1 ürün bulundu

TINY LOVE OYUN HALILARI

Bebekler için ev içerisindeki her eşya, her obje birer oyuncak, onları ele geçirip incelemeye başladıkları her an ise oyun zamanıdır. Dış dünyayı keşfetmeye başlayan ufaklıkların, duyularını kullanmayı öğrenmeleri ile yerlerinde durmaları imkânsız bir hâl almaya başlayacaktır. Üstelik bebeğiniz bir de odalarda gezinmeye başlamışsa, evde yavrunuz için vakit geçirebileceği güvenli bir alan oluşturmak şart olur. Tiny Love oyun halıları; miniklerin ilgisini çekecek objelerle çevrelenmiş, ışıklı ve müzikli figürleri bulunan, yavrunuzun doğrulma, kalkma, uzanma ve tekmeleme gibi becerilerini desteklerken hayal dünyasını da geliştiren ürünlerdir. Özellikle doğumdan itibaren ev içerisinde meleğinizi oyalamak veya daha ileri yaşlardaki miniklerin gelişimini desteklemek amaçlı kullanabileceğiniz bir alternatif olarak karşınıza çıkar.

Neden Tiny Love Oyun Halıları?

Küçük melekleri, uyanık oldukları zamanlarda ya odalarında beşikte ya da oturduğunuz odada ana kucağında yatırırsınız ve bebeğiniz burada vaktini bu şekilde geçirir. Biraz daha büyüdüğünde ise genelde yerde, önünde birkaç oyuncak ile oyalanarak vakit geçirmeye başlar. Tiny Love oyun halıları, her yaş aralığındaki bebeğe hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Yavrunuzun doğumundan itibaren kullanıma uygun olan bu tasarımlarla güvenli bir alan oluştururken onun daha rahat ve özgür hareket edebilmesine yardımcı olabilir, algılama yeteneğini geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bebeklerin gelişimi üzerinde oldukça etkili olup birçok konuda yarar sağlar:

          Küçük yavrunuzun duygusal zekâ gelişimine katkıda bulunur.

          Etki-tepki kavramını öğrenmesini sağlar.

          Algılama yeteneğini geliştirir.

          Duyuların gelişimini destekler.

          Baş ve boyun kaslarını kuvvetlendirmesine fırsat verir.

          İnce ve kaba motor becerilerini geliştirmesini sağlar.

Markanın tüm ürünleri, küçük meleğinizin keyifli vakit geçirirken her yönden gelişimini de desteklemek amacıyla tercih sebebiniz olacaktır.

Çocuğunuza Hijyenik Bir Oyun Alanı Yaratabilirsiniz

Yavrunuzun istediği zamanlarda ona gönül rahatlığıyla eğlenip aktiviteler yapabileceği, içinize sinen bir alan kurmanız her zaman mümkün olmayabilir. Tiny Love halıları ile bu mümkün! Bu ürünler, miniğinize güvenli bir aktivite alanı oluşturur. Bazı modellerinin yan tarafları arzuya göre katlanabilir ve küçük bebeklerin alan dışına çıkmasına engel olur. Halının kenarları aşağıda tutulduğunda ise çok daha geniş bir alan oluşur. Halkalarından çıkarılabilen kumaş dokulu hayvan figürleri ve objeler, silinip temizlenebilir. Ürünün farklı tasarımları, çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir veya silinebilir özelliğe sahip pamuksu kumaştan üretilmiştir. Bu sayede çocuğunuz için her zaman hijyenik bir ortam yaratabilirsiniz.

Yavrunuzun Gelişimini Destekleyici Alternatifler

Tiny Love oyun halıları, bir ufaklığı sadece eğlendirmek üzerine tasarlanmış ürünler değildir. Bazı modellerde ışıklı, müzikli ve titreşimli hayvan figürleri bulunur. Bunlar, çocukların algılama ve kavrama becerilerini geliştirmektedir. Minikler bu objeleri, takılı oldukları halkalarından çıkarıldığında tek olarak da kullanabilir ve kendine arkadaş edebilir. Modellerin bazılarında baş yastığı da bulunmaktadır. Yavrunuz, sırt üstü veya yüzükoyun yatarak oynayabilir, hayal dünyasını geliştirebilir. Diş kaşıyıcı, çıngırak gibi farklı nesneler bebeğinizin ilgisini çekerken, ince motor becerilerinin gelişimine de fayda sağlar.

Miniklere Eğlence Merkezi Tiny Love Oyun Halıları ebebek’te!

ebebek, minik yavrunuzun hayal dünyasını ve motor becerilerini geliştirmeye yardımcı ürünleri sizlerle buluşturuyor. Sektörün öncü firmalarından olan ve birçok dalda ödül kazanmış tasarımları ile Tiny Love oyun halıları ve çeşitleri, yavrunuza çeşit çeşit aktivite fırsatı sunacak. Bu ürünlerle hem bebeğinize güvenli ve hijyenik bir ortam sağlayabilecek hem de birçok farklı oyun oynayabilmesine fırsat yaratacaksınız. Üstelik bu ürünlere ebebek aracılığıyla kolayca sahip olabilir, dilerseniz kampanyaları takip ederek ekonomik avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Evde bebeğinizin küçük bir eğlence merkezinin olmasını istiyorsanız, aile bütçenizi sarsmadan markanın farklı ürün seçenekleri arasından tercihte bulunarak cebinize en uygun modeli seçin. Siz de ebebek’i ziyaret ederek ürünlerimizi yakından inceleyebilir, ebebek’in fırsatlarını yakalayabilirsiniz.