güvenlik_2000x130.jpg
Sırala

Uni Baby Bez & Mendil

20 ürün bulundu
Sırala

UNI BABY BEZ&MENDİL

Çocuklar kirlenerek ve kirleterek büyüyor, bu doğru! Hele ki o ele avuca zor gelen, etrafında olup bitenden haberi dahi olmayan bebeklerin bakımı, tam bir karmaşa! Gözünüzden bile sakındığınız bebeğinizin aynı kendisi gibi cildi de, ilk zamanlar en hassas ve en narin dönemindedir. Üstelik üşütme ihtimalini düşünerek küçük yavrunuzu her fırsatta yıkamaya imkânınız da olmayacaktır. Ancak mikroplara en açık oldukları bu dönemlerinde hem onları hasta etmeden hem de narin tenlerini düşünerek davranmanız gerekmektedir. Bu sebeple, gerek alt gerekse tüm vücut temizliğinde miniğinizin cildine uygun bir ürünle cilt bakımını yapmalısınız. Uni Baby bez mendil çeşitleri, yenidoğanlara özel olarak ürettikleri ürünleri ile bebeğinizin doğumundan başlayarak her anında ve ihtiyacında bakımını yapmak üzere yanınızda olacaktır.

Yavrunuzun Hassas Tenine Özel Ürünler

Bebekler ilk doğduklarında vücutlarında verniks adı verilen bir tabaka ile dünyaya gelirler. Bu tabaka, tenlerini bir süre dış etkenlere karşı korumaktadır. Kısacası, bu takaba koruyucu bir kalkan görevi görür. Bu nedenle, yavrunuzun göbek bağı düşene kadar onu yıkamamanız ve ıslak bezler yardımıyla bakımını yapmanız tavsiye edilir. Sabun, şampuan gibi kimyasallar kullanmadan temizliklerini yapabileceğiniz, hassas içerikli ürünler bu dönemde en idealidir. Uni baby yenidoğan mendilleri, bileşimlerinde alkol, paraben, parfüm gibi zararlı maddeler barındırmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir ve hipoalerjeniktir. Yani bebeğinizin cildinde alerji oluşturmaz. Pamuk lifleri ile yumuşak bir bakım sağlarken vücudunda herhangi bir lif parçası bırakmadan temizler. Bu özellikleri sayesinde küçük meleğiniz için ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkar.

Bebeğiniz için Saf Su ve Pamuğun En Masum Birleşimi

Yıkamak yok, sabun yok, şampuan yok! Peki yavrunuzu nasıl hijyenik tutacaksınız? Saf su ve pamuğun birleşiminden oluşan Uni Baby sensitive ve yenidoğan ürünleri, her miniğin tenini zarar vermeden kolaylıkla temizlemektedir. Ürünlerin yumuşak dokusu sayesinde bebeğinizi nazikçe silebilirsiniz. Yumuşak petek dokulu havlu yapısına sahip Uni Baby ıslak havlu çeşitleri daha detaylı temizlik yapabilmenize de yardımcı olur. Bebeğinizin biraz daha büyüdüğü ileriki dönemlerde kullanılmak üzere hindistan cevizi yağı ile desteklenmiş, cildi nemlendirerek besleyen çeşitlerine geçilebilir.

Her An Elinizin Altında!

Yavrunuzun karnını doyururken oluşabilecek ufak kazalara hızlı müdahale edebilmenize fırsat tanıyan Uni Baby bez&mendilleri, aynı zamanda bebeğinizin alt değiştirme rutininin de bir parçası olmaya aday. Bu ürünler ile, evde veya dışarıda yavrunuzun altını değiştirirken poposunu tek hamlede temizleyebileceksiniz. Hipoalerjenik yapısı ve zararlı kimyasallar içermemesi sayesinde yavrunuzun cildi tahriş olmayacaktır. Üstelik sadece poposunu değil, küçüğünüzün elini, yüzünü ve vücudunu da yumuşak dokulu ve hijyenik bez mendiller ile temizleyebilmeniz mümkün. Pratik kullanım sağlayan ve tek elle açılabilen kapağı ile Uni Baby bez mendil çeşitlerini çantanızda, arabanızda veya evinizin dilediğiniz bir köşesinde rahatça kullanabileceksiniz.

Uni Baby Bez Mendil Çeşitleri için ebebek!

 

Küçük meleğinizin tüm vücudunda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Uni Baby bez mendil çeşitleri, ebebek güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Sektörün öncü markalarından olan ve yıllardır her ürününde olduğu gibi bebek ürünlerinde de kalitesini kanıtlamış olan Uni Baby’nin bebek mendilleri, ebebek’in uygun fiyatları ile sizlerle! Etrafını çok kirleten ve küçük paketleri hızla tüketen minikler için üretilen mega, jumbo ve aylık paket çeşitleri ile çok daha hesaplı bir şekilde sahip olabileceğiniz bu ürünleri, ebebek’in müşterilerine özel olarak uyguladığı kampanyalar sayesinde alışverişinizi daha avantajlı bir hale dönüştürerek temin edebileceksiniz. Siz de, fırsatları değerlendirmek ve kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız bizi takip ederek alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

'