İçeriğe Geç

Bebek Battaniyeleri


36 ürün bulundu
Kampanyalı
Jakarlı Bebek Battaniye
% 50
25,90 TL 12,95 TL
HelloBaby Jakarlı Bebek Battaniye
5.0 1 YORUM
Müslin Çok Amaçlı Battaniye Yanardağ
29,90 TL
HelloBaby Müslin Çok Amaçlı Battaniye Yanardağ
5.0 4 YORUM
Sadece 1 stok var.
Kampanyalı
Dino Battaniye
% 40
49,90 TL 29,94 TL
Mymio Dino Battaniye
Kampanyalı
Dino Battaniye
% 40
49,90 TL 29,94 TL
Mymio Dino Battaniye
Kampanyalı
Jakarlı Bebek Battaniye
% 50
25,90 TL 12,95 TL
HelloBaby Jakarlı Bebek Battaniye
Kampanyalı
Leopar Elyaflı Battaniye
% 40
59,90 TL 35,94 TL
Mymio Leopar Elyaflı Battaniye
Kampanyalı
Sirk Temali Battaniye
% 50
29,90 TL 14,95 TL
Little Dreams Sirk Temali Battaniye
5.0 2 YORUM
Kampanyalı
Kuzu Desenli Battaniye
% 43
29,90 TL 16,99 TL
Little Dreams Kuzu Desenli Battaniye
5.0 1 YORUM
Kampanyalı
Müslin Çok Amaçlı Battaniye Mavi Yıldız
% 17
29,90 TL 24,90 TL
HelloBaby Müslin Çok Amaçlı Battaniye Mavi Yıldız
Sadece 1 stok var.
Kampanyalı
Yıldız Desenli Triko Bebek Battaniye
% 43
34,90 TL 19,99 TL
HelloBaby Yıldız Desenli Triko Bebek Battaniye
Battaniye
36,90 TL
Rahat Yaslan Battaniye
5.0 1 YORUM
Battaniye
36,90 TL
Rahat Yaslan Battaniye
Battaniye
36,90 TL
Rahat Yaslan Battaniye
Battaniye
36,90 TL
Rahat Yaslan Battaniye
Unicorn Desenli Bebek Battaniye
29,90 TL
Little Dreams Unicorn Desenli Bebek Battaniye
Sadece 3 stok var.
Ufo Desenli Bebek Battaniye
29,90 TL
Little Dreams Ufo Desenli Bebek Battaniye
Sadece 5 stok var.
Fırfırlı Çift Katlı Battaniye
39,99 TL
Baby Corner Fırfırlı Çift Katlı Battaniye
Sense Battaniye
49,90 TL
Mink Sense Battaniye

BEBEK BATTANİYELERİ

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren, bebeğiniz için her şeyin en iyisini düşünmek ve bebeğinize en iyisini almak isterseniz. Bu süreçte düşünmeniz gereken birçok detay vardır En iyisini tercih etmek için o detayların peşinden koşar, her şeyi araştırırsınız. Kullanacağınız eşyaları seçerken ayrı bir hassasiyet gösterirsiniz; çünkü bebeğinizin cildi çok hassastır ve bağışıklık sistemi henüz gelişmemiştir. Bebeğinizin minik bedeni özel bir ilgi gerektirir. Her geçen gün mucizevi bir şekilde büyüyen bebeğiniz için uyku çok önemlidir. Güzel bir uyku çekebilmesi için de yattığı yerin rahatlığı, odanın sıcaklığı, üzerindeki kıyafetler ve üzerine örteceğiniz örtü gibi birçok etken vardır. Bebek battaniyeleri uyku zamanının vazgeçilmezlerindendir. Bebeğinizin ihtiyaçlarına yönelik kullanacağınız bebek battaniyelerinin, bebeğinizin keyifli bir dinlenme süreci geçirebilmesindeki payı büyüktür.

Bebek Battaniyesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bebeğiniz sizin en önemli varlığınız olur. Ne hissettiğini anlatamadığı için jest ve mimiklerinden, duygu durumundan, vücudunun gösterdiği tepkilerden onu en iyi şekilde anlamaya çalışırsınız. Neye ihtiyacı olduğunu anlama süreci birbirinizi tanıyana kadar ebeveyn için oldukça zorlu geçebilir. Seçimlerinizi bebeğinizin ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz durumlara uygun olarak yaparsınız. Bebek battaniyesi seçimi de bebeğinizin ihtiyaçlarına yönelik olmalıdır.

Giydirilmediği için tenine temas etmiyor diye düşünmeniz yanlış olur. Bebeğinizin sağlığı açısından kullanacağı ürünler önem taşır. Kumaş seçimi burada dikkat etmeniz gereken ilk özellik olmalıdır. Alerjik reaksiyonlara neden olmayacak ürünler, kimyasal maddelerin kullanılmadığı ürünler seçilmelidir. Mevsim soğuklukları da göze alınarak, kullanılan battaniye çeşidi ayarlanmalıdır. Seçeceğiniz bebek battaniyesi bebeğinizin rahatça uyuyabilmesi için hafif ve yumuşak olmalıdır. Leke tutmayan özelliğe sahip ve kolayca kuruyabilen kumaşta olması da işinize yarayacaktır. Ayrıca tercihiniz nefes alma özelliğine sahip, nemi içinde tutmayan ürünlerden yana olmalıdır.  Bu tarz ürünleri seçmenizle birlikte bebeğinizin uyku kalitelisinin de arttığını gözlemleyebilirsiniz.

Bebek Battaniyeleri Fiyatları Nasıldır?

Bebeğiniz için tercih edebileceğiniz çok sayıda bebek markası bulunuyor. Bununla birlikte ürünlerin fiyatları da değişiklik gösteriyor. Sadece kendi bebeğiniz için değil, sevdiklerinize de bebek hediyesi olarak seçebileceğiniz farklı modellerde ve farklı fiyatlarda hazır bebek battaniyeleri mevcut. Seçeceğiniz battaniye çeşidine göre bebek battaniye fiyatları da değişiklik gösteriyor. Yapılan kampanyaları ve indirimleri takip ederek avantajlı bir şekilde istediğiniz bebek battaniyesini satın alabilirsiniz. Ebebek, geniş fiyat aralığındaki ürün yelpazesiyle her zaman bütçenize uygun olan ürüne ulaşmanızı sağlıyor.

Bebek Battaniyesini Mevsime Göre Seçmelisiniz

Bebek battaniyelerini, ihtiyacınız olduğunda nerede olursanız olun kullanabilirsiniz. Değişik ölçülerde satın alabileceğiniz hazır bebek battaniye modelleri vardır. Üzerinde bulunan minik sevimli figürler, can alıcı renkler genellikle minik bebeğiniz için almak istediğiniz ürünlerden olacaktır. Görünüş olarak çok güzel bir battaniye kumaş yapısı nedeniyle kötü bir ürün olabilir. Bu nedenle, bebek battaniyesini satın almadan önce içeriğinin nasıl olduğunu mutlaka kontrol etmelisiniz. Ebebek’te, sizlere kumaş yapısı olarak pamuk, müslin, polyester, mikropolyester veya organik pamuk gibi kumaşları içeren bebek battaniyeleri sunuluyor. Tercihiniz bebeğinizin cildine uyum sağlayan bebek battaniyesini seçmekten yana olmalıdır. Bu, bebeğinizin rahat etmesini ve sizin içinizin rahat olmasını sağlar. Bebeğinizin vücut sıcaklığını korumak hasta olmasını da engelleyecektir.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte bebeğinizle birlikte dışarı çıkacağınız gün sayısı da artış gösterebilir. Dışarı çıkarken yanınıza alacaklarınızın arasında bebeğinizin battaniyesi de vardır. Aniden esecek olan rüzgâr, bebeğinizin terli olması, dışarıdayken uyuması gibi nedenlerle bebek battaniyelerine ihtiyaç duyarsınız. Yanınıza alacağınız penye bebek battaniyesi bu mevsimde kurtarıcınız olabilir. Bebeğinizi terletmeyen, pamuklu özelliği olan penye battaniyeleri; bebeğinizin terlemesini önlemek için pusetine veya bebek arabasına sermek veya uyuduğunda üstüne örtmek amacıyla kullanabilirsiniz.

Bebek Battaniye Çeşitleri İçin ebebek’i Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Minik bebeğiniz için veya sevdikleriniz için alabileceğiniz hazır bebek battaniyelerini görünce çok beğeneceksiniz. Renklerinin çeşitliliği, şapkalı modelleri ve şirin desenleriyle birlikte bebek battaniyeleri, bebeğinizin cildine zarar vermeyecek yapısıyla mutlu olmanızı sağlayacak özelliklere sahip. Birçok kaliteli markalara ait battaniyeler için ebebek mağazalarımızı veya sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.