tesktil-ustbant.jpg

9 ürün bulundu

BABY&PLUS TRAVEL SİSTEM BEBEK ARABASI

Küçük bir bebeğiniz de olsa, yeni yeni ayaklanmış yerinde durmaz bir afacanınız da; çocuklarla dışarıya çıkmak ve bir yere gitmek, ebeveynleri her zaman sıkıntıya sokan bir konu olmuştur. Bu sıkıntıya sebep olan en büyük etken ise genellikle bebeklerin arabasıdır. Ağır, zor katlanıp açılan, manevra yeteneği zayıf bir ürünle gezinti yapmak hem çok keyifsiz bir durumdur hem de hayatınızı gereğinden fazla zorlaştırır. Çocuklu bir ailenin rahat kullanıma sahip, ergonomik, güvenli ve konforlu bir ürüne ihtiyacı olacaktır. Baby&plus travel sistem bebek arabası çeşitleri, miniklerin rahatını sağlarken size de kullanım kolaylığı yaratan özellikleri sayesinde favoriniz olmaya aday tasarımlar sunar.

Aradığınız Özellikte Bir Araç Bulabilmek İmkânsız Değil!

Baby&plus travel sistem bebek arabaları, miniğinizin arabasında aradığınız tüm özelliklere sahiptir. Bu ürünler, pratik bir şekilde katlanabilmekte ve katlandığında ayakta durabilmektedir. Üstelik katlanan ürününüz az yer kapladığı için dilerseniz bagaja dâhi konulabilir. Tek noktadan kilitlenebilme özelliği bulunan fren sistemi bulunur. Sarsıntıları absorbe etmesi için ekstra büyük dolgulu arka tekerlekleri ve amortisör sistemi sayesinde zeminde kolay kullanım sağlayan ön tekerlekleri mevcuttur. Ayrıca bazı çeşitlerinde yenidoğanlara özel olarak üretilmiş, küçük bünyeleri korumak ve konfor sağlamak amacıyla terletmez yumuşak iç ped bulunmaktadır. Güneş geçirmez tente, bebeğinizi güneşin zararlı ışınlarından korur. Ürün çeşidine göre 3 nokta veya 5 nokta emniyet kemer sistemi bulunması sayesinde minik yavrunuz güvende olacaktır. Görüldüğü üzere, baby&plus travel sistem ürünleri ile aradığınız arabayı bulmak hiç de zor değil!

Rahat ve Pratik Kullanım Sizi Cezbedecek

Baby&plus travel sistem bebek arabaları, pratik ve rahat bir kullanıma sahiptir. Hem öne bakan hem de size bakan şekilde çift yönlü kullanılabilen bu araçların bazılarında tek tuşla 360 derece dönebilen tekerlekler bulunmaktadır. Bu tekerlekler, yolda giderken kolaylıkla dönebilmenizi sağlayacaktır. Böylelikle bebeğiniz aracın içerisindeyken manevra yapmakta zorlanmayacaksınız.

Tasarımların tutma kolu ergonomik yapıdadır ve boyunuza göre 6 kademeye kadar ayarlanabilmektedir. Bazı modellerde fermuarlı ve geniş alt sepet bulunur. Portbebe veya anakucağı takılıyken de rahatlıkla katlayabileceğiniz bu modellerle dışarı çıkmaktan keyif alacaksınız.

Birbirinden Şık Modern Tasarımlardan Birine Sahip Olun!

Küçüğünüzün arabasında dikkat ettiğiniz noktalardan biri de tasarımı ve şıklığıdır. Baby&plus travel sistem bebek arabaları şık tasarımlara sahip ürünleri ile size birçok farklı seçenek sunmaktadır. Bu ürünlerin üretiminde kaliteli, terletmez, leke tutmaz, silinebilir ve yumuşak dokulu kumaş kullanılmıştır. Nefes alan özellikte olan kumaş yapısı, yavrunuzun cildi için uygundur ve tahriş etmez. Soğuk havalarda kullanabileceğiniz özel tasarım ayak koruma kılıfı ile miniğiniz üşümez ve soğuktan korunur. Üstelik korunaklı ve sade bir görünüm de elde edilmiş olur. Farklı renk seçenekleri sayesinde modern tasarımlar arasından arzu ettiğiniz modele sahip olabilme imkânınız olacaktır.

Küçük Yavrunuzun Arabası için Doğru Adres ebebek!

Bir bebeğin olmazsa olmazı, her bebekli ailenin en temel ihtiyacı olan yavrunuzun arabası için en doğru adres ebebek! Sektörde kendini kanıtlamış, ürün kalitesi, kullanım rahatlığı ve şık tasarımları ile göz dolduran baby&plus travel sistem bebek arabası çeşitleri ebebek’in bütçe dostu fiyatları ile sizlerle buluşuyor. Üstelik ebebek müşterilerine özel dönemsel kampanyaları ve avantajlı indirimleri takip ederek hesaplı bir alışveriş yapabilir, ihtiyaçlarınızı çok daha ekonomik bir şekilde temin edebilirsiniz. Siz de baby&plus travel sistem bebek arabalarından birine sahip olmak istiyorsanız ebebek mağazalarına uğrayarak veya internet sitemiz üzerinden ürünlere ulaşabilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz.