2000x130-Tekstil-ustbant.jpg

13 ürün bulundu

PRİMA KÜLOT BEZ

Her fırsatta stoklanan, dolapta ya da çantada sürekli yedeği bulunan, çocuklu evlerin olmazsa olmazı bezler, küçük meleğinizin en sık ihtiyaç duyduğu malzemelerdendir. Yenidoğan döneminde sıkça değiştirmek durumunda olsanız da kısmen daha rahat gerçekleştirdiğiniz alt değiştirme rutini, minikler hareketlenmeye başladığında, özellikle emekleme ve yürüme dönemi geldiği zaman oldukça zorlaşır. Yapabileceklerini keşfetmeye başlayan bir bebeği aynı yerde uzun süre tutabilmek uğraş gerektirecektir. Kimi zaman bezini değiştirmenize fırsat bile tanımayacak olan bu ufaklıklar için özel olarak üretilmiş Prima külot bez çeşitleri, hem anneler hem de bebekleri için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Hem Gece Hem Gündüz Annelerin İlk Tercihi!

Miniğinizin bezi, her ne kadar hızlı tüketim ürünlerinden olsa da, tüm gün poposunun içinde kapalı kalması nedeniyle dikkatli seçilmesi gereken bir üründür. Yavrunuzun cildinin hava almasına engel olmamalı, tenini tahriş etmemeli, sıkmamalı, rahat hareket imkânı vermeli ve en önemlisi de sızdırmamalıdır.

Prima külot bezler, külot şeklindeki tasarımıyla bebeklerin gece veya gündüz fark etmeksizin konforlu ve huzurlu hissetmesine yardımcı oluyor. Sahip olduğu ekstra uyku tabakası sayesinde bebeğinizin altı geceleri daha uzun süre kuru kalır, gece uykusu bölünmez ve daha huzurlu bir uyku çekebilir. Gündüzleri ise 360 derece esneyebilen bel bölümü ile yavrunuz dilediği gibi hareket edip oynayabilir. Bu nedenle Prima külot bezler, annelerin en sık tercih ettiği ürünlerden biridir.

Uzun Süre Kuru Kalır, Pratik ve Kullanışlıdır

Prima külot bezler, pratik kullanıma sahip tasarımları ile gün içerisinde size tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük bir kolaylık sağlayacak. Bir çamaşır kadar kolay giydirilebilen bu ürünle, yavrunuz ayaktayken bile değişim yapabilmeniz mümkün olacaktır. Çıkartmak istediğinizde yan kenarlardan kolayca yırtarak açabilir ve tek kullanımlık bandı ile yapıştırarak atabilirsiniz. İçerisindeki emici mikro inci tanecikler, sıvıyı anında emerek 12 saate varan kuruluk sağlarken, esnek bel bandı miniğinizin belini tam bir şekilde kavrayarak bel ve bacak kısmını sıkmadan kendini rahat hissetmesine yardımcı olacak. Ayrıca nefes alan dokusu ile cildi havasız kalmayacak, tahriş ve pişik sorunu önlenecektir.

Yerinde Duramayan Minikler Artık Çok Daha Rahat

Bebeğinizin altını bağladığınızda, bacaklarının arasındaki o kocaman bezden dolayı hareketleri zorlaşır, hatta yürüyüşü bile daha farklı olur. Beli ve bacağı sıkı sıkıya saran bu ürünler, yavrunuzun hareket kabiliyetini kısıtlamaktadır. Ancak Prima külot bezler ile küçük meleğiniz çok daha kolay hareket edebilecektir. Türkiye’de ilk olan 360 derece esnek bel teknoloji sayesinde ürün, bebeğinizin hareketleriyle birlikte esneme yaparak tam uyum sağlar. Emeklerken, yürümeyi öğrenirken, gece uyurken, oradan oraya koştururken, sokakta gezerken, parkta veya evde oynarken bu bezlerle bebeğiniz çok daha rahat bir şekilde davranabilecek. Ekstra yumuşak ve ipeksi dokusu ile yavrunuz, altının bağlı olduğunu dahi hissetmeyecek ve gün boyu keyfi yerinde olacaktır.

Prima Külot Bez Çeşitleri için Doğru Adres ebebek!

 

Miniklerin poposu daha uzun süre kuru kalabilsin, bebeğiniz dilediği gibi özgürce hareket edebilsin diye tasarlanmış Prima külot bez çeşitleri, ebebek’te! Hassas tenleri ile tam uyum sağlayan, külot gibi kolayca giydirilip çıkarılabilen bu ürünleri ebebek güvencesi ile temin edebilirsiniz. Farklı bedenlerde ve farklı adetlerdeki paketleri ile bu bezler, her ufaklığa ideal beden ve sayıda ürün bulabilmenizin garantisini veriyor. Üstelik ebebek’in avantajlı kampanyaları ile bu ekonomik paketleri çok daha uygun fiyatlarla satın alabileceksiniz. ebebek’i, mağazalarından veya sitemiz üzerinden takip ederek indirimlerden ve avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bebeğinizin bezi için bir servet ödemeye gerek kalmadan alışveriş yapabilmenin fırsatını kaçırmayın!