SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Odası Mobilyası

BEBEK ODASI MOBİLYASI

O mutlu haberi aldığınız günden beri gözünüz hep bebek mağazalarının vitrinlerinde olur. Bebeğinize alışveriş yapmak için doğuma yakın ayları bekleyemez, daha ilk aylardan ufak tefek şeyler almaya başlarsınız. Ancak sizi en çok heyecanlandıran, evinizde bebeğiniz için ayırdığınız odaya girmek ve içinizde büyüyen miniğinize yapmak istediğiniz odanın hayalini kurmak olacaktır. Bundan daha keyifli olanı soracak olursanız, süreç ilerleyip de doğum yaklaştığı zaman, bebek odası mobilyası bakarak işi gerçeğe dönüştürmektir diyebiliriz.

Bebek Odası Markaları

ebebek'te satışta olan bebek odası markaları şunlardır:

  • baby plus
  • Bebekonfor
  • Babywhen
  • Ege Baby
  • Holmen
  • Meltem Smart
  • Minera
  • Snüz
  • Stokke
  • Tahterevalli

Sağlıklı ve Kullanışlı Mobilyalarla Hem Şıklığı Hem de Rahatlığı Sağlayın

Bebeğinize alacağınız ürünleri ince eleyip sık dokursunuz. İster kıyafet ister oyuncak olsun, aldığınız ürünlerin görselliği ve kullanışlılığının yanı sıra içeriğine bakmadan almazsınız. Aynı durum bebeğinizin odası için de geçerli olacaktır. Alacağınız bebek yatak odası ürünlerinin, bebeğinizle birebir temas edeceği ve yavrunuzun bu mobilyaların bulunduğu havayı soluduğu gerçeğine dayanarak, kaliteli ham maddelerden üretilmiş olmasına dikkat edersiniz. Bunun yanı sıra, elbette görsellik de ön planda olacaktır. Alacağınız mobilyaların renginin ve dokusunun zevkinize uygun olması gerekir. Bunun yanı sıra kullanımı kolay, amacınıza uygun olması önemlidir. Ebebek’te bulacağınız bebek mobilyası modelleri; doğal ve zararsız ham maddelerden üretilmiş olmasıyla sağlığınızı, şık tasarımı ve hayallerinizdeki odaya uyum sağlamasıyla zevkinizi, kullanışlılığıyla da hem bebeğinizin hem de sizin konforunuzu sağlar. Sizin için özenle seçilmiş tüm bu ürünler arasından muhakkak aradığınızı bulacaksınız.

Bebek Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz zamanının çoğunu odasında geçireceğinden, odasının pek çok özelliği aynı anda barındırması gerekir. Bu nedenle, bebek mobilyası seçimi konusunda özenli olmanızda fayda vardır. Bebek mobilyası alırken, öncelikle ihtiyaçlarınızı gözden geçirmelisiniz. Bu, sizi gereksiz ürünlere para harcamaktan kurtaracak ve daha mantıklı bir alışveriş yapmanıza olanak sağlayacaktır. Bunların dışında da pek çok önemli detay bulunmaktadır.

Malzeme Kalitesi: Bebeğinize alacağınız mobilyaların malzemesi, bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyebilecek nitelikte olmamalıdır. Özellikle beşik gibi içinde uyuduğu ve çokça zaman geçirdiği bir ürünün doğal ahşaptan yapılmış olması büyük avantajdır. Böylece ürününüz hem daha dayanıklı olacak hem de bebeğiniz için daha sağlıklı olacaktır. Dayanıklı olması gelecekte sahip olacağınız diğer çocuklarınızın kullanımına olanak sağlayarak bütçenize de katkı sağlayacaktır. Bazı beşikler beraberinde kılıf da içermektedir. Bu beşik kılıfların fermuarlı olması kolayca temizleyebilmenize olanak tanır. Böylece bebeğiniz için gerekli hijyeni daha kolay sağlarsınız. Ayrıca bu kumaşların pamuklu olması bebeğinizin sağlığı ve konforu için oldukça önemlidir.

Kulanım Kolaylığı: Alacağınız bebek odası mobilyalarının kullanışlı olması çok önemlidir. Bebeğinizin gelişim dönemlerine uyum sağlayacak özellikte olmaları alacağınız mobilyayı daha uzun süre kullanabilmenize olanak tanır. Bu nedenle mobilyanızı seçerken, sizin için önemli olan şeyleri karşılayıp karşılamadığına bakmak gerekir. Örneğin, alacağınız beşiğin ön korkuluğunun yukarı-aşağı hareket ettirilebilir olması, bu yatağı aynı zamanda park yatak olarak da kullanabilmenize olanak tanır.

Tasarımı: Alacağınız mobilyaların tasarımının göze hitap etmesini istemek en doğal hakkınızdır. Gönlünüzce dekore edeceğiniz bebek odası, şık mobilyalarla tamamlanacaktır.

Maliyeti: Tüm diğer özelliklerin yanında, aileleri en çok düşündüren konulardan biri de ürünlerin maliyetidir. Ancak burada daha çok maliyet ve fayda oranına bakmak gerekir. Çok uygun fiyata aldığınız bir ürünün kısa sürede deforme olmasını istemezsiniz. Böyle bir durumda bebek mobilyası sizin için daha maliyetli olacaktır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulabileceğiniz ebebek’le bu sıkıntınız ortadan kalkacaktır. Hem bütçenize hem de ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bebek mobilyalarını gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Emzirme Koltuğu ile Kendinizi Şımartın!

Tahterevalli’nin kayın ağacı kontrplağından üretilmiş sallanabilir emzirme koltuğu ile emzirme işlemini dinlenmeye çevirebilirsiniz. Oeko-Tex belgesine sahip tekstil ürünleriyle kaplı bu koltuk, toksin ve kurşun içermeyen boyalarla boyanmıştır. Gün içerisinde sürekli bebeğinizle ilgilenirken haliyle yorulursunuz. Bebeğinizi emzirirken ayağınızı uzatın ve sallanarak bu zamanı dinlenmeye çevirin. Bu şekilde sallanarak bebeğinizin kolayca uykuya geçmesine de olanak tanırsınız. Minimum salınım sesine sahip bu ürünü dinlenme koltuğu olarak da kullanabilirsiniz.

En Uygun Bebek Odaları Fiyatları ebebek’te!

Kaliteden ödün vermeyen güvenilir markaların bebek odaları fiyatları ebebek’te geniş fiyat aralığına sahip. Siz de miniğinize bebek odası mobilyası almak istiyorsanız kalite ve güvenin adresi ebebek’ten şaşmayın!