2000x130-EvdeGuvenlik-header.jpg
Sırala

baby plus Park Yatak

8 ürün bulundu
Sırala

BABY&PLUS PARK YATAK

 

Minik bebeğinizi henüz kucağınıza almadan onunla birlikte uyuma hayalleri kurarsınız. İlk aylar bebeğinizle aynı odada uyumanız ani bebek ölümlerinin önüne geçmek ve onun kendini güvende hissetmesi açısından çok önemlidir. Fakat bebeğinizin narin vücudu ve sizin ilk aylardaki yorgunluğunuzdan dolayı aynı yatağı paylaşmanız tehlikeli olacaktır. Bu sebeple bebeğinizi kendinize yakın bir şekilde ayrı bir yatakta uyutmanız gerekir. Baby&Plus park yatak çeşitleri, bebeğinizi size yakın tutarken diğer yararlı özellikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak.

 

Baby&Plus Park Yatak Almak İçin Sebepler Saymakla Bitmez

 

Bebekler ilk aylarında ve hatta bebeveynin tercihine göre belli bir yaşa kadar bebeveynin odasında uyumalıdır. Henüz geldiği dünyayı algılamaya çalışan bebeğiniz geceleri sizin yanınızda kendini daha güvende hisseder. Bir yandan siz de onu her uyandığında daha rahat duymak, ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına aynı odada olmanız gerekir. Bu nedenle hem odanızda fazla yer kaplamayacak hem de istediğiniz yere taşıyabileceğiniz hafif yapısıyla Baby Plus bebek park yatak kullanmak sizin için ideal olacaktır. Özellikle tatile gittiğiniz zamanlarda, kaldığınız odada bebeğinizi nerede uyutacağınızı şaşırırsınız. Baby&Plus park yatağını katlanabilir özelliği sayesinde kolaylıkla yanınızda taşır, istediğiniz yere kurabilirsiniz.

 

Sadece yatak değil, oyun alanı şeklinde de kullanılan Baby&Plus park yataklar sayesinde siz kendi işinizi yaparken, bebeğiniz güvenli bir bölgede oyuncaklarıyla vakit geçirebilir. Baby&Plus park yatakların kenarındaki tüllü pencere kısmı ile bebeğiniz etrafı ve sizi rahatça görürken siz de onu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

 

Bebeğiniz Doğduğu Andan İtibaren Güvenle Odanızda Uyuyacak

 

Park yataklarda dikkat etmeniz en önemli nokta, kademeli olup olmamasıdır. Eğer doğumdan itibaren kullanmak istiyorsanız mutlaka yatağını kademeli şekilde yerleştirebileceğiniz ürünleri tercih etmelisiniz. Bebeğiniz daha küçükken onu yatağına koymak ya da yatağından almak sizi zorlar. Henüz oturmadığı ve ayağa kalkamadığı için yan koruyucularının çok yüksek olmasına gerek olmayacak. Büyüdükçe ve tırmanarak minik yaramazlıklar yapmaya başlayınca yatağının kademesini düşürüp güvenliğini sağlayabilirsiniz. Sallanabilme özelliğine sahip olan Baby&Plus park yatakları sayesinde bebeğiniz uykuya rahatça dalacak. Unutulmaması gereken nokta, içeriğinde yalnızca şilte bulunan ürünlerin uzun süreli uykuya uygun olmadığıdır. Eğer bebeğinizi gece boyu uyutmak isterseniz ekstradan bir şilte veya yatak almayı unutmayın.

 

Tatildeyken Bebeğinizin Nerede Uyuyacağını Düşünmenize Artık Gerek Kalmayacak

 

Baby&Plus bebek park yatak çeşitleri birçok özelliği ile dikkat çekiyor. Doğumdan itibaren uzun bir süre kullanacağınız alt açma ünitesi sayesinde bebeğinizi farklı bir yere götürmenize gerek kalmadan hızlıca altını temizleyebileceksiniz. Alt açma ünitesinin yumuşaklığı bebeğinizin rahat etmesini sağlayacak. Ayrıca alt açma ünitesinin yanındaki cepler sayesinde bebeğinizin eşyalarına hızlıca ulaşabilirsiniz. En önemli özelliklerinden biri ise ürünün taşınabilir olmasıdır. Taşımak için özel üretilen çantasına koyup dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Tatilde bebeğinizin nerede uyuyacağı ya da oynayacağına dair strese girmenize gerek kalmayacak. İki ayağında bulunan fren sistemli tekerlekleri sayesinde de oda ya da ev içinde kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz.

 

ebebek’in Kaliteli Markası Baby&Plus Park Yatakları En Uygun Fiyatlarla Sizlerle

 

Baby&Plus park yatak ister kırmızı, yeşil, sarı gibi capcanlı; ister bebek mavisi gibi soft renk seçenekleri ile odanıza modernlik ve canlılık katarken bebeğinizi 15 kilograma kadar taşıyarak uzun süreli kullanım sağlar. Tüm bu özelliklere sahip ürünlere her bütçeye uyacak fiyatlarla ebebek mağazaları ve internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yer kaplamayan, taşınması, temizlemesi ve hareket ettirmesi kolay Baby&Plus bebek park yatak çeşitleri ile huzurlu gecelerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

'