joie-header-.jpg
Sırala

Sleepy Bez & Mendil

35 ürün bulundu
Sırala

SLEEPY BEZ&MENDİL

 

Bebeklerin büyürken pek çok ihtiyacı olur. Tamamen bakıma muhtaç olan bu minikler siz beslemezseniz aç, yıkamaz ve altını temizlemezseniz pis kalırlar. Ancak bu bakım için sadece insan kuvveti yeterli değildir. Miniklerin doğdukları andan tuvalet alışkanlığı edinene kadarki süreçte olmazsa olmaz bir diğer ihtiyaçları bez ve mendillerdir. Yeni doğan miniklerin günde 7-8, daha büyüklerin ise günde 4-5 kere altınının değişiyor olması aynı zamanda büyük bir maddi külfet demektir. Ancak Sleepy bez mendil ürünleri sayesinde miniğinize hem kaliteli ürünler sunmuş olur hem de bu süreci bütçenizi sarsmadan atlatmış olursunuz.

 

Bebeğinizin Hassas Tenine Uygun Ürünler

 

Bebekler çok hassas ve narindir. Öyle ki, doğduklarında vücutlarındaki yağ tabakası çok az olduğundan bağışıklık sistemleri oldukça düşüktür. Onlara dokunduğunuzda minik bedenlerinin ne kadar yumuşak ve hassas olduğunu anlamamak mümkün değildir. Bu nedenle bakıma muhtaç miniğinize bakım yaparken de bu hassasiyetteki ürünleri kullanmanız gerekir. Çünkü piyasada bulunan bir takım bakım ürünleri hem kimyasal maddeler içermekte hem de bebeğin cildinin hava almasını önleyen sentetik malzemelerden üretilmektedir. Bu tip ürünlerin kullanılması durumunda miniklerin altı pişik olacak ve huysuzlanacaktır. Bu nedenle bir damla gözyaşına bile dayanamadığınız yavrunuzun sağlığı için doğru ürünleri seçmek oldukça önemlidir.

 

Sleepy bez ve mendiller minik bebeğinizin hassas tenine uygun şekilde üretilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu ürünlerde alkol ve paraben gibi istenmeyen maddeler kullanmadığından bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Pek çok özelliği bir arada bulundurması sayesinde ise hem miniklere konfor hem de ebeveynlere kolaylık sağlar. Bu sebeple ebeveynler tarafından güvenle satın alınıp kullanılmaktadır.

 

Güven Veren Marka

 

Bebeğinize alacağınız en basit üründe bile pek çok araştırma yaparsınız. Kullanılan ham maddelerden tutun kullanıcı yorumlarına kadar hiçbir detayı atlamazsınız. Söz konusu minik bebeğinizin poposu olduğunda ise çok daha hassas davranmanız gerekir. Çünkü poposu pişik olduğunda yavrunuz huzursuz olur ve canı yanar. Bu narin bölgenin tüm gün kapalı kaldığını düşünerek tasarlanan Sleepy bez ve mendiller ise pişik yapmaz ve bebeğinizi rahatsız etmez. Ürünlerini tasarlarken bebeğin poposunun hava almasına, rahatça hareket edebilmesine, tenine zarar vermemesine dikkat ettiği gibi saf formül kullanmaya ve mis gibi kokmalarına özen gösteren markanın tüm ürünleri ebeveynlerin takdirini kazanmıştır.

 

Minikler Özgürce Hareket Etsin, Annelerin İşi Kolaylaşsın!

 

Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için elinizden gelen her şeyi yaparsınız. Onunla ilgilenmek, oyunlar oynamak dışında kullandığınız ürünler de gelişimlerinde büyük etkiye sahiptir. Özellikle ayaklanan miniklerin dilediklerince koşup oynayabilmelerinde kullanılan bez ve mendillerin etkisi yadsınamaz. Sleepy bez ve mendiller esnek yapıları, pişik yapmayan formülü ve yüksek emicilik özellikleri sayesinde miniğinizin huzurla oyun oynayabilmesine olanak tanır.

 

Kullanılan ürünlerin bebekler üzerinde olduğu kadar ebeveynler üzerinde de etkisi büyüktür. Fonksiyonel tasarıma sahip kullanımı kolay ürünler ebeveynler için öncelik taşır. Çünkü günde defalarca alt değişimi yapmak zorundadırlar. Üstelik bir de hareketlenmeye başlamış minikleri varsa bu iş daha zor bir hal alabilir. Sleepy bez ve mendiller ebeveynlerin işini kolaylaştıran tasarımlarıyla bebek dostu olduğu kadar ebeveyn dostu olmayı da başarmıştır.

 

Sleepy Bez&Mendiller Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

 

Miniklerin sağlığını ve özgürce hareket edebilmesini ön planda tutan tasarımlara sahip Sleepy bez mendil çeşitleri ebeveynlerin takdirini kazanıyor. Bebeğinizin uzun süre ihtiyacı olacak bu ürünlerin aile bütçenize zarar vereceğinden korkuyor olabilirsiniz. Ancak ebebek’i takip ettiğiniz sürece bu ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayın!

 

'