İçeriğe Geç

Bebek Tabak, Çatal, Kaşık


90 ürün bulundu
Çatal Kaşık Saklama Kabı
9,99 TL
Wee Baby Çatal Kaşık Saklama Kabı
4.684782608695652 46 YORUM
Mama Kaşığı Yeşil-Sarı 2li
6,99 TL
Babyjem Mama Kaşığı Yeşil-Sarı 2li
5.0 1 YORUM
Baby Çatal Kaşık Seti
13,90 TL
Wee Baby Baby Çatal Kaşık Seti
5.0 2 YORUM
Beslenme Mama Kaşığı ve Saklama Kutusu
19,90 TL
Mamajoo Beslenme Mama Kaşığı ve Saklama Kutusu
4.636363636363637 11 YORUM
Vakumlu Kapaklı Silikon Kase Gri
69,90 TL
Oioi Vakumlu Kapaklı Silikon Kase Gri
5.0 1 YORUM
Fil Mama Kasesi
24,90 TL
Fisher Price Fil Mama Kasesi
5.0 1 YORUM
Kısa Saplı Kaşık Set 5li
13,90 TL
baby&plus Kısa Saplı Kaşık Set 5li
5.0 1 YORUM
Sadece 4 stok var.
Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti
26,90 TL
Mycey Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti
5.0 4 YORUM
Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti
26,90 TL
Mycey Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti
5.0 4 YORUM
Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti
26,90 TL
Mycey Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti
5.0 4 YORUM
Silikon Sıkma Kaşık
59,90 TL
baby&plus Silikon Sıkma Kaşık
4.95 20 YORUM
Kampanyalı
İlk Çatal Kaşık Setim
% 50
89,90 TL 44,95 TL
Boon İlk Çatal Kaşık Setim
5.0 1 YORUM
Mama Kaşığı 3lü
14,90 TL
Wee Baby Mama Kaşığı 3lü
4.166666666666667 18 YORUM
İçindekini Dökmeyen Eğlenceli Tabak
19,90 TL
baby&plus İçindekini Dökmeyen Eğlenceli Tabak
4.055555555555555 27 YORUM
Vakum Tabanlı Silikon Tabak Mavi
74,90 TL
Oioi Vakum Tabanlı Silikon Tabak Mavi
3.6666666666666665 6 YORUM
Çok Amaçlı Bebek Masa Servis Altlığı 10 Adet
6,99 TL
baby&plus Çok Amaçlı Bebek Masa Servis Altlığı 10 Adet
4.2727272727272725 11 YORUM
Toz Mama Kabı
19,99 TL
Mycey Toz Mama Kabı
3.5681818181818183 22 YORUM

BEBEK TABAK, ÇATAL, KAŞIK

Bebeğiniz doğduğundan beri her gün başka bir aşamayı geçersiniz. Gülümsemesi, oturması, emeklemesi, konuşması derken büyümesini keyifle izlersiniz. Sizi belki de en zorlayan kısımlardan birisi de ek gıdadır. Bebekler her yeni alışkanlıkta olduğu gibi ek gıdaya da zamanla alışır. Ufaktan tadımlara başladığınız bebeğiniz, zamanla sizinle aynı yemekleri yemeye başlar. Her bebek maalesef iştahlı olmayabilir. Siz de ek gıdayı daha keyifli geçirmek için alışverişe çıkıp bebek tabak, çatal, kaşık gibi beslenme gereçleri alırsınız. Artık o kadar renkli ve neşeli beslenme gereçleri var ki, bebeğinizin ek gıda ve daha sonraki beslenme süreci daha keyifle geçecek.

Bebekler Neden Özel Beslenme Gereçlerine İhtiyaç Duyar?

Bebeklerin ciltleri çok hassastır ve en ufak bir temasla kızarabilir ve hatta tahriş olabilir. Ek gıdaya geçtiğinizde, küçük bebeğinize kendi kullandığınız kaşıklarla yemek yedirmek bazen mümkün olmayabilir. Çelik kaşıklar daha çok küçük olan bebeğinizin ağız kenarlarını tahriş edebilir. Bu yüzden, daha çok kimyasal içermeyen silikon ya da plastik kaşıklar ile bebeğinizin hem ağız içi hem de ağız dışının tahrişini engelleyebilirsiniz. Biraz daha büyüyen bebeğiniz çelik kaşıkları kullanabilirken yine kendi kullandığınız kaşıklar minik bebeğinizin ellerine uymayacağından yemeğini rahat yiyemez.

Porselen ve cam tabaklar ilk aşamada bebeğinizin güvenliği için uygun değildir. Her şeyi yere fırlatma eğiliminde olan bebekler için silikon ve plastikten yapılan tabak takımları ile yemek yedirmek daha güvenilir olacaktır. Bu sayede bebeğinizin önüne tabakları koyabilir, kendi kendine yemesine gönül rahatlığıyla izin verebilirsiniz. Ayrıca birçok renk ve desende olan bu neşeli tabaklar ile bebeğinizin yemeği daha eğlenceli hale gelecek.

Beslenme Gereçleri Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Bebeğinizin her eşyasında olduğu gibi beslenme gereçlerinin de kimyasallardan arınmış ham maddelerden üretilmiş olması gerekir. Gün içinde birçok kez kullanacakları bu eşyaların BPA, PVC ya da Ftalat içermemesine dikkat edin. Kırılma ihtimaline karşı dayanıklı malzemeden üretilmesi de ayrıca önemlidir. Keskin kenarlarının olmamasına ve bebeğiniz tarafından kolayca kavranabilir yapıda olmasına dikkat edin. Çelik olan çatal ve kaşıkların paslanmaz olması ve çok uzun sivri uçlarının olmaması bebeğinizin güvenliği için önemlidir. Kaşıkların bebeğinizin yaşına uygun olup olmamasına mutlaka dikkat edin. Çok büyük mama kaşığı ile yemek yedirmeye çalışırsanız bebeğiniz gıdayı reddedebilir. Kaşık ve çatalların tutuşunun bebeğinizin eline uygun olması da yemeğini kendi kendine yemesini teşvik eder.  Bulaşık makinesinde yıkanabilen ya da sterilizasyona uygun olan ürünleri seçerek daha kolay temizlik ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bölmeli tabak modellerini seçerek bebeğinize hem aynı anda birçok yiyeceği verebilir hem de bu yiyeceklerin birbirine karışmamasını sağlarsınız. Özellikle altı vakumlu olan bölmeli tabaklar ile bebeğinizin tabağı devirmesini engellersiniz. Hatta ebebek’te bulacağınız içindekini dökmeyen eğlenceli tabak ile yemeklerin büyük bir çoğunluğu tabağın içinde kalır ve ziyan olmaz.

Mama Seti ile Bebeğinizin Tüm Beslenme Gereçleri İhtiyacını En Sağlıklı Şekilde Karşılayın

ebebek’te bulacağınız mama setleri bebeğinize aynı anda tüm yiyecek ve içeceklerini sunabilirsiniz. İçeriğinde bölmeli tabak, kase, çatal, kaşık ve bardak bulunan bu mama setleri doğal ve çevre dostudur. PLA ismi verilen %100 mısır maddesinden üretilen bu ürünler sayesinde bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. BPA, plastik ve petrol bazlı madde içermemesinin yanında geri dönüşüme uygunluğu sayesinde çevreyi de düşünen bebek mama seti çeşitleri kırmızı, mavi, yeşil ve pembe seçenekleriyle ebebek’te!

Büyüyen çocuğunuz için porselen takım almak istiyorsanız yine doğru adrestesiniz! ebebek’te bulacağınız porselen mama seti ile bebeğiniz özgürce yemek yemenin keyfine çıkaracak. ebebek’te en çok satılan ürünler arasına giren bu setteki kahvaltı tabağı, kase ve bardağa çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Balık, kuzu ve aslan temalı desenleri sayesinde bebeğiniz hemen sofraya oturmak isteyecek.

Hem Kaliteli Hem de Uygun Fiyatlı Ürünler ile ebebek Hizmetinizde!

Bebeğinizin ek gıda macerası hem sizin hem de bebeğiniz için stresli geçmesin. Hayvan desenli tabaklar, uçak şeklinde kaşıklar ya da şirin çatallar ile bebeğiniz yemek yerken daha mutlu olacak. Her bütçeye uygun en kaliteli markaların bebek tabak, çatal, kaşık setlerini ve kampanyalı fiyatları kaçırmamak için ebebek’e gelin!