2000x130-Tekstil-ustbant.jpg

9 ürün bulundu

Joie Travel Sistem Bebek Arabası

Bebekler dünyaya geldiklerinde tamamen savunmasız olan ve bütün ihtiyaçlarını gidermek için ebeveynlerine ihtiyaç duyan canlılardır. Bu büyük sorumluluğun karşısında yavruları için her şeyin en iyisini yapmaya çalışan ebeveynler, onların bakımıyla ilgili bütün süreçlerde maksimum düzeyde hassas davranırlar. Bu süreçler içerisinde en çok tedirgin oldukları konulardan biri ise bebeklerin seyahat sırasındaki güvenliğini sağlamaktır. Çünkü seyahat güvenliğini sağlamak için hem dışarıda gezerken hem de otomobil içerisinde gerekli tüm önlemlerin alınması gerekmektedir. Joie travel sistem bebek arabası ile seyahat etmek artık bebekler için çok daha güvenli, anne ve babalar için çok daha pratik.

Joie Travel Sistem Bebek Arabalarının Klasik Bebek Arabalarından Farkı

Adını İngilizce kökenli olan “Travel System” kelimelerinden almaktadır. Travel seyahat, system ise sistem anlamına gelir ve kelimelerin bütünü seyahat sistemi anlamındadır. Adından da anlaşıldığı gibi bu sistem bebeklerin seyahat konforunu ve güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sistemlerin temelinde oto koltuğunun kolayca bebeğinizin arabasının üzerine konduğu basit ve fonksiyonel bir mekanizma vardır.

Bebeğinizle sahilde yürüyüş yapmak istediğinizi ama sahilin yürüme mesafesinde olmadığını ve araçla gitmeniz gerektiğini farz edin. Bu durumda öncelikle bebeğinizi gideceğiniz yere araba koltuğuyla götürmeli, vardıktan sonra ise koltuktan kaldırıp arabasına bindirmeniz gerekmektedir. Joie travel sistem bebek arabalarıyla bebeğinizi oto koltuğundan arabasına aktarmak için kaldırmanıza gerek kalmaz. Tek bir tuşla oto koltuğunuzu bebeğiniz içindeyken alıp arabasına yerleştirerek kolayca seyahat edebilirsiniz. Böylece tek bir ürünle hem yerden hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz.

Joie Travel Sistem Bebek Arabası Modellerinin Özellikleri

Bütün Joie travel sistem bebek arabası modelleri aynı anda çok sayıda işlevi bir araya getirecek ve bütün işlevleri basitçe kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerde kullanılan plastik malzemeler ekstra sağlamlaştırılmış, metal parçalar ise paslanmaz özellikte üretilmiştir. Bu sebeple ürünler oldukça sağlamdır. Dayanıklılığın ağırlığı olumsuz etkilemesine izin verilmemiştir. Ürünler kapalı pozisyondayken tek elle kolayca taşınabilecek ağırlıktadır. Kapalıyken çok az yer kapladığından hem arabaların bagajına hem de ev içerisine kolayca yerleştirilir.

Joie travel sistemlerde bir bebek arabasında ve oto koltuğunda aradığınız özelliklerin tamamı mevcuttur. Hem öne hem arkaya bakacak şekilde konumlanabilen oturma ünitesi, terletmeyen koltuk kumaşı, anatomik sırt desteği, farklı kademelerde yatırılabilir koltuk sırtı, kademeli ayak desteği, hem güneşte hem yağmurda kullanılabilen açılır kapanır tente bebeğin otomobilde ve dışarıda konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlayan önemli özelliklerdir. Ürün modelleri tasarlanırken ebeveynler de düşünülmüş ve tek elle çıkarılabilir ön bar, ayarlanabilen itme kolu, otomatik katlama kilidi, süspansiyonlu tekerlekler, ürün parçalarını bebek içindeyken kolayca arabasına ya da otomobile monte edebilme fonksiyonlarıyla konforlu bir kullanım sağlanmıştır.

Ürünlerde yer alan 5 nokta emniyet kemeri, tek hamlede kullanabileceğiniz tekerlek kilitleme sistemi, aktarım esnasında tek klik sesiyle güvenli sabitleme sistemi gibi fonksiyonlar bebeğin can güvenliğini sağlamaktadır.

Aradığınız Joie Travel Sistem Arabalar Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Bebekleri için anne kucağındaymış gibi sıcak ve güvenli bir seyahat isteyen ebeveynlerin ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiş Joie travel sistem bebek arabası modellerini mutlaka yakından incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her üründe olduğu gibi joie travel sistemlerde de en iyi ürün seçeneklerini ebebek’te bulabilir, dilerseniz mağazalarımızı ziyaret ederek uzman ekibimizle birlikte ürünü hem detaylı bir şekilde inceleyebilir hem de bebeğinizi oturtarak konforu ve kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. İnternet adresimizden kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilir, dilerseniz taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz.