kargo-bedava-ust-bant.jpg

3 ürün bulundu

WEE BABY EMZİRME ÜRÜNLERİ

Dünyaya gelen minik yavrunuzu emzirmek veya onu kendi sütünüzle beslemek, bir annenin yaşadığı en mucizevi anlardan biridir. Her defasında bebeğinize bir kez daha can verdiğinizi görmenin tarifi yoktur. Küçüğünüzün sağlıklı bir şekilde gelişip büyüyebilmesi için uzmanların da önerisi, bebeklerin mümkün olan en uzun süreyle (2 yaşına kadar) anne sütü ile beslenmesi yönündedir. Ancak bazen yanlış emzirme teknikleri nedeniyle bazen de göğüs yapınızdan kaynaklı olarak bu dönemlerde bazı sorunlarla karşılaşabilmeniz mümkün. Bu gibi zamanlarda ise, yavrunuzu daha rahat besleyebilmeniz için hem bebeğinize hem de size yardımcı olacak birtakım malzemelere ihtiyacınız olur. Wee Baby emzirme ürünleri, bu amaç doğrultusunda ürettiği ürünleri ile bebeğinizi keyifle emzirebilmenize ve küçük meleğinizin yanında olmadığınızda bile onun anne sütüyle beslenebilmesine imkân sağlayacaktır.

Anneler Bu Ürünler ile Rahat Edecek!

Küçük yavrusunu anne sütü ile besleyen annelerin dönem dönem bazı temel malzemelere olan ihtiyacı artar. Özellikle çalışan bir anne olarak işe dönmeniz gerektiğinde veya birkaç saatliğine bebeğinizden ayrılmak zorunda kaldığınızda bebeğinizi beslemeniz için farklı alternatifler bulmak zorunda kalırsınız. Sütünüzü sağarak meleğiniz için ayırmak en mantıklı çözümdür. Bu amaç doğrultusunda, her ihtiyaca uygun olarak sunulmuş farklı seçenekler, bu süreçte en sık kullandığınız ürünler olacaktır.

Bebeklerle en etkili bağ kurma yöntemlerinden biridir emzirme eylemi. Ancak bazen anne şle bebek arasındaki bu güzel atmosfer bazı problemlerden dolayı bozulabilir. Emziren annelerin en büyük sıkıntısı, göğüs ucu çatlakları ve yaralardır. Zaman zaman meme uçlarınız tahriş olur ve bu da bebeğinizi emzirirken acı duymanıza sebep olur. Bu sebeple meme sağlığınız için göğüs bakımına önem vermeniz gerekir. Göğüs sağlığını korumaya, çatlakları önlemeye ve bebeğinizi çok daha rahat emzirebilmenize yardımcı olan Wee Baby emzirme ürünleri, silikon malzemeden üretilerek göğüs yapısına uygun tasarımlar sunar ve miniğinizin rahatlıkla emmesine fırsat vererek aynı zamanda göğüs uçlarınızı tahriş olmaktan korur.

Emzirme sonrası göğüs ucunda kalan süt, bakteri üremesine ve buna bağlı olarak iltihaplanmaya neden olabilir. Bu durumda bebeğinizi beslemeniz çok zor olur. Ancak bu gibi problemleri önlemek basit ama kullanışlı Wee Baby emzirme ürünleri artık çok kolay. Bu amaçla üretilmiş ürünleri satın alan anneler, sağlıklarını koruyarak bebeklerini huzurla emzirebilirler.

Kullanışlı ve Güvenilir Parçalar!

Miniklerin beslenmesi ile ilgili tüm ürünlerde anneler çok daha titiz ve hassastır. Wee Baby emzirme ürünlerinin üretimlerinde tercih edilen malzemeler sağlığa ve gıdaya uygun içeriktedir. Hiçbir ürününde BPA bulunmaz. Ayrıca bu kategoride bulunan farklı ürün seçenekleri, güvenilir ve kullanışlı olması ile ebeveynlerin tercih sebebidir.

Wee Baby Emzirme Ürünleri ebebek’te Sizlerle!

ebebek, minik bebeğinizin beslenme saatlerinde de sizin yanınızda! Anneler, bebeklerini emzirdikleri dönemlerde yardımcı birçok malzemeye ihtiyaç duyabilmektedir. Bazı ürünlere yavrunuzu doyururken, bazı ürünlere ise emzirme sonrası gereksinim oluşabilir. Göğüs pedleri ve koruyucuları, süt sağma pompaları ve çok daha fazlası Wee Baby emzirme ürünleri kategorisinde sizlerle buluşarak tüm isteklerinize cevap olacak. ebebek kalitesi ve güvencesi ile sahip olabileceğiniz bu ürünleri, ebebek’in ekonomik kampanyaları ve avantajlı fiyatları ile çok daha uyguna temin edebilirsiniz. Her ailenin bütçesine hitap edecek seçenekleri rahatlıkla bulabileceği ebebek, ister mağazadan ister internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilmenize imkân sağlıyor. Size en yakın ebebek mağazasını ziyaret ederek veya alışveriş sitemizi inceleyerek avantajlardan yararlanma fırsatı bulabilir, alışverişinizi çok daha hesaplı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.