SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebekler İçin İtmeli Araba

BEBEKLER İÇİN İTMELİ ARABA

Bebeklerin fiziksel gelişimi anne babaların tahmin ettiğinden daha hızlı gelişen bir süreçtir. Aldığınız kıyafetler bir kere anca giyilir, ardından küçük gelmeye ve bebeğinize olmamaya başlar. Dik oturmaya başlayan bir bebek, peşine emekleme çabalarında bulunur. Emekleyen bebeğiniz zaman geçtikçe ve kasları geliştikçe ayakta durma çalışmalarına girişir. Ve vakti geldiğinde küçük adımlarını da atmaya başlar. Minik yavrunuzu kucağınıza aldığınız günü dün gibi hatırlarken, emeklemeye hatta ayaklanmaya başlayan çocuğunuzu görmek sizi şaşırtacak bir o kadar da duygulandıracaktır. Yürüme dönemine giren ufaklıkları takip etmek ve her an yanlarında olabilmek siz ebeveynleri de biraz yoracak bir süreç olacaktır tabii. Bu dönemde, bebeğinize destek olacak ve onu kolayca yönlendirebilecek bir oyuncak edinme fikri kulağa çok cazip geliyor gibi. Bebeğinizi yürümeye alıştırırken bebekler için itmeli araba tercihinde bulunabilir, yürüme eğitimini daha eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Çocuğunuz İlk Adımlarını Atarken İtmeli Arabalar Yardımcınız Olacak

Gözünün içine baktığınız bebeğiniz büyüyor ve artık onu bıraktığınız yerde bulamıyorsunuz. Elleri, kolları ve ayakları hareketlenmeye başladı. Koltuktan inmeye çalışıyor, yatağına tırmanıyor, odalar arasında hızla emekliyor. Onu gezdirmeniz ve yürütmeniz için ısrar ediyor. Yürümeyi keşfeden bebeğiniz bu aktiviteyi daha sık deneyimlemek isteyecek ve ona yardım etmeniz için devamlı sizi yanında isteyecektir. Yavrunuz her ne kadar hala size bağlı olsa da yeni yeni adımlar atan bebeğinizi sürekli kucakta taşımak sizin için daha da yorucu bir hal alacaktır. Hem onun hareket özgürlüğünü kısıtlamak istemiyor hem de gözünüzün önünde, güvende olsun ve takip edebilin istiyorsunuz. Arkasından tutup yönlendirme imkânı sunan saplı modelleriyle itmeli araba seçenekleri bu dönemdeki kurtarıcınız olacaktır. Gönül rahatlığıyla kullanıp kolaylıkla yönlendirebileceğiniz bu arabalar sayesinde, bebeğiniz için adım atmak çok daha keyifli olacak, hatta bir oyun haline dönüşecektir.

Minikler için Yürümeye Çalışmak Artık Daha Eğlenceli

Bazı bebekler, ailelerinin koruma iç güdüsünün yüksek olmasının da verdiği hissiyatla birlikte emeklemenin ötesine geçmek istemeyebilirler. İşlerine yarayacak kadar yer değiştirmek bebeğinize yeterli gelebilir. Renkli, kornalı, müzikli seçenekleriyle itmeli arabalar bebeğinizin ilgisini çekecektir. Ona ulaşmaya çalışabilir, binmeye uğraşabilir, böylelikle kaslarını kontrol ederek beden gelişimini destekleyebilirler.

Arabasıyla hareket etmek bebeğinizi heyecanlandıracak ve çok eğlendirecektir. İsterseniz evinizde isterseniz dışarıda olun bu arabalarla her an her yerde çocuğunuz sizin kontrolünüz altında ilk adımlarını atmaya başlayacaktır. Adım atmaya çalıştıkça bacak kasları da hızla gelişme gösterecek ve yürüme evresine daha hızlı geçebilecektir.

Bebeğinizin Denge Kontrolü ve Koordinasyonunu Destekler

İtmeli arabalar bebeklerin fiziksel gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Arabaların sırt yaslama desteği sayesinde bebeğiniz denge kontrolünü daha rahat sağlar. Direksiyon kavrama yetisiyle el ve ayak koordinasyonunu geliştirir. Aynı zamanda arkadan destekli modeller oldukları için bebeğiniz yanında olduğunuzu bilecek ve hareket ederken kendini daha güvende hissedecektir. Kendini güven içerisinde hisseden bebek daha çok hareket etme isteği içerisinde olacaktır. Ayrıca bebeğiniz bu keyifli oyuncağıyla her yeri gezerken kornası ile size yerini de belli edecektir. Bu nedenle fiziksel ve psikolojik açıdan bebeğiniz için itmeli arabaların faydası çok büyüktür.

Farklı Model Seçenekleri ile İtmeli Arabalar Ebebek’te!

Bebek oyuncakları için alışverişe çıktığınızda birçok çeşit karşınıza çıkacaktır. İtmeli arabalar da alışveriş listesinin başında bulunuyor. Çocuğunuza ilk arabasını alırken ebebek mağazalarına mutlaka göz atmalısınız. En bilindik markaların bebekler için itmeli araba modelleriyle bebeğinizin yürümeye alışma dönemini daha kolay atlatmasına yardımcı olabilirsiniz. Ebebek’te bulunan bu markalar, diğer tüm oyuncak ve bebek malzemelerinde kullandıkları gibi itmeli araba modellerinde de birinci sınıf malzemeler tercih ediyor. Kullandıkları tüm malzeme ve boyalar bebeğinizin sağlığı düşünülerek zararsız malzemelerden seçilmiştir. Bebeklerin vücutlarına zarar vermemeleri ve yaralanmamaları için de modellerin köşeleri yuvarlak şekilde tasarlanmıştır. Üstelik her ailenin bütçesine uygun fiyatlarla, ebebek mağazalarından ve internet sitesinden bebeğiniz için en uygun modeli seçebilirsiniz.