sağlığına uygun malzeme kullanılmıştır. Çocuklara hediye olarak da düşünebileceğiniz Pilsan bebek kaydırakları, yavrunuzun güvenliğini korumak üzere tasarlanmıştır ve emniyetlidir. Bu yönde aldığı birçok güvenlik sertifikası bulunmaktadır. Salıncaklı modellerde emniyet kilidi vardır ve muhafazalıdır. Ergonomik tasarımı ve hafif oluşu kullanım kolaylığı sağlarken, şık tasarımları ile miniklerin ilgi odağı olmaya adaydır.

Pilsan Bebek Kaydırak Çeşitleri ebebek’te!

ebebek, çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesine yardımcı olacak ürünleri sizlerle buluşturuyor. Sektörünün öncüsü olan, güvenilirliği ve kalitesi ile kendini kanıtlamış Pilsan bebek kaydırak çeşitleri, ebebek’te sizlerle! Salıncaklı, basket potalı, tırmanma merdivenli ve birden fazla çocuğun aynı anda kullanımına uygun çeşitlere ebebek’in bütçenize uygun ekonomik fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Üstelik dönemsel indirimler ve avantajlı kampanyalar sayesinde bu ürünleri çok daha avantajlı bir şekilde temin edebilmeniz mümkün! Siz de ebebek’in fırsatlarından yararlanmak ve bebeğinizi mutlu edebilmek istiyorsanız ebebek’i takip ederek fırsatları yakalayabilir, ister size en yakın ebebek mağazasından isterseniz de internet sitemiz üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz.