11

Veg&Bones Dana İlikli Kemik Suyu 480 ml

14,90 TL
- 1 +

Bebeğinizin sağlığı için, satılan tüm mama ve gıda ürünlerinin son kullanım tarihlerini kontrol ediyor, son kullanma tarihine 2 aydan daha az kalan ürünleri sizlerle buluşturmuyoruz.

Kargo: 6,99 TL
4 Al 3 Öde! Tüm Veg&Bones Ürünlerinde! 4 Al 3 Öde! Tüm Veg&Bones Ürünlerinde!

Beğenmedim

01/04/2020
Mürüvet tayfun  11 ay erkek bebeği var

Normalde jelleşmesi lazım su gibi kıvamı var

Ürün ÖzellikleriVideo Platform • %100 Doğal İlikli Kemik Suyu
 • Sağlığın Pratik Formülü
 • Kısık ateşte 24 saat pişirdik, taze sebze ve baharatlarla lezzetlendirdik.
 • Hiçbir katkı maddesi eklemeden, tüm doğallığı ve iyiliğiyle sizlere sunuyoruz.  Video Platform

  İlikli Kemik Suyu Nedir?
 • Saray mutfağından günümüz modern şeflerinin mutfaklarına uzanan, tüm dünyada şifa ve lezzet kaynağı olarak tanımlanan ilikli kemik suyu dünyada "bone broth, stock, brühe, brodo, altın sıvı, superfood" gibi isimlerle anılan çok değerli bir besin kaynağıdır. Kemik suyu eskiden her evde kaynayan, çorbaya, pilava, kebaplara, her türlü sebze ve et yemeklerine eklenen bir şifa ve lezzet kaynağıyken, son zamanlarda modern ve hızlı hayatın döngüsü içerisinde, hazır gıdaların da hayatımıza girmesiyle evlerde yapımı azalan lezzetlerden biri olmuştur. Değişik sebze ve baharatlarla tatlandırılarak içilebilen ya da yemeklere ve soslara eklenerek tüketilebilen doğal bir şifa ve lezzet kaynağıdır.

  Kemik Suyu'nun Faydaları:
 • Kemik suyu kemik ve iliğin yapısı gereği insan vücudunda kolayca çözülüp kullanılabilen doğal bir protein, aminoasit, mineral, vitamin, yağ ve enerji kaynağıdır. Kemik, ilik, taze sebze ve baharatlardan oluşan bu Altın sıvı vücudumuz için hayati öneme sahip protein, kolajen, hyaluronik asit, jelatin, kondroitin, yağ, glisin, prolin, alginin, fosfor, kükürt, magnezyum, demir, kalsiyum, selenyum, c vitamini, glisin, glukozamin, niasin, tiamin, sodyum, potasyum, çinko, manganez ve benzeri birçok element, aminoasit ve vitaminleri içerir.Kemik suyu asla bir ilaç değildir. Yüzlerce binlerce yıldır diyetimiz içerisinde olan bir besin olduğundan vücut tarafından kolayca tolere edilir düşük kalorilidir ve doğru pişirilme tekniği ile faydalarından maksimum şekilde faydalanılabilir.

  HAMİLELİK BULANTILARINA ETKİLİ ÇÖZÜM
 • Bu dönemde kusma ve baş dönmesinden kaynaklı iştahsızlıktan dolayı vücuda yeterli protein ve mineral alımı yapılamayabilir. İlikli Kemik Suyu yüzyıllardan beri diyetimiz içerisinde olan doğal bir ürün olduğundan kolay sindirilen protein, aminoasit ve mineral içeriği sayesinde hamilelik süreci boyunca size ve bebeğinize doğal bir destek sağlar.

  HAMİLELİK VE EMZİRME DÖNEMİNDE KEMİK YOĞUNLUĞUNU KORUMANIZA YARDIMCI OLUR
 • Kalsiyum, Magnezyum ve fosfor bakımından çok zengin olan ilikli kemik suyu bebeğinizin güçlü ve sağlıklı kemik gelişimi için çok değerlidir. Bu dönemlerde yeteri kadar kalsiyum alamazsanız, bebeğinizin ihtiyacı olan kalsiyum sizin kemiklerinizden alınacaktır. Bu da ileride osteoporoz (kemik erimesi) riskini artırır.

  BEBEĞİNİZİN SAĞLIKLI ORGAN GELİŞİMİNİ DESTEKLER
 • Kemik suyunda bulunan protein ve mineraller; sinir sistemi, endokrin sistemi ve beyin fonksiyonlarını desteklediği için bebeğinizin sağlıklı organ gelişimi için de hayati öneme sahiptir.

 • Genel Özellikler
  Marka Veg&Bones
  Stok Kodu VEG-1868
  Üretim Yeri Türkiye

  Ürün Yorumları

  Yorum yazabilmek için Üye Ol / Giriş Yap!

  Hangi mağazada var?

  Garanti ve İade Koşulları

  Hızlı iade sistem ile 5 adımda ürün iadesi yapabilirsiniz. Üstelik kargo firmasını aramanıza gerek kalmadan iade paketiniz adresinizden alınacaktır.


   1- Üyelik girişinden sonra “Siparişlerim” sayfasını açın

   2- İade talebinde bulunmak istediğiniz siparişte yer alan “İşlemlerim” seçeneğini tıklayın

   3- İade etmek istediğiniz ürünleri işaretleyin ve iade formunu doldurun

   4- İade edilecek ürünü adresinize gelen kargoya teslim edin

   5- İade  işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem nerede” seçeneği ile kolayca takip edin.

  Ürün iadesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 

   • Hızlı iade seçeneği 14 günlük cayma süresi için geçerlidir.

   • İade etmek istediğiniz siparişi ve ürünleri seçerek, iade formundaki bilgileri tamamlamanız gerekmektedir.

   • Kargo görevlisi gelmeden önce iade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde ayrıca bir kutu içine koyarak hazırlanmış olması gerekiyor. Paketlenmemiş, ağzı açık olan ürünler, kargo şirketlerinin ürün taşıma koşullarına aykırı olduğu için teslim alınmayacaktır.

   • Satın aldığınız ürünün iadesi sistemsel olarak kampanya veya promosyon hesaplaması ile tamamlanır.

   • Hediye çeki olarak kazanılan ürün ya da ürünlerin iadesinde, hediye çeki iptal olur. Eğer çek iade işleminden önce kullanılmış ise oluşan fark iade bedelinden düşer.

   • İade ürünleriniz depomuza teslim edildikten sonra kontrol edilerek 2 iş günü içinde sonuç bilgisi paylaşılacaktır.

   • Anne ve bebek sağlığı için orjinal ambalajı açılmış ürünlerin iade ve değişimi bulunmamaktadır.

   • Kullanılmış ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlediği kapsamlara göre değerlendirilir. Bu ürünlerin Türkiye’de bulunan yetkili teknik servisler tarafından, garanti kapsamı dahilinde incelenmesi gerekmektedir.

   • Kurumsal fatura seçeneğiyle verilen siparişlerde, iade talebi girilmemelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.


  Bunun dışında yapılacak olan iadeler için dikkat edilmesi gerekenler:


   • Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermeli ve faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız.

   • Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. Faturanın arka yüzündeki iade formu eksiksiz doldurulmalı ve iade alanı imzalanmalıdır.  İade formunda yer alan açıklama alanları ve iade nedeni eksiksiz ve dikkatli doldurulmalıdır.

   • Ayıplı ürünler için iade ya da değişim tercihi mutlaka seçilmelidir.

   • İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

   • İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal  kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani; ürünler kargoya direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir  koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir.

   • Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli  fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.