SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Kaydırak

BEBEK KAYDIRAK

 

Bebeklerin en sevdikleri ve en coşkulu oldukları yaz ayları yaklaşırken, ebeveynleri onların enerjilerini atabilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri ortamlar yaratmaya çalışırlar. Parkların güzelliğini ve eğlencesini keşfeden bebekler, anne babalarını her dakika oralara sürüklemek isterler. Her ne kadar fırsat buldukça onları parklara ve sahillere götürüp enerjilerini atmalarını sağlasanız da bunu her gün her an yapmanız günümüz koşullarında zor olabilir. Bu nedenle, özellikle evlerinin bahçeleri olan ebeveynler, parkları evlerine taşıyabilirler. Miniklerin parklarda en çok keyif aldıkları şeylerden biri ise kaydırak olduğundan, onlara bebek kaydırak almak, o zevki her an yaşamalarına olanak sağlar. Böylece siz kahvenizi yudumlayıp eşinizle ve sevdiklerinizle sohbet ederken bebeğiniz de yazın her anının tadını çıkarabilir.

 

Çocuk Kaydırağı Alarak Parkı Bahçenize Taşıyın

 

Kış aylarında çoğunlukla eve hapsolan çocuğunuzu güneşin yüzünü görür görmez parklara götürüp, onun nasıl mutlulukla koşturup eğlendiğini gördüğünüzde en az bebeğiniz kadar siz de mutlu olacaksınızdır. Çocuğunuz burada tırmanacak, zıplayacak, sallanacak ve itecek; yani burada çalıştırmadığı birçok kaslarını harekete geçirecektir. Bu da çocuğunuzun motor gelişimi için harika bir fırsattır. Ancak ister çalışın ister çalışmayın, bebeğinizi parka götürmek için çok sık fırsat yaratamayacaksınız. Bu da bebeğinizin sürekli park diye ağlamasıyla ve sizin suçluluk hissetmenizle sonuçlanacaktır. Özellikle birden fazla çocuğunuz ya da çevrenizde çocuğunuzun oynayacağı yaşıtları varsa çocuk kaydırağı bu duruma harika bir çözüm olacaktır. Kaydırağı bahçenize kurun ve onun doyasıya eğlendiğine şahit olun. Çocuğunuz kardeşiyle veya arkadaşlarıyla sırayla kaydırağa binecek ve böylece hem sosyal ilişkilerini hem dil becerilerini hem de motor becerilerini geliştirecek; aynı zamanda bunu kendi bahçesinde, yani güvenli bir ortamda yapacaktır.

 

Bebek Kaydırağı Almanın Faydaları Nelerdir?

 

Bebekler kaydıraklara bayılırlar. Bu kaydıraklarla oynarlarken farkında olmadan da gelişimlerine birçok katkı sağlarlar. En çok katkı sağlayacakları şeylerden biri ince ve kaba motor becerilerini geliştirmek olacaktır. Bebeğiniz elleriyle basamaklara tutunarak ve dengesini sağlamaya çalışarak kaydırağına tırmanacaktır. Böylece hem minik parmaklarıyla tutabilme ve denge sağlama becerisini geliştirecek hem de risk almayı öğrenecektir. Kaydırağın tepesine çıktığında ise başarı duygusunu tadacaktır. Hatta bu başarısına şahit olmanız onun için bir gurur kaynağı olacaktır. Bu da bebeğinizdeki benlik saygısı gelişimi için harika bir yoldur. Kaydırağın tepesine varabilen bebeğiniz, ardından aşağıya doğru kayarak eğlencenin doruklarına ulaşacaktır. Bu şekilde sürekli hareket halinde olacak, bedenindeki birçok kası harekete geçirecek ve kaba motor becerisini geliştirecektir. Ayrıca daha kapsamlı olan kaydırak modellerinde bebeğinizin daha farklı hareketler yapabileceği tasarımlar da mevcuttur. Böylece bebek kaydırağı ile yavrunuz, yaratıcılığını da konuşturabilir.

 

Bebek Kaydırak Modelleri Nasıldır?

 

Bahçenizde veya evinizde bebeğiniz için harikalar yaratabileceğiniz bebek kaydırak modellerinin tek tip olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sadece kaydıraklı modellerin yanı sıra, ister yanında salıncağı bulunan isterseniz de ilave olarak basket potası gibi eğlenceli aktiviteler barındıran türleri de mevcuttur. Böylece çocuğunuz kardeşleri ve arkadaşlarıyla doyasıya eğlenecek ve istediği her an bu eğlenceye ulaşabilecektir. Siz de parkın yanına bir masa sandalye çekerek onları gözlemleyebilir, karınları acıktığında yemeklerini yedirebilir, tuvaletleri geldiğinde ise tuvalete götürerek gün içerisindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Böylece hem çocuklarınız oyunları bölünmeden rahatça oynayacaklardır, hem de iştahları açık havanın, koşturmanın ve mutluluğun etkisiyle ziyadesiyle artacaktır. Bunun yanı sıra, bu kaydıraklardan almanız için illa bahçeniz olması da şart değil. Daha küçük ve kurulumu kolay modellerden alarak, bebeğinizin bu keyfi her mevsim çıkarmasına olanak tanıyabilirsiniz. Çocuğunuz evde kaydırak ile istediği kadar oynayabilir.

 

Birbirinden Eğlenceli Bebek Kaydırak Modelleri ebebek’te!

 

Birçok köklü markanın bebek kaydırak modelleri ebebek’te! Bebeğinize alacağınız kaydırak fiyat olarak geniş bir aralığa sahip olacaktır. Siz anne babalara sunulan bu kaydırak çeşitlerinden bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Ebebek’teki büyük markalar İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlere teslimat yapma imkânı sunarken, bunun dışındaki bölgelere en yakın servis yönlendirmesiyle Türkiye’nin birçok noktasından satın alma imkânı sunuyor. Ek bir ücret karşılığında kurulumunu ve montajını güvenli ve kolay bir şekilde yaptırabileceğiniz bu oyuncaklar arasından, kurulumunu kendinizin yapabileceği modelleri de seçebilirsiniz. Yaralanma riskine karşı güvenle tasarlanan, zararlı kimyasalların bulunmadığı ve alevlenmeye karşı önlem alınarak üretilmiş bu bebek kaydıraklarını güvenle alabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.