İçeriğe Geç

Yookidoo Oyun Halıları


1 ürün bulundu
Gymotion Aktivite Halısı
299,90 TL
Yookidoo Gymotion Aktivite Halısı
4.860902255639098 133 YORUM
Sadece 3 stok var.

YOOKİDOO OYUN HALISI

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren miniğinizi en iyi şekilde büyütmek tek hedefiniz haline gelir. Bu nedenle miniğiniz hayatınıza girdiğinde uykusuna, yediği besinlere ve temas ettiği her şeye son derece dikkat edersiniz. Zamanla dış dünyaya açık bir hale gelen yavrunuz çok iyi bir gözlemci olur. Sizinle sürekli iletişim halinde olmak ister ve keşfetmekten çok hoşlanır. Ancak gündelik sorumluluklarınız da olduğundan her zaman miniğinizin yanında olamaz ve onunla ilgilenemezsiniz. Bu nedenle hem bebeğinize güvenli bir ortam yaratabilmek hem de onun fiziksel, duygusal ve zihinsel gelişimini desteklemek için çeşitli yollara başvurursunuz. Bu süreçte edineceğiniz Yookido oyun halısı, bu ihtiyacınızı güvenle karşılar. Evin içinde, aile ziyaretlerinde veya seyahatlerde kolayca yanınıza alabileceğiniz bu ürün, her anı değerlendirmenin önemini iyi bilen annelerin vazgeçilmezidir.

 

Bebeklerin Algı ve Duyularını Geliştirir

Yavrunuzu güvenli bir şekilde büyütebilmek için elinizden geleni yaparsınız. Miniğiniz ilk zamanlar sizin onun için düzenlediğiniz bir köşede sabit bir şekilde kalır. Sağa sola döner, elinde oyuncağı varsa onunla oyalanır. Bu süreçte bebeğinizin düşme riskine karşı gözünüz sürekli onun üzerindedir. Bu durum hem sizi engeller hem de onun çok çabuk sıkılmasına neden olur. Ancak Yookidoo oyun halısı ile miniğinizin güvenli ve kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerin üzerinde ve etrafında bulunan ilgi çekici oyuncaklar sayesinde yavrunuzun algısı gelişir. Sesli, ışıklı, hareketli, rengarenk ve oldukça çeşitli olan bu nesneler miniğinizin zihinsel becerilerine de katkı sağlar. Bu oyuncaklar onu tehlikeye atacak herhangi bir özellik barındırmaz. Yumuşacık yapıda, hijyenik ve bebeğiniz için uygun boyuttadır. Kısacası pek çok özelliği içinde barındıran, oldukça teferruatlı Yookidoo bebek oyun halısı, yavrunuzun güvenli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Ayrıca miniğinizin eğlenirken öğrenmesini de destekleyecek özelliktedir.

 

Miniğinize Eğlenceli Bir Ortam Yaratın

Yavrunuzun bilişsel gelişimini desteklemek için ona zenginleştirilmiş bir çevre sunmanız gerekir. Yookidoo oyun halısında bebeğinizin ilgisini çekecek oyuncaklar oldukça çeşitlidir. Hatta oyuncak barındaki parçaları arada sırada değiştirerek bebeğinizin ilgisini çekebilirsiniz. Ayrıca bu sayede miniğiniz birçok farklı şeyle temas eder ve yeni oyuncağını keşfederken keyifli vakit geçirebilir. Bebeğiniz biraz büyüdüğünde ise kontrolü artık eline alır ve oyun halısındaki hareket eden nesneleri keşfe başlar. Bu nesneler minik yavrunuzun neden sonuç ilişkisini öğrenmesine yardımcı olacaktır.

Bilmeniz gerekir ki yavrunuz 3. ayından itibaren kendi vücudunu keşfetmeye başlar. Bu süreçte aynaya bakarak hareketlerini izlemesi beyin gelişimine destek olur. Yookidoo oyun halısı üzerinde bulunan ayna sayesinde bebeğiniz kendi yüzünü ve hareketlerini rahatça görebilir. Bu sayede miniğiniz ayna ile oyalanırken aynı zamanda beyin gelişimine de katkı sağlamış olur.

Miniğinizin Gymotion Lay to Sit-up Play aktivite halısı onun için oturma pozisyonuna getirilebilir. Böylece oturmak isteyen miniğinizi bu ürüne güvenle bağlayıp oyuncaklarını izleyerek ve onları tutmaya çalışarak keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu üründe miniğinizin yeni çıkmaya başlayan dişleri için çıngıraklı dişlik bulunur. Bu sayede miniğiniz kaşınan diş etlerini yatıştırıp rahatlama sağlayabilir.

 

Güvenilir ve Kaliteli Yookidoo Oyun Halıları ebebek’te!

Bebekler ve anneler her zaman yan yana olmak isterler. Annenin varlığı bebeğin sağlıklı gelişimi için oldukça önemlidir. Miniğinizin yanınızda olma ihtiyacını eğlenceli bir hale dönüştürmek ise tamamen sizin elinizdedir. Gittiğiniz her yere yavrunuzun katlanıp kolayca taşınabilen Yookidoo oyun halısını götürerek onu rahat ettirmeniz ve gelişimini desteklemeniz kolay bir hale dönüşür. ebebek’ten kampanyalarımızı takip ederek oldukça uygun fiyatlara Yookidoo oyun halısı alabilmeniz mümkün! Avantajlı fiyatları kaçırmak istemiyorsanız hemen ebebek’e göz atın!