9841084989470.jpg

3 ürün bulundu

Casual Travel Sistem Bebek Arabası

Bebeğinizi dünyaya getireceğiniz günü sabırsızlıkla beklerken o anne karnında dünyanın en güvenli yerindeydi. Doğduğunda korkan, paniğe kapılan minik bebek nihayet annesinin sıcacık kollarına kavuştuğunda, kokusunu aldığında kendisini yeniden güvende hissedecektir. Bebek artık güvendedir; ancak bu defa annenin yavrusunu dışarının olumsuz koşullardan koruma kaygısı başlar. Bu kaygı annelik duygusunun getirdiği doğal bir süreçtir. Bebeveynlerin bu süreci kolayca atlatmaları ve minik bir bebek ile güvenle dışarı çıkabilmeleri için iyi bir yardımcıya ihtiyaçları vardır. Casual travel sistem bebek arabası bebeveynlerin imdadına yetişen harika bir yardımcı, güvenilir bir yol arkadaşıdır.

Bebeğinizle Güvenli Bir Seyahat İçin Her Şey Tek Bir Sistemde! 

Bir yetişkin olarak bile dışarıya çıkarken birçok tehlike ile karşı karşıya olduğunuzun bilincindeyken bir bebekle dışarı çıkmaya karar verdiğinizi düşünsenize... Bebeğinizi otomobile güvenle yerleştirecek, trafiğe çıkacak, gideceğiniz lokasyona vardıktan sonra miniğinizi araçtan indirip dışarıda güneş, yağmur, kar, rüzgâr gibi hava durumu risklerini göze alıp eğleneceksiniz. Aklınızda bu kadar soru varken eğlencenin eziyete dönüşmesi ve bu korkunun anneler ve bebeklerini eve, kendi kapalı ve güvenli alanlarına kapatmasına neden olması çok sık karşılaşılan bir durumdur. Ancak unutmamalı ki bebekler en iyi yaparak, yaşayarak ve doğal ortamlarda öğrenirler. Onların bitkileri ve hayvanları tanıma, diğer insanlarla etkileşim halinde olma, yeni arkadaşlar edinme, en basiti oksijen alma ihtiyacını ellerinden almak yerine korkularınızı ortadan kaldıracak önlemler almak daha adil olmaz mı?

Casual travel sistemlerle seyahat etmek artık çok kolay. Çünkü bu sistemler oto koltuğunun bebek arabasına doğrudan aktarılmasını sağlamaktadır. Yani araç içerisindeki seyahatiniz bittikten sonra bebeğinizi yerinden kaldırmadan doğrudan koltuğuyla birlikte alıp, arabasının üzerine basit ve güvenli bağlantı noktalarıyla sabitlenmesine dayalı bir mekanizmadır. Böylece bir seyahat için iki farklı araç kullanmanıza, bebeğinizi kaldırıp rahatını bozmanıza gerek kalmaz.

Casual Travel Sistem Bebek Arabası İle Anne Kucağındaymış Gibi

Anne kucağındaymış gibi hissetmek güven, konfor, esneklik gerektirmektedir. Casual travel sistem bebek arabası size bu özellikleri fazlasıyla sunmaktadır. Ürün modellerinde %100 alüminyum şase kullanılmaktadır. Bazı modellerde alüminyum yüzey anodik oksidasyon uygulanarak daha kaliteli hale getirilmiştir. Beş nokta emniyet kemeri, kemerler üzerinde yer alan omuz koruma pedleri, itme kolunda aracın elinizden kaçmasını engelleyen bileklik, çıkarılabilir ön bar, geceleri fark edilmeyi sağlayan reflektörler, sistemin oto koltuğunda yer alan darbe emici özel köpük, arabanın tekerleklerinde tek hareketle devreye giren fren sistemi gibi özellikler güvenliği en üst düzeye çıkarmaktadır.

Kalite için sağlamlık ve güven tek başına yeterli değildir, konfor da gereklidir. Casual travel sistem bebek arabası geniş iç hacmi, çift yönlü kullanılabilen oturma ünitesi, farklı kademelere ayarlanabilen sırt dayanağı, bebeğin boyuna göre ayarlanabilen ayak dayanağı, anatomik koltuğu, terletmeyen koltuk kumaşı, farklı açılarda açılabilir tente ve süspansiyonlu tekerlekleri ile bebeğe seyahat konforu sağlamaktadır. 360 derece dönen tekerlekler, ayarlanabilir tutma kolu, tek elle kolayca katlama, kolay temizlenen kılıf ve kumaş benzeri parçalarla bebeveynlerin konforu da düşünülmüştür. 

En İyi Casual Travel Sistem Bebek Arabaları Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Anne ve bebekleri için daima en iyisini isteyen ve kaliteyi bulup hizmetlerine sunan ebebek, Casual travel sistem bebek arabası modellerini sizlere güvenle sunmaktadır. Kız ve erkek bebeklere hitap eden ürün seçeneklerini yakından görmek için mağazalarımıza gelebilir ve uzman ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz internet sitemizden güvenle alışveriş yapabilir, kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece kaliteyi çok daha ucuza satın alabilirsiniz.