2000x130-Tekstil-ustbant.jpg

7 ürün bulundu

BABY&PLUS TERMAL MAMA SAKLAMA TERMOSU

Ufaklıkların beslenme saatleri tüm güne yayılır. Özellikle 1-2 yaşına gelene kadar miniğiniz gün içerisinde azar azar ve sık sık beslenme ihtiyacı duyar. Ana öğün, ara öğün, meyve püresi, mama saati derken bir bakarsınız ki tüm gün aralıksız ona hazırlık yapıyorsunuz. Henüz mide kapasiteleri de çok küçük olduğundan sıklıkla acıkmaları normaldir. Bu nedenle dışarıya çıkarken her daim hazırlıklı olmak durumunda kalır; seyahatte, gezmede, alışverişte, misafirlikte sıkıntı çekmemek için yavrunuzun yedek biberonunu hep dolu tutmaya çalışırsınız. Ancak bu sefer de karşınıza şöyle bir sorun çıkacaktır: Biberonunda bulunan besinin sıcaklığı! Eğer hazırlamış olduğunuz yiyecek mamaysa, soğumaya başlamasıyla birlikte topaklanmalar da başlayacaktır. Veya bebeğinize bir biberon süt koyduysanız ve mevsimlerden kışsa, dışarıya çıktığınız an o süt buz gibi olacak ve yavrunuzun bunu içebilmesi mümkün olmayacaktır. Tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırabilmek amacıyla tasarlanmış babyplus termal mama saklama termosu, ihtiyaç anında kullanım kolaylığı sağlayarak ve gıdayı uzun süre sıcak tutarak size oldukça faydalı olacaktır.

baby&plus Çelik Mama Termosu ile Dışardayken Bebeğinizi Doyurmak Çok Kolay!

Soğudu derdi yok, döküldü derdi yok! babyplus çelik mama termosu ile minik bebeğinizin karnını dilediğiniz yerde ve zamanda doyurabilme imkânınız olacak. 6 saate kadar sıcak ve soğuk tutabilme kapasitesine sahip özelliği sayesinde bebeğinize yemeğini yeni hazırlamış gibi verebileceksiniz. Geniş ağızlı çeşitleri ile yemek kabı olarak da kullanabilme avantajı sağlayan baby&plus çelik mama termoslarının bazı ürünleri, kendiliğinden pipetlidir ve yavrunuzun kolayca sıvıyı emebilmesine yardımcı olur. Kaydırmaz alt tabanı kolay kullanım sağlar. Taşıma sapı ile rahatlıkla taşınabilir. Üstelik sızdırmaz ve vakumlu kapakları ile sıcaklığı çok daha uzun süre muhafaza ederken, seyahatte kullanabilmenize ve çantanızda rahatça taşıyabilmenize fırsat verecektir.

Kaliteli ve Güvenilir baby&plus Termosları ile İçiniz Rahat Olsun

Minik yavrunuza bir ürün alırken yapıldığı maddeden, sağlığa uygun olup olmadığına kadar birçok noktaya dikkat etmeye çalışırsınız. Özellikle gıdayla temas halinde bulunan miniğinizin beslenme gereçleri, bu konuda en hassas olduğunuz noktadır. Çünkü meleğiniz, direkt ağız yoluyla bu olumsuzluklardan etkilenecektir. baby&plus termal mama termosları, BPA, PVC ve Fitalat gibi sağlığa zararlı maddeler içermez, paslanmaz çelikten üretildiği için paslanma sorunu oluşturmaz. Böylelikle ufaklıkları gönül rahatlığıyla besleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Çeşitler Sizlerle!

baby&plus çelik mama termoslarının farklı ürün seçenekleri, her ihtiyacınıza karşılık olabilecek şekilde tasarlanmış olup her bebeveynin gereksinimleri için uygun bir model bulabilmesini sağlar. Modern bir dizayna ve farklı renk seçeneklerine sahiptirler. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan bu tasarımlar, şık görünümlerinin yanı sıra yavrunuzun sağlığını da düşünerek üretilmiş modellerdir. Ürünlerin ömrünü uzatabilmek adına bulaşık makinesinde ve çamaşır suyu gibi maddelerle yıkanmamalı, elde ılık sabunlu su yardımıyla temizliği yapılmalıdır.

ebebek’le Miniğinizin Maması Hep Sıcacık!

Ev ortamındayken dilediğiniz gibi yavrunuzun yiyeceğini taze taze hazırlar, mamasını arzu ettiğiniz ısıda verebilme imkânı bulursunuz. Ancak ev ortamından uzaktaysanız, bebeğiniz yemeğini buz gibi yemek zorunda değil. ebebek, beslenme gereçlerinin en önemli parçalarından biri olan baby&plus bebek mama termosunu kalite ve güvencesi ile sizlerle buluşturuyor. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş, kırılmaz, BPA, PVC ve Fitalat içermeyen babyplus termal mama termosu çeşitleri arasından tercihte bulunarak bebeğinizin sütünün, mamasının veya yemeğinin ısısını 6 saate kadar muhafaza edebilirsiniz. ebebek’in uygun fiyatları ile satın alabileceğiniz bu ürünlere, ekonomik ve avantajlı kampanyalarla bütçenizi zorlamadan sahip olabilme fırsatınız da var. Siz de mağazamızı ziyaret ederek veya sitemizi inceleyerek fırsatlardan faydalanabilir, bu kullanışlı ürünlerle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.