Sırala

Bebek Yatak Oyuncakları

1 ürün bulundu
Sırala

BEBEK YATAK OYUNCAKLARI

Ebeveynlerin, bebekleri söz konusu olunca en zorlandıkları şeylerden biri de uykudur. Her gece uykuya geçerken belli bir rutin uygularsınız. Bu rutin banyo, kitap ya da müzik gibi bebeğinizi rahatlatacak ve uykuya dalmasını kolaylaştıracak hafif aktiviteler barındırır. Bunun yanında odasının ışıklandırılması ya da ortalığın fazla dağınık olmaması gibi durumlar da bebeğinizin uykusunu etkiler. Bu yüzden, uykuya geçişte daha sade bir ortam ve loş ışıklandırma ile bebeğinizin mayışmasını sağlar ve uykuya geçişini kolaylaştırırsınız. Bebek yatak oyuncakları kullanarak bebeğinizin odasını uykuya hazır şekilde düzenleyebilirsiniz. Hem sade hem de rahatlatıcı müzik ve ışıklandırmasıyla bebeğiniz artık daha rahat bir uyku çekecek.

Bebeğinize Anne Karnındaki Huzurlu Ortamı Sağlayın

Bebekler doğdukları andan ilk 3 aya kadar kendilerini anne karnındaki huzurlu ortamda hissetmek isterler. Anne karnında bebekler, 17. hafta gibi annesinin sesini ve yaklaşık 20. haftadan sonra dışarıdaki sesleri duymaya başlarlar. Amniyo sıvısı içinde olan bebek, özellikle annenin kalp atışının, kan dolaşımının ve bağırsaklarının seslerini ve dışarıdan gelen sesleri hafif filtrelenmiş şekilde duyar. Bu yüzden anne karnında duydukları bu boğuk sesleri duymak onları çok rahatlatır. Beyaz gürültü (white noise) denilen ve anne karnında amniyo sıvısının içinde sürekli duyduğu sesleri taklit eden sesler ile bebeğinizin her türlü huzursuzluğunda sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yanınızda pratik şekilde kullanabileceğiniz bebek yatak oyuncağı içinde bulunan beyaz gürültüyü açarak gaz sancısı ya da huzursuzlanma durumlarında bebeğinizi sakinleştirebilirsiniz. Bunun yanında müzikli beşik oyuncakları ile bebeği sakinleştiren hafif müzikler sayesinde uykuya geçişte bebeğiniz daha huzurlu olacaktır.

İşin Sırrı Huzurlu Bir Uyku!

Bebekler uyku öncesinde günün tüm yorgunluğu üzerlerindeyken iyice huysuzlaşırlar. Uykuya gitmeden önce onları sakinleştirmeniz gerekir. Aksi halde iyice huzursuzlanan bebeğin uykuya dalma süresi uzar ve hatta uykusu kaçar. Sonunda bir kısır döngüye girersiniz. Bebeğinizin uyuması demek sizin hem dinlenmeniz hem de kendinize vakit ayırmanız demektir. Yanınızdan ayırmayacağınız bebek yatak oyuncağı sayesinde bebeğiniz artık daha huzurlu bir uykuya sahip olacak. Minik yıldızlar, kalpler ya da gökyüzü temalı duvara yansıyan ışık gösterileri sayesinde odada huzurlu bir ortam sağlanır ve bebeğiniz bu ışıkları izlerken huzurla uykuya dalar.

En Kaliteli Markalar ile Çeşit Çeşit Modeller ebebek’te!

Hem şifonyeri üstünde kullanabileceğiniz oda ışığı şeklinde hem de bebeğinizin beşiğine monte edebileceğiniz bebek beşik oyuncakları ile bebeğinizin odasında huzurlu bir ortam sağlanır. ebebek, bebek oyuncakları alanında en kaliteli markalar ve çeşit çeşit beşik oyuncakları ile hizmetinizde! Ebebek’te bulabileceğiniz hipopotam projektörü ninni, anne karnı ve doğa sesleri ile bebeğinizi huzursuzlandığı anda ya da uykuya geçerken sakinleştirir. Hipopotamın sırt kısmındaki yıldızlı projektörü sayesinde odası huzurlu bir ambiyansa kavuşur. Ayrıca hipopotam yumuşacık baş ve bacak kısımları ile bebeğinize arkadaş olacaktır. Farklı renk ve desenlerde ışıklarla odayı kaplayan gökkuşağı küpü, aynı anda rahatlatıcı müzikleri ile bebeğinize huzurlu bir gece uykusu sağlayabilir. Zaman ayarları sayesinde kendi kendine kapanan bu müzikli beşik oyuncakları sayesinde bebeğiniz uykuya dalarken siz de rahatlıkla dinlenmeye geçebilirsiniz.

Bebeğinizin beşiğine monte edilen beşik oyuncaklarını tercih etmeniz durumunda, huzurlu uykusundan uyanan bebeğinize bir eğlence sağlamış olursunuz. Sevimli Mickey ve Minne karakterli projektörlerin 24 farklı klasik müzik seçenekleri ve tavana ve duvara yansıyan görüntüleri sayesinde bebeğinizin görme ve işitme kabiliyetini geliştirebilirsiniz. Mozart, Beethoven ve Chopin gibi ünlü klasik müzik bestecilerinin müzikleri ile bebeğiniz huzurlu bir uykuya dalacak. Beşik içine kolayca monte edilebilen bu projektörü ister evde ister dışarıda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Uyku Sonrası Eğlence

Sadece uyku ve huzurlu bir ortam için değil, ayrıca eğlence amaçlı da kullanabileceğiniz beşik oyuncakları ile ebebek size farklı seçenekler de sunuyor. Aç Pelikan sayesinde bebeğiniz beşik içinde eğlenirken öğrenebilecek. Bebeğiniz yengeç, karides, ahtapot ve balık oyuncakları ile pelikanı doyururken, pelikanın gövdesindeki birçok sürpriz ile ince motor gelişimini sağlanır.

Tüm kaliteli markaların ürünlerini, en uygun fiyatlarla ebebek’te bulabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden beşik oyuncakları sayesinde bebeğiniz huzurla uyurken siz de gönül rahatlığıyla dinlenebilir ve tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Kampanyalı fiyatları kaçırmamak için bebek yatak oyuncakları çeşitlerini mutlaka inceleyin.

'