2000x130-yildiz-ustbant.jpg
Sırala

Chicco Mama Sandalyesi

6 ürün bulundu
Sırala

CHICCO MAMA SANDALYESİ

Dünyaya gelen her ufaklık, hızlı bir süreçten geçiyor. Önceleri sadece anne sütü veya mama ile beslenen minikler, büyüyüp geliştikçe diş çıkarıyor ve sadece süt ya da mamayla doymamaya başlıyorlar. Vücutlarının gerek duyduğu tüm besin değerlerini alabilmeleri içinse yaklaşık 6 aydan sonra ek gıdalara başlanması gerekiyor. Bu dönem aslında hem bebeğiniz hem de sizin için bir dönüm noktası gibidir. Çünkü artık küçük yavrunuz büyüyerek bir birey olduğunu hissetmeye ve göstermeye başlar. Yavaş yavaş kendi başına yemek yemeyi öğrenir. Miniklerin daha rahat yemesine yardımcı olmak üzere üretilmiş Chicco mama sandalyesi çeşitleri, farklı modelleri ve rahat kullanımı ile bebeğinizin kendi kendine yemesine olanak sağlayacak ve küçük yaşta sofra alışkanlığı edinebilmesi bakımından yararlı olacak bir üründür.

Artık Bebekler de Masadaki Yerlerini Alıyor!

Bebeğiniz biraz büyüdüğünde, onu kucakta tutarak doyurmak veya yemek masasına birlikte oturmak pek mümkün olmaz. Ya onu uzun süre tutmaktan dolayı siz yorulursunuz, ya da bebeğiniz rahat edemeyeceği için huysuzlanır. Minik yavrunuzun karnını doyururken onu oturtabileceğiniz, uygun yükseklik ve konumda bir bebek sandalyesine gerek duyarsınız. Chicco mama sandalyeleri, ufaklıkların beslenirken rahat oturabilmeleri ve de masada sizin yanınızda yemeğe eşlik edebilmeleri amacıyla tasarlanmıştır. Tekerlekli modelleri sayesinde evinizin dilediğiniz yerine taşıyabilir, ister mutfakta ister yemek masasında kullanabilirsiniz. Minik vücudunun yapısına uygun tasarımları ile yavrunuz, tek başına yemek yemeyi de daha kolay öğrenebilecektir. Üstelik bu ürünle bebeğiniz yemek saatini ve yeme düzenini çok daha kolay kavrayabilir, masadaki yerini öğrenebilir.

Chicco Mama Sandalyesi ile Yavrunuz Dilediği Gibi Yesin

Küçük meleğiniz, normal bir sandalyede veya koltukta otururken zorlanır. Ona uygun bir tasarıma sahip olmayan bu eşyalarda; miniğinizi koruyabilecek, sabitleyebilecek ve dik durabilmesini sağlayabilecek herhangi bir özellik yoktur ve bu durum, bebeğinizi düşme tehlikesi ile burun buruna getirir. Ayrıca küçükler genellikle yemek yerken etraflarını çokça kirletirler. Bu nedenle, özel bir alanda yemeye çalışması iki taraf için de çok daha avantajlıdır. Chicco mama sandalyelerinde çıkarılabilir tepsi bulunur ve dilediğinizde çıkarıp yıkama, hatta bulaşık makinesine atabilme imkânınız vardır. Bu ürünlerde çıkarılıp yıkanabilen sandalye kılıflarının bulunması da anneler için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Böylece etraf kirlenecek endişesi duymadan, meleğinizin gönlünce yiyip dökmesi sizin için sorun olmaktan çıkar.

Aradığınız Her Şey Chicco Mama Sandalyelerinde Var!

Yavrunuzun mama sandalyesinde en çok aradığınız özellikler; katlanabilir, taşınabilir, ayarlanabilir ve temizlenebilir olmasıdır. Chicco mama sandalyelerinin katlanabilen ve katlandığında az yer kaplayan modellere sahip olması, özellikle evi küçük aileler için bir nimettir. Ayrıca meleğinizin boyuna göre ayarlanabilir ve bu sayede, bebeğiniz büyüdükçe sandalyesi de onun vücuduna göre konumlanabilecektir. 5 nokta iç emniyet kemeri ile yavrunuz güvenli bir şekilde oturabilir. Tepsi ve kılıfı yıkanabilir özelliktedir. Ürünün ayakları yavrunuza göre ayarlayabileceğiniz şekildedir. Kısacası, aradığınız tüm özelliklere sahiptir.

Chicco Mama Sandalyesi Çeşitleri Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Miniğinizin büyümeye başladığının belirtilerini, ihtiyaçlarının gün geçtikçe artmasıyla gözlemlemeye başlarsınız. Ek gıdaya geçiş, bunu deneyimlediğiniz belki de ilk anlardan biridir. Tabağı, kaşığı, bardağı ve en önemlisi sandalyesi, bebeğinizin bu süreçteki ihtiyaçlarının başında gelir. Onun daha rahat beslenebilmesine yardımcı olacak Chicco mama sandalyesi çeşitleri, miniklerin yeme alışkanlıklarının en büyük destekçisi olarak ebebek’te sizlerle! Pratik kullanımı ve kullanışlı fonksiyonları ile Chicco mama sandalyesine ebebek’in bütçe dostu fiyatları ile sahip olabilir, ebebek müşterilerine özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanarak alışverişinizi çok daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Size en yakın ebebek mağazasını ziyaret ederek veya internet sitemizi inceleyerek fırsatlardan faydalanma şansını yakalayın!

'