2000x130-yildiz-ustbant.jpg
Sırala

baby plus Mama Sandalyesi

28 ürün bulundu
Sırala

baby&plus Mama Sandalyesi

 

Bebeğinizi karnınızda taşırken onunla ilgilenmesi çok kolaydır. Siz nereye giderseniz sizinle birlikte gelir, ne yerseniz o da sizinle birlikte yer. Bu durum miniğinizi emzirmeye ve mama vermeye başladığınız zaman biraz farklılaşır. Onu kucağınıza alarak besler, aranızdaki bağı güçlendirirsiniz. Ancak işler ek gıdayla birlikte tamamen farklılaşır. Ek gıdaya başladığı zamanlar, miniğinizin özgürlüğünü ilan etmeye başladığı zamanlardır. Bu zamanlarda ona ihtiyacı olan özgürlük ve özgüveni verecek, beslenmesine katkıda bulunacak bir şey varsa o da baby plus mama sandalyesi olacaktır.

 

Ona Yemek Hazırlarken İçiniz Hep Rahat Olacak

 

Bebeğiniz ek gıdaya başladığında mutfağınıza yeni yeni tarifler girecektir. Taze yiyecekleri bebeğinizin yiyebileceği hale getirmek ise biraz zamanınızı alacaktır. Siz ona yiyeceğini hazırlarken miniğiniz aç olacağından biraz sabırsız davranması normaldir. Ancak üzerinde oyalanabileceği oyuncaklar olan bir baby&plus mama sandalyesi varsa endişelenmenize gerek kalmaz. Siz bebeğinize yemeğini hazırlarken o sandalyesinde keyifli vakit geçirecek, böylece siz de sakince bebeğinize yiyeceği sağlıklı yiyeceklerini hazırlayabileceksiniz. Yemeği hazır olduğunda ise oyuncakların bulunduğu tepsiyi kaldırarak bebeğinizin rahatça yemek yiyebileceği ikinci tepsiye ulaşabilirsiniz. İşte şimdi yemek vakti!

 

baby&plus Mama Sandalyeleri Hem Güvenli Hem de Kullanışlı

 

baby&plus mama sandalyeleri şık tasarımlarıyla öne çıkarken aynı zamanda 3 noktalı emniyet kemeri sayesinde bebeğinizin güvenliğini de üst seviyede tutuyor. Kullanışlı kemerleri sayesinde her sandalyeye kolayca bağlayabileceğiniz baby&plus mama sandalyeleri sayesinde artık bebeğinizle aynı sofrada yemek yiyebilirsiniz. Üstelik büyüyen çocuğunuza 3 kademeli yükseklik ayarı ile kolayca uyum sağlayabilir. Daha büyük çocuklarınızı oturturken arka kısmını çıkarabilirsiniz. Böylece çocuğunuz yemeğini yerken kendini daha rahat hissedecektir.

 

baby&plus Mama Sandalyeleri ile Miniğinize Doğru Yeme Alışkanlığı Kazandırın

 

Bazı ailelerde yemek saati asla değişmez. Vakit geldiğinde herkes sofrada olur ve herkesin gün içerisinde neler yaptıklarını paylaşmasıyla aile bağları kuvvetlenir. Siz de ailenizde böyle bir ritüel oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu alışkanlığı oluşturmak için miniğinizin koca bir genç olmasını beklemenize gerek yok. Aksine, bebeklikten kazanacağı yeme alışkanlığı ileriki zamanlardaki yemek düzenine uyum sağlayabilmesi açısından oldukça önemlidir. Her ne kadar konuşamayacak kadar küçük olsalar da baby&plus mama sandalyeleri sayesinde minikler sizinle beraber sofraya oturabilir. Tepsisinin üzerine bebeğinize hazırladığınız yiyecekleri koyarak kendi yemeğini kendisinin yemesine de olanak tanıyabilirsiniz. Bu şekilde beslenmesi size kolaylık sağlarken bebeğinizin özgüveni ve gelişimine de büyük katkılar sağlayacaktır. Eğer etrafın dağılmasından ve kirlenmesinden endişeleniyorsanız baby&plus mama sandalyesinin altına sereceğiniz bir parça örtüyle bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Miniğinizin üstü başı ise elbette kirlenecek, nihayetinde o bir bebek ve geride pek çok yedek kıyafeti var!

 

 

İster Pandalı İster Tilkili baby&plus Mama Sandalyeleri İle Eğlenceyi Yakalayın

 

Bebeğinizin 6 ayı doldurması ile beraber oturma alışkanlığı kazanmasıyla kullanmaya başlayabileceğiniz baby&plus leri, kullanışlı ve eğlenceli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sandalyesinin altında bulunan tekerlekler sayesinde miniğinizi kolayca evin istediğiniz noktasına hareket ettirebileceğiniz gibi tekerlekleri içeri çekerek kolayca sabitleme yapabilirsiniz. Arkaya ve öne doğru konumlanabilen tepsisi, panda veya tilkili tasarımlarıyla baby&plus mama sandalyeleri bebeğinizin beslenmesine kolaylık sağlarken eğlenmesine de katkı sağlıyor.

 

baby&plus Mama Sandalyeleri Uygun Fiyatlarla ebebek’te

 

Bebeğiniz için satın alabileceğiniz bir ebebek markası olan baby plus mama sandalyesi çeşitleri, miniğinizin beslenmesine katkı sağlamak için en doğru adım olacak. Hem eğlenceli hem güvenli hem de şık tasarımlarıyla dikkat çeken bu ürünler farklı kullanım seçenekleriyle bebeveynlerin gönlünü fethediyor. Üstelik ebebek’i takip ettiğiniz müddetçe bu kullanışlı ve şık sandalyeleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilmeniz de mümkün!

'