Sırala

Bebek Beşiği

60 ürün bulundu
Sırala

BEBEK BEŞİĞİ

Bebeğinizin bir an önce dünyaya gelmesi için heyecan içerisinde beklerken, bir yandan da miniğinizin bebek odasını hazırlama çalışmalarına başlarsınız. Hamileliğin belki de en keyifli tarafı, küçük meleğinizin odasını ve eşyalarını düzenlemektir. Renkli, sevimli, cıvıl cıvıl ürünler aklınızı başınızdan alır. Sıra bebek odası için mobilya almaya geldiğinde, işler biraz karışabilir. Çünkü, mobilyalar sık sık değiştirebileceğiniz eşyalar değillerdir ve bebeğiniz için en doğru, en güvenli ürünü seçmeniz gerekir. Bebek karyolası, dolap, şifonyer derken bebek odası tabii ki uzun yıllar kullanım alanı yaratacaktır; ancak ilk zamanlarda minik yavrunuzla mümkün olan en kısa mesafede bulunmak ve bebeğinizin tamamen size bağlı olduğu ilk aylarda bir bebek beşiği edinmek, hem anne hem de bebek için büyük kolaylık sağlayacaktır.

Neden Bebek Beşiği Almalıyım?

Yeni doğan bir bebeğin, günün hemen hemen her anında annesine ihtiyacı vardır. Beslenmesi, yıkanması, altını değiştirmesi, uyutulması gibi tüm temel ihtiyaçlarının giderilmesinde, yanı başında olmanız gerekecektir. Özellikle, gece yavrunuz uyandığında ve emzirmeniz ya da karnını doyurmanız gerektiğinde uykusu dağılmadan yardımcı olabilmeniz çocuk beşiği sayesinde çok daha kolay ve rahat olacaktır. Beşikler kolay monte edilebilen ve taşınabilir eşyalardır. Bebek beşiğini, dilediğiniz odaya taşıyarak gece uyanmalarında onun yanında olabilir, gündüz işiniz varken de rahatça göz kulak olabilirsiniz. Geceleri yataktan kalkmadan bebeğinizi besleme avantajı sağlayan bebek beşikleri, sallanabilir özelliği ile de yavrunuzu kolay uyutmanızı sağlayacaktır.

Yavrunuza Alabileceğiniz Çeşitli Beşik Modelleri

Piyasada birçok markanın farklı tasarımlarla üretilmiş şirin ve küçük beşik modellerini bulabilmeniz mümkün. Geriye sadece, birbirinden güzel, renkli ve kullanışlı modeller içerisinden sizin ve bebeğiniz için en uygun olanı seçmeniz kalıyor.

Ahşap beşikler: Kayın ağacı gibi ağaçlardan üretilen ahşap beşikler, hafif olması nedeniyle ev içinde rahat taşınabilir. Tahta malzeme kullanılması ve herhangi bir kanserojen malzeme kullanılmadan üretilen bir beşik türü olmasından dolayı bebeğinizin sağlığına uygundur.

Yatak yanı beşikler: Bu beşikler, ebeveyn yatağının yanına monte edilebilen bir bebek beşik modeli olarak özellikle geceleri, bebeğinizle dilediğiniz gibi ilgilenebilmenize olanak tanır. Yüksekliği ayarlanabilen, eğim verilebilen bu modelle minik yavrunuz, uyurken sizin yanınızda olmanın verdiği güvenle deliksiz bir uyku çekecektir.

Tasarım beşikler: Bu beşikler ay, araba, bal kabağı gibi figürlere benzetilerek üretilmiş görsel ürünlerdir. Süslü ürünleri seven anneler için alternatif olabilir.

Beşik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beşikler, genellikle 0-12 ay bebekler düşünülerek tasarlanmaktadır. Ancak beşik almaya karar verdiğinizde, bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Beşiğin parmaklıkları bulunuyorsa parmaklıklar arası mesafe kontrol edilmeli; yavrunuzun kolunun, bacağının veya kafasının sıkışma riski olmamalıdır. Kullanılan kumaşın zararlı maddeler içermediğinden emin olunmalıdır. Beşiğin boyalı yüzeylerinin, kurşun içermeyen boya ile boyanmış olması gerekir. Ayrıca vidalı parçaları varsa, eksiksiz şekilde takılmış olmasına dikkat edilmelidir.

Uygun Fiyatlarla Bebek Beşik Modelleri ebebek’te!

Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, kolay monte edilebilen, uykuya geçiş esnasında sallama özelliği ile size yardımcı olacak ve geceleri yatağınızın yanındaki minik bebeğinize rahat erişebilmenize olanak tanıyan bebek beşiği modelleri, ebebek güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Ebebek’te; birçok kaliteli markanın dayanıklı, güvenilir ve kaliteli ürünlerinden oluşan, geniş ürün yelpazesi ile her bebeğe ve aileye uygun bir beşik bulmak mümkün. Üstelik ebebek, sunduğu uygun ve geniş aralığa sahip bebek beşik fiyatları ile her ailenin bütçesine hitap eden bebek beşiklerini indirim ve kampanyalarla alma fırsatı sunuyor. Bebek beşiği almaya karar verdiğiniz an ebebek’i ziyaret etmeyi unutmayın, siz de avantajlardan faydalanın.

'