Sırala

Hava Şişirme Pompası

1 ürün bulundu
Sırala

HAVA ŞİŞİRME POMPASI

Yaz mevsimi yaklaştığında sizi ve ailenizi bir heyecan sarar. Havanın güzelleşmesi ve güneşin sıcaklığı derken parklara, sahillere kaçar bir yandan da tatil planları yapmaya başlarsınız. Parkta, sahilde ya da top sahasında oynamak için aldığınız topların, sahilde sürmek için çıkardığınız bisiklet tekerleklerinin, deniz yataklarının ve daha nicelerinin şişirilmesi gerekir. Tatil planları yaparken hevesle alışverişe çıkar, hem kendinize hem de bebeğinize aldığınız deniz topu, deniz yatağı, simit, deniz yeleği, şişme havuz derken; şişirilmesi gereken birçok ürün olur elinizde. Hepsini nefesiniz ile şişirmeye çalıştığınızda hem enerji hem de zaman kaybına uğrarsınız. Hava şişirme pompası sayesinde kısa bir sürede tüm şişme ürünlerini şişirir, güzel havaların keyfini bir an önce çıkarırsınız.

Hava Pompalarını Yanınızdan Ayırmayacaksınız!

Sürekli ağız yoluyla şişme eşyalarınızı şişirmeye çalışırsanız, uzun ve derin nefesler vermenizden ötürü vücutta oksijen azalır ve bu da kan basıncının artmasına ve baş dönmesine sebep olur. Bu yüzden, tüm şişme eşyalarınız için bir hava pompası almanız sizin yararınıza olacaktır. Şişirme pompası piyasada çeşit çeşit modellerde bulunur. El ya da ayak ile manuel şişirme yapan pompaların yanında motorlu pompalar ile de kısa sürede ürünlerinizin şişirilmesini gerçekleştirebilirsiniz. Şişirme pompası alırken dikkat etmeniz gereken ilk şey, farklı supap girişlerine uygun başlıklara sahip olup olmamasıdır. Tek bir pompa ile farklı ürünleri şişirebilmek ve de pompayı rahatlıkla çantanızda ya da arabanızda taşıyabilmek işinizi kolaylaştırır.

Hava pompalarını sadece deniz ürünlerinde kullanmazsınız. Şişme yatak, her türlü top, balon ya da bisiklet tekerleği gibi günlük olarak kullandığınız tüm ürünleri de şişirmenize yarar. Elinizdeki ürünün boyutuna göre seçeceğiniz pompa modeli ile hem yorulmaz hem de zamandan tasarruf edersiniz. Küçük boyutları sayesinde rahatlıkla taşıyabileceğiniz pompaları, ister evde ister dışarıda kullanabilirsiniz. Ayrıca bu pompaları her yerde taşıyacağınız için sağlamlığına da dikkat etmenizde yarar vardır.

Çok Uygun Fiyatlara Sahip Olacağınız El Pompaları ile Hayatınız Kolaylaşsın

Deniz ürünlerinin en kaliteli markaları ebebek farkıyla sizlerle! Hava pompası kategorisinde güvenle kullanabileceğiniz ürünleri ile hayatınız kolaylaşır. Buradan alacağınız el pompası ile günlük kullandığınız şişme ürünleri pratik bir şekilde şişirebilirsiniz. Boyu itibariyle kullanması ve taşıması kolay olan bu pompa sert plastikten üretilmiştir. Sağlamlığı ile kolay yıpranmayan bu el pompasını evinizden ve arabanızdan eksik etmeyeceksiniz. Çok uygun fiyata sahip olacağınız bu hava pompası, paket içeriğinde farklı supap girişlerine uygun 3 tane başlık barındırır. Bu sayede aynı anda tüm şişme ürünlerinizi şişirme imkânına sahip olursunuz.

Çift fonksiyonlu el pompası ile kendi vücut ağırlığınızı kullanarak şişme yatak, bot ya da su havuzu gibi daha büyük şişme eşyalarınızı şişirebilirsiniz. Bütün supap girişlerine uygun 3 farklı başlığı sayesinde, deniz topundan çift kişilik şişme yatağa kadar büyüklü küçüklü tüm şişme ürünlerinizde rahatlıkla kullanacağınız bu şişirme pompasına çok uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Portatif, hafif ve sağlam olması açısından uzun süre yanınızdan ayırmayacaksınız.

Kaliteden Ödün Vermeyen ebebek, Şişirme Pompaları ile Hizmetinizde!

Eğer eliniz ile şişirme işlemi yapmak istemiyorsanız, mutlaka çift fonksiyonlu körüklü ayak pompasını deneyin. Körüklü yapısı sayesinde ayağınızla çok kısa sürede büyük şişme eşyalarınızı şişirebilirsiniz. İster çift kişilik şişme yatağı olsun, ister deniz topunuz, 3 farklı başlığı ile tüm ürünlerinizi pratik bir şekilde şişirirken yorulmazsınız. Elektrikli olmaması sayesinde istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu hava pompasına ebebek’le makul bir fiyata sahip olabilirsiniz..

Tüm kaliteli hava şişirme pompası modellerine, ebebek mağazalarımızdan ya da internet sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz hava şişirme pompası ile tüm şişme ürünlerinizi kısa bir sürede şişirirken, pratikliğin keyfini süreceksiniz. Kampanyalı fiyatları kaçırmamak için kategorimizi incelemeyi unutmayın. Aynı gün kargo imkânı ile seçtiğiniz hava şişirme pompası hemen elinize ulaşsın!

'