İçeriğe Geç

Bebek Tişört


89 ürün bulundu
Kampanyalı
Erkek Bebek Mickey Mouse Lisanslı Kısa Kol T-Shirt
% 48
24,90 TL 12,99 TL
Disney Erkek Bebek Mickey Mouse Lisanslı Kısa Kol T-Shirt
5.0 1 YORUM
Kampanyalı
Erkek Bebek Speed Limit Kolsuz T-shirt
% 50
17,99 TL 9,00 TL
Tuffy Erkek Bebek Speed Limit Kolsuz T-shirt
Kampanyalı
Erkek Bebek Bisiklet Tema Polo Yaka Kısa Kol Body
% 50
29,90 TL 14,99 TL
HelloBaby Erkek Bebek Bisiklet Tema Polo Yaka Kısa Kol Body
Kampanyalı
Kız Bebek Kelebek Tema Jile T-Shirt Takım
% 50
79,90 TL 39,90 TL
HelloBaby Kız Bebek Kelebek Tema Jile T-Shirt Takım
Kampanyalı
Kız Bebek Güzel Bir Gün T-Shirt
% 48
26,90 TL 13,99 TL
HelloBaby Kız Bebek Güzel Bir Gün T-Shirt
Kampanyalı
Kız Bebek Basic T-Shirt
% 29
16,99 TL 11,99 TL
HelloBaby Kız Bebek Basic T-Shirt
Kampanyalı
Bebek Basic T-Shirt
% 29
16,99 TL 11,99 TL
HelloBaby Bebek Basic T-Shirt
Kampanyalı
Bebek Basic T-Shirt
% 29
16,99 TL 11,99 TL
HelloBaby Bebek Basic T-Shirt
Erkek Bebek Zebra Nakışlı Süprem Tshirt
22,90 TL
Tuffy Erkek Bebek Zebra Nakışlı Süprem Tshirt
Erkek Bebek Bisiklet Yaka Düğmeli Süprem Tshirt
22,90 TL
Tuffy Erkek Bebek Bisiklet Yaka Düğmeli Süprem Tshirt
Bebek Gözlük Süprem Tshirt
22,90 TL
Tuffy Bebek Gözlük Süprem Tshirt
Bisiklet Yaka Kız Bebek Renkli Evler Süprem Tshirt
22,90 TL
Tuffy Bisiklet Yaka Kız Bebek Renkli Evler Süprem Tshirt
Bisiklet Yaka Mobil Kuyruklu Balık Kız Bebek Süprem Tshirt
22,90 TL
Tuffy Bisiklet Yaka Mobil Kuyruklu Balık Kız Bebek Süprem Tshirt
Kampanyalı
Bebek Snoopy Atlet
% 50
19,99 TL 10,00 TL
Peanuts Bebek Snoopy Atlet
Kampanyalı
Bebek Tom And Jerry Tshirt
% 50
19,99 TL 10,00 TL
Warner Bros Bebek Tom And Jerry Tshirt
Kampanyalı
Bebek Batman Lisanslı Pelerinli Tshirt
% 50
34,90 TL 17,45 TL
DC COMICS Bebek Batman Lisanslı Pelerinli Tshirt
Kampanyalı
Bebek Superman Tshirt
% 70
19,99 TL 6,00 TL
Warner Bros Bebek Superman Tshirt
Kampanyalı
Bebek Cutie Camp Bluz
% 50
34,90 TL 17,45 TL
HelloBaby Bebek Cutie Camp Bluz
Kampanyalı
Bebek Kaykay Nakışlı Atlet
% 50
17,99 TL 9,00 TL
Tuffy Bebek Kaykay Nakışlı Atlet
Bebek Puan Mendilli Tshirt
19,99 TL
Tuffy Bebek Puan Mendilli Tshirt
Kampanyalı
Kız Bebek Zebra Baskılı Atlet
% 50
14,99 TL 7,50 TL
Macawi Kız Bebek Zebra Baskılı Atlet
Kampanyalı
Bu Gece De Parti Var Bebek Tişört
% 48
22,90 TL 11,99 TL
Selin Baltacıoğlu Bu Gece De Parti Var Bebek Tişört
Çay İçmeden Ayılamıyorum Baba Tişört
39,90 TL
Selin Baltacıoğlu Çay İçmeden Ayılamıyorum Baba Tişört
Erkek Bebek Minik Balıkçı Baskılı T-Shirt
24,90 TL
HelloBaby Erkek Bebek Minik Balıkçı Baskılı T-Shirt

BEBEK TİŞÖRT


Bebekler dünyadaki en saf ve en güzel varlıklarımızdır. Onlara duyduğumuz sevgi ve şefkatin sınırı yoktur. Bunda bebeklerin savunmasız ve bakımımıza muhtaç olması da oldukça etkilidir. Hayatımıza yeni bir birey kattığımızda, onun tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermek biz ebeveynlerin mesuliyetindedir. Bu nedenle ona aldığımız her şeyin en iyi kalitede ve en güzeli olmasını isteriz. Bunun için kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri bir arada bulabileceğiniz bir adres arıyorsanız, ebebek’te bebeklerinizin ihtiyacı olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Özellikle onların en çok ihtiyaç duyacakları giysi tipi olan bebek tişört modelleri, çeşitlilikleri ve tatlılıklarıyla sizi cezbedecek. O zaman küçüğünüze çok yakışacak tişörtleri en uygun fiyata satın almak için kolları sıvama vakti!


Lisanslı Bebek Tişörtleri İle Dünyaca Ünlü Kahramanlar Bebeğinizle


Biz büyükler bile bazı dünyaca ünlü kahramanlara hayranlık besleriz. Bu kahramanların olduğu tişörtlere de özel bir ilgi duyarız. Eminiz bebekleriniz de bu tişörtlere bayılacak! Özellikle yaz aylarında, tişörtünün rengine uyumlu giydireceğiniz sade bir alt ve ayakkabı ile, bebeğiniz daha küçük yaşta tarzını konuşturmaya başlayacak. “Peki ya birkaç yıkamada baskılar bozulursa?“ diye kafanızın karışmaması için de, bu ürünlerin orijinal olduğunu ve baskı, nakış kalitesinin üst düzey olduğunu belirtmek isteriz.


Kız Bebek Tişörtleri Yaz Aylarında Vazgeçilmeziniz Olacak


Genel olarak tişörtler, özellikle de yaz aylarında en çok tercih ettiğimiz bir giyim ürünüdür. Bu durum bebeklerimiz için de geçerlidir. Bebekler çok kolay terler ve çok kolay üşütebilirler. Bu nedenle yaz aylarında bebeklerimize onları terletmeyen, pamuklu ürünler giydirmeyi tercih ederiz. Tişörtler de bu koşulları sağlayacak başlıca ürünlerdir. Çok tercih edilen ürünler olması sebebiyle de çok fazla renk ve model seçenekleri mevcuttur. Özellikle kız bebek tişörtleri, renk ve desen çeşitlilikleriyle göz doldurmaktadır. Güzel kızınız gün içinde birçok kez üzerini kirletecek ve sık sık üzerini değiştirme ihtiyacı duyacaksınız. Arkasında küçük düğmesi bulunan kız bebek tişörtleri bebeğinizin başından kolayca çıkabildiği için, giyinip soyunmayı pek sevmeyen bebeklerinizin tişörtlerini, bu sayede onları ağlatmadan değiştirebilirsiniz.


Erkek Bebek Tişörtleri Bebeğinizin Öne Çıkan Aksesuarı Olacak


Bahar gelip de havalar ısınmaya başladığı zaman etraf cıvıl cıvıl olur. Güneş çıkar, çiçekler açar, herkes dışarıda olur. Bu aylarda etrafı güzelleştiren bir diğer unsur da parkta oynayan, dışarıda özgürce koşan bebeklerimizdir. Bebeğimiz için her şeyin önce sağlıklısını seçmek isteriz. Ancak hem sağlıklı hem de şık olması en sevdiğimizdir. Ebebek’te bakacağınız erkek bebek tişört modelleri hem çok havalı hem de %100 pamuk kumaştan oldukları için sizin için doğru adres olacaktır. Ebebek’te bulacağınız kazıcılı dozer şeklindeki tişört, üzerindeki yazı ve şekil tasarımıyla oğlunuza çok yakışacak. Üstelik sıfır kol olan bu model, sıcak yaz aylarında daha az terletecek. Bu markanın bir başka ürünü olan gözlüklü aslan tişörtü, hem kaliteli dikişleri, hem canlı renkleri hem de %100 pamuk dokumasıyla yazın en çok giyilen kıyafetlerine aday.


Bebeğime Tişört Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim


Her üründe olduğu gibi bebek tişörtleri de alınırken dikkat gerektiren ürünlerdir. Bunun sebeplerinin en başında bebeğinizin cildinin hassas olması yatmaktadır. Özellikle sentetik ve polyester ürünler bebeğinizin cildinin hava almasını engelleyerek sıcaklarda pişik problemi yaşamalarına neden olur. Bu nedenle ebebek olarak bebeğinize %100 pamuktan üretilmiş tişörtler almanızı öneriyoruz. Çocuğunuz elbette koşturacak ve terleyecek, ancak üzerindeki giysi pamuk olursa teri kolayca emilir ve bebeğinizin cildi kuru kalır.


Bunun dışında aldığınız tişörtler sık sık kirlenip makineye atılacağından kaliteli dikişlere ve baskılara sahip olması gerekir. Bebeğimize aldığımız ürünün birkaç yıkamada deforme olmasını istemeyiz. Bu ürünleri de bebeğimize giydirmeyiz. Dikiş kalitesi zayıf bazı ürünlerde kullanıma ve yıkamaya bağlı olarak yırtık ve sökülmeler olabilir; ancak ebebek’te size sunulan tişörtlerin dikişleri, bebeğiniz büyüyüp de içine sığmayacak duruma gelene kadar yıpranmaz. Hatta bu ürünleri ihtiyacı olan bir yakınınıza verebilir veyahut saklayıp bir sonraki bebeğinize rahatlıkla giydirebilirsiniz.


Bebek Tişörtlerinin Fiyatları Nasıldır?


Ebebek’te kaliteli bebek tişörtlerini, %70’e varan indirimlerle dudak uçuklatan fiyatlara satın almanız mümkün. Sizin ve bebeğinizin sağlığını ilk sırada tutan ebebek, maliyet açısından da kolaylık sağlar. O zaman bebek tişört modellerinden birkaç tanesini almak için ne bekliyorsunuz?