İçeriğe Geç

Yenidoğan Zıbın


35 ürün bulundu
Modal 2'li İç Zıbın
16,99 TL
HelloBaby Modal 2'li İç Zıbın
2'Lİ İç Zıbın
14,99 TL
HelloBaby 2'Lİ İç Zıbın
Zıbın, Patikli Alt Set, Şapka
29,90 TL
HelloBaby Zıbın, Patikli Alt Set, Şapka
Zıbın, Patikli Alt Set, Şapka
29,90 TL
HelloBaby Zıbın, Patikli Alt Set, Şapka
Zıbın, Patikli Alt Set, Şapka
29,90 TL
HelloBaby Zıbın, Patikli Alt Set, Şapka
Kampanyalı
Ev İç Zıbın Zıbın Patikli Alt 3'lü Takım
% 40
42,90 TL 25,74 TL
Mymio Ev İç Zıbın Zıbın Patikli Alt 3'lü Takım
Robot Zıbın Patikli Alt Önlük Takım
44,90 TL
Mymio Robot Zıbın Patikli Alt Önlük Takım
Robot Zıbın Patikli Alt Önlük Takım
44,90 TL
Mymio Robot Zıbın Patikli Alt Önlük Takım
Robot Zıbın Body Patikli Alt 2li Takım
44,90 TL
Mymio Robot Zıbın Body Patikli Alt 2li Takım
Uykucu Aslan Zıbın-Body-Patikli Alt -Ş
64,90 TL
Baby Corner Uykucu Aslan Zıbın-Body-Patikli Alt -Ş
Hellobaby Çizgili Zıbın Şapka Patikli Alt 3'Lü Takım
39,90 TL
HelloBaby Hellobaby Çizgili Zıbın Şapka Patikli Alt 3'Lü Takım
Kış Daveti Zıbın Body Patikli Alt
46,90 TL
HelloBaby Kış Daveti Zıbın Body Patikli Alt
Kış Daveti 2li Zıbın Body
39,90 TL
HelloBaby Kış Daveti 2li Zıbın Body
Sevimli İtfaiyeciler 2li Zıbın Body
39,90 TL
HelloBaby Sevimli İtfaiyeciler 2li Zıbın Body
Robot Zıbın Body Patikli Alt 2li Takım
44,90 TL
Mymio Robot Zıbın Body Patikli Alt 2li Takım
Aslan Kral Zıbın-Body-Patikli Alt -Şap
64,90 TL
Baby Corner Aslan Kral Zıbın-Body-Patikli Alt -Şap
Robot İç Ve Dış Zıbın
29,90 TL
Mymio Robot İç Ve Dış Zıbın
Çiçek Baskılı Bebek Zıbın Patikli Alt
34,90 TL
Carmin Baby Çiçek Baskılı Bebek Zıbın Patikli Alt
Çiçek Baskılı Bebek Zıbın Patikli Alt
34,90 TL
Carmin Baby Çiçek Baskılı Bebek Zıbın Patikli Alt
Robot İç Ve Dış Zıbın
29,90 TL
Mymio Robot İç Ve Dış Zıbın
Centilmen Fok 2'Li Zıbın Body
36,90 TL
HelloBaby Centilmen Fok 2'Li Zıbın Body
Kampanyalı
Filin Eğlenceli Yazı 2'Li Zıbın Body, Patikli Alt Takım
% 40
39,90 TL 23,90 TL
Fisher Price Filin Eğlenceli Yazı 2'Li Zıbın Body, Patikli Alt Takım
Balonlu Panda Zıbın Patikli Alt Takım
44,90 TL
Fisher Price Balonlu Panda Zıbın Patikli Alt Takım
Balonlu Panda Zıbın Body Patikli Alt
44,90 TL
Fisher Price Balonlu Panda Zıbın Body Patikli Alt

YENİDOĞAN ZIBIN

Yenidoğan için yapılacak kıyafet alışverişi, bebeğinize yapacağınız tüm alışverişlerden daha önemlidir. Diğer yaş gurubu eksiklerini zamanla tamamlarsınız; fakat yenidoğan bebeğinize uygun kıyafetler ilk almanız gerekenlerdendir. Bebeğinizin dolabından ve çantasından ayırmayacağınız en önemli parçalardan biri de yenidoğan zıbın olacaktır. Hem çıtçıtlı yapısıyla bebeğinizin üstünü veya bezini değiştirirken rahat edeceksiniz hem de yumuşacık ve bedeni saran pamuklu kumaşıyla bebeğiniz gününü huzurlu geçirecek.

Neden Bebe Zıbın Kullanmalısınız?

Yenidoğan bebeğiniz sizin karnınızda çıplakken çok mutluydu; çünkü kendisini çevreleyen o sıcacık sıvının içinde güvende hissediyordu. Doğduğu andan itibaren sizin vücudunuzdan uzak kaldığı için bebeğiniz, vücudunu sıcak tutmak için kıyafete ihtiyaç duyar. Bunun için bebeğinizin vücudunu iyi saran ve bir yandan da rahatsız etmeyecek kıyafetler tercih etmelisiniz. Sadece yenidoğan değil, tüm bebekler genelde başlarından kıyafet çıkarılmasından pek hoşlanmazlar. Bebe zıbın bu konuda en ideal kıyafetlerdendir. Hem yelek gibi hem de çıtçıtlı body gibi kullanım çeşitleri olan, kolayca ve bebeğinizi rahatsız etmeden giydirip çıkarabileceğiniz formdadır. İç giyim olarak kullanılabildiği için bebe zıbınlarının mutlaka %100 pamuktan üretilmiş olmasına dikkat edin. Bu sayede bebeğinizin cildi rahatsız olmaz, hem günlük aktivitesinde hem de uykusunda huzurlu olur.

Yenidoğan bebeklerde çiş, kaka sızma ve kusma durumları çok görünür. Bu yüzden kıyafet alırken ne bütçenizi sarsacak kadar çok ne de sürekli yıkamanızı gerektirecek kadar az alın. Unutmayın ki çok çabuk büyüyorlar. Evde bir sürü giyilmemiş kıyafet durmasını istemezsiniz; ancak bebeğiniz üstünü her pislettiğinde mutlaka değiştirmeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

Eğer bebeğiniz soğuk havalarda doğduysa, zıbın onların vücut ısısını korumak için birebir olacaktır. Ayrıca zıbın, çok dar bir yapıda olmadığı için çıtçıtlı bodylerinin üstüne de giydirilebilir ve bu sayede bebeğinizin daha sıcak kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Kıyafet değiştirmekten hoşlanmayan daha büyük bebeklerde, havanın soğuk olduğu zamanlar hem kollarının sıcak durması hem de bellerinin açılmaması için zıbın tercih edebilirsiniz. Kafasından geçirmeden kolayca üstünü değiştirebilirsiniz.

Hastane Çantanızın Vazgeçilmez Parçası Yenidoğan Zıbın Takımları

Hamilelik sürecinde kadınların en büyük streslerinden biri hastane çantasıdır. Doğumun ne zaman olacağını bilemediğiniz için, çantanın birkaç hafta önceden hazır olmasını istersiniz. Çantanın olmazsa olmazı da minik bebeğinizin ilk giyineceği kıyafetlerdir. Yenidoğan zıbın takımları hastane çantanıza koymanız gereken ilk şeylerden birisidir. Takımın içinde şapka, önlük, eldiven, pijama ve zıbın olması sizi “Acaba ne unuttum?” derdinden kurtarır. Tüm bu parçaların birbiriyle uyumlu olması da bebeğinizin şirinliğine şirinlik katar.

Yenidoğan zıbın takımının yanında tek veya ikili zıbın alarak bebeğinizin ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Tek veya ikili satılan zıbınlar hem uzun kol hem de kısa kol seçenekleriyle ebebekte! Yenidoğan zıbın takımına ekleyeceğiniz tekli veya ikili zıbınlar ile sürekli çamaşır yıkamak zorunda kalmadan bebeğinizin kıyafet ihtiyacını karşılarsınız. Ayrıca dış ve iç zıbın takımı, bebeğinizin hem hassas cildini rahat ettirir hem de hafif serin havalarda bebeğinizin şık ve tatlı görünmesine katkıda bulunur.

Bebek Zıbın ile Bebeğinizin Üstünü Değiştirmek Artık Daha Kolay!

ebebek’te sadece yenidoğan için değil, 1 yaşa kadar tüm bebekler için zıbın bulabilirsiniz. Özellikle yenidoğan alışverişi yaparken, mutlaka 1 aydan büyük kıyafetler almanızı öneririz. Bu sayede, bebeğiniz beklediğinizden kilolu doğar veya kısa sürede kilo alırsa, hiç telaşa düşmeden elinizin altında olan kıyafetlerden bebeğinize giydirebilirsiniz. Ayrıca ister önden ister yandan çıtçıtlı zıbın tercih edin, bebeğinizin üstünü değiştirmek daha kolay olacak. Kafasından geçirmeden sadece kolları geçirerek daha kısa sürede ve bebeğinizi üzmeden üstünü değiştirebilirsiniz. Bebek zıbın takımları, birbiriyle uyumlu şapka, pijama ve zıbından oluşur. Bebeğiniz bu takımlar sayesinde hem evde hem de dışarıda rahat eder.

Kalite ve Uygun Fiyatlar Yine ebebek’te!

Bebek alışverişi en büyük masraflardan biridir; fakat ebebek sayesinde kâbusunuz olmaktan çıkacak. Her bütçeye uygun bebek zıbın fiyatları ile rahatlıkla bebeğinizin yenidoğan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçenekleri ve uygun fiyatlarla hem zevkinize hem de bütçenize göre yenidoğan zıbın alabilirsiniz. Ayrıca hediye alabileceğiniz çok şık bebek zıbın takımlarını en uygun fiyatlara ebebek’te bulabilirsiniz. Birçok marka arasından birini tercih ederek, yenidoğan bebeğinize hem kumaş kalitesi bakımından güvenilir hem de zevkinize göre renk ve desen çeşitleri bulabilirsiniz.