İçeriğe Geç

Bebek Termometresi


16 ürün bulundu
Dijital Termometre Nem Göstergesi
64,90 TL
Medisana Dijital Termometre Nem Göstergesi
5.0 1 YORUM
Banyo Termometresi
14,99 TL
Brion Vega Banyo Termometresi
3.0 3 YORUM
Kampanyalı
WHM120 Dijital Nem ve Sıcaklık Ölçer Termometre
% 17
59,90 TL 49,90 TL
Weewell WHM120 Dijital Nem ve Sıcaklık Ölçer Termometre
4.264705882352941 34 YORUM
Kampanyalı
Higro-Termometre Nem ve Sıcaklık Ölçer
% 17
59,90 TL 49,90 TL
Weewell Higro-Termometre Nem ve Sıcaklık Ölçer
3.0714285714285716 14 YORUM
Dijital Masa Saati Nem ve Sıcaklık Ölçer Beyaz
49,90 TL
MACK Dijital Masa Saati Nem ve Sıcaklık Ölçer Beyaz
4.166666666666667 6 YORUM
Yağmurda Eğlence 2'Li Uzun Kol Body
29,90 TL
Fisher Price Yağmurda Eğlence 2'Li Uzun Kol Body
Yağmurda Eğlence 2'Li Kısa Kol Body
29,90 TL
Fisher Price Yağmurda Eğlence 2'Li Kısa Kol Body
Kampanyalı
Balık Banyo Termometresi
% 20
14,99 TL 11,99 TL
Homepuzzle Balık Banyo Termometresi
Dijital Masa Saati Nem ve Sıcaklık Ölçer Siyah
49,90 TL
MACK Dijital Masa Saati Nem ve Sıcaklık Ölçer Siyah
5.0 1 YORUM
Sadece 5 stok var.
Yağmurda Eğlence Çift Katlı Body
34,90 TL
Fisher Price Yağmurda Eğlence Çift Katlı Body
Geotif Uzun Kollu Bebek Body
14,99 TL
HelloBaby Geotif Uzun Kollu Bebek Body
Higro-Termometre
29,90 TL
Brion Vega Higro-Termometre
4.5 2 YORUM

BEBEK BANYO TERMOMETRESİ

Hayatın küçük bir mucizesi olarak dünyaya gelen bebeğiniz, sizin en kıymetlinizdir. Her daim onu koruyup kollar, gözünüzden bile sakınırsınız. Yavrunuz için her şeyin en iyisinin olmasını istersiniz ve olması için de çaba harcarsınız. Söz konusu minik bebeğinizin bakımı olduğunda da bu durum böyledir. Her şeyin en iyisi, en kalitelisi, bebeğinize en uygun olanı tercih edilir ve alınır. Savunmasız ve size muhtaç olan bu küçük canlıyı en iyi şekilde yetiştirebilmek ebeveyn olarak yegâne görevinizdir. Ancak bazen, bu kadar küçük ve narin olmasından kaynaklı olarak bakımıyla ilgili daha titiz ve özenli davranmanız gerekecektir. Bu anlardan en önemlisi de, genelde bebeğinizin su ile buluştuğu anlardır, yani banyo zamanlarıdır. Onun hassas tenine ideal ısıda bir yıkanma suyu hazırlamanız banyonun en önemli kısmını oluşturacaktır. Çoğu zaman, kendi vücudunuzda suyu deneyerek ısısını ayarlamaya çalışırsınız, fakat bebeğinizin derisi sizin derinizden çok daha ince ve ısıya duyarlı olacağından dolayı bir bebek banyo termometresi kullanmanız en ideal sıcaklığa ulaşabilmeniz için faydalı olacaktır.

‘Çok mu Sıcak?’, ‘Çok Mu Soğuk?’ Derdine Son!

Alışana kadar biraz nazlansalar da, her çocuk su ile vakit geçirmekten hoşlanır. Küçük bebekler için suyun rahatlatıcı etkisi çok yüksektir. Anne karnında alışık oldukları ortamı hatırlatan suyu bebeğinizin vücudunda gezdirmeye başladığınız anda, onun nasıl rahatlayıp gevşediğini göreceksiniz. Daha büyük çocuklar için de durum aynıdır. Hele bir de yanlarında oyuncakları varsa, sudan çıkmak istemezler, banyoları bitmek bilmez. Onlar suyun içinde bu kadar mutluyken sizin ise tek bir endişeniz vardır: Yavrunuzun üşütüp hasta olmaması veya sıcak sudan olumsuz etkilenmemesi.

Minikleri banyo yaptırmaya hazırlarken yıkanma suyunu önceden ayarlayarak, bebeğinizin uzun süre çıplak kalmaması ve üşümemesini amaçlarsınız. Ancak, o su her defasında size ya çok sıcak ya çok soğuk gelir. Siz, suyun sıcaklığını ayarlamaya uğraşırken de bebeğiniz sıkılıp ağlamaya başlar veya üşür. Tüm bunların önüne geçebilmeniz ise çok kolay! Banyo vakitlerinde banyo termometresi kullanarak, çok uğraşmadan ve vakit kaybetmeksizin dilediğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

Dijital, Göstergeli veya Renk İkazlı Termometre Modelleri

Piyasada, suyun uygun ısısını ölçebileceğiniz farklı termometre çeşitleri bulunmaktadır. Geriye bu modeller arasından sizin ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayacak çeşidi seçmek kalıyor.

Dijital termometreler: Ekranında sıcaklık, nem, saat gibi göstergelerin bulunduğu, duvara, masaya monte edilebilen modellerdir.

Standart termometreler: Eski cıvalı termometrelere benzeyen bir çeşittir, ancak bebeğinizin sağlığı için, banyo sırasında cıva kullanılmadan üretilmiş olanları tercih etmelisiniz.

Uyarı Veren Termometreler: Bu termometreler, sıcaklığın derecesine göre farklı renklerde yanıp sönerek sizi uyaran modellerdir. Banyo suyunun içerisine atarak gözlemlemeniz yeterli olacaktır.

Termometrenizi Banyoda Oyun Arkadaşı Olarak da Kullanabilirsiniz

Birçok marka su termometresi modellerini hayvan figürlü veya suyun içerisinde yüzebilen tasarımlarla üretmektedirler. Bu sayede, siz bebeğinizin banyo suyunun sıcaklığını rahatlıkla kontrol ederken yavrunuzda bu sevimli termometreyi kendine arkadaş edinecek ve banyo esnasında oyunlar oynayarak keyifli zaman geçirebilecek.

Suyun Isısını Rahatça Ayarlayabileceğiniz Isı Ölçerler Yavrunuza Konforlu Bir Banyo Keyfi Sunuyor

Bir bebeğin vücuduna uygun en ideal sıcaklığı yakaladıktan sonra minik yavrunuzun banyo keyfi başlayacak, hatta bitmek nedir, bilmeyecek. Onun gevşemesini ve banyonun ardından rahat bir uyku çekmesini sağlamak için bebeğinizi yıkadığınız suyun ısısını bir kerede ayarlayın ve sonra bırakın, yavrunuz suyun tadını çıkarsın. Dilediği gibi oynayıp rahatlasın.

Minik Bebeğinizin Banyo Suyunu Ayarlarken Yardımcınız Banyo Termometreleri ebebek’te!

Ebebek, miniklerin yıkanma zamanlarında da siz ebeveynlerin yanında! Yavrunuza banyo yaptırırken suyun sıcaklığı konusunda endişe etmenize hiç gerek yok. Ebebek kalitesi ve güvencesi ile bebek banyo termometresi satın alabilir, istediğiniz sıcaklığa banyo suyunuzu ayarlarken çocuğunuzun banyo keyfine keyif katabilirsiniz. İster dijital göstergeli, ister standart, isterseniz de ışık göstergeli termometre modellerini ebebek’te bulabilirsiniz. Sektörün öncü markalarının güvenilir ürünlerini ebebek indirim ve kampanyalarının avantajlarından faydalanarak temin edebilmeniz mümkün. Üstelik, her ailenin bütçesine uygun fiyatlarla! Siz de, ebebek’i ziyaret ederek çocuğunuzun banyo ihtiyaçları arasında bulunan termometre çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz.