İçeriğe Geç

Bebek Salopet


59 ürün bulundu
Kampanyalı
Çizgili Erkek Bebek Salopet Tshirt 2li Takım
% 50
69,90 TL 34,95 TL
Mymio Çizgili Erkek Bebek Salopet Tshirt 2li Takım
4.0 0 YORUM
Bebek Minik Çiçekli Düğmeli Salopet Tshirt Takım
39,90 TL
BabyZ Bebek Minik Çiçekli Düğmeli Salopet Tshirt Takım
Bebek Çizgili Dokuma Salopet Bisiklet Yaka Tshirt
52,90 TL
BabyZ Bebek Çizgili Dokuma Salopet Bisiklet Yaka Tshirt
Bebek Keten Salopet Gömlek
69,90 TL
Luggi Bebek Keten Salopet Gömlek
Bebek Denim Denim Salopet Bisiklet Yaka Tshirt Takım
69,90 TL
BabyZ Bebek Denim Denim Salopet Bisiklet Yaka Tshirt Takım
Kampanyalı
Bebek Süper Kahramanlar T-Shirt Salopet Takım
% 50
69,90 TL 34,95 TL
Fisher Price Bebek Süper Kahramanlar T-Shirt Salopet Takım
Kampanyalı
Çizgili Erkek Bebek Salopet Tshirt 2li Takım
% 50
69,90 TL 34,95 TL
Mymio Çizgili Erkek Bebek Salopet Tshirt 2li Takım
Kampanyalı
Ayşe Salopet Sweatshirt Bebek 2li Takım
% 50
69,90 TL 34,95 TL
HelloBaby Ayşe Salopet Sweatshirt Bebek 2li Takım
5.0 0 YORUM
Bebek Cool Baby Salopet
44,90 TL
Tongs Baby Bebek Cool Baby Salopet
4.0 0 YORUM
Kampanyalı
Galaxy Rave Kadife Salopet Bebek Sweatshirt 2li Takım
% 70
74,90 TL 22,47 TL
HelloBaby Galaxy Rave Kadife Salopet Bebek Sweatshirt 2li Takım
3.0 0 YORUM
Dinazor Nakışlı Denim Şort Salopet
59,90 TL
Overdo Dinazor Nakışlı Denim Şort Salopet
Nakışlı Şort Salopet Denim
59,90 TL
Overdo Nakışlı Şort Salopet Denim
Ayıcık Baskılı Denim Şort Salopet
64,90 TL
Overdo Ayıcık Baskılı Denim Şort Salopet
Askılı Cep Detaylı Denim Kısa Tulum
59,90 TL
Overdo Askılı Cep Detaylı Denim Kısa Tulum
Bebek Gülen Yüz Külotlu Denim Salopet Elbise
69,90 TL
Overdo Bebek Gülen Yüz Külotlu Denim Salopet Elbise
Bebek Önü Nakışlı Denim Şort Salopet
62,90 TL
Overdo Bebek Önü Nakışlı Denim Şort Salopet
Bebek Dokuma Şort Salopet
32,90 TL
BabyZ Bebek Dokuma Şort Salopet
Bebek Ekoseli Şort Salopet Polo Yaka Tshirt Takım
59,90 TL
BabyZ Bebek Ekoseli Şort Salopet Polo Yaka Tshirt Takım
Bebek Sevimli Kedi Nakışlı Şort Salopet Bisiklet Yaka Tshirt Takım
69,90 TL
BabyZ Bebek Sevimli Kedi Nakışlı Şort Salopet Bisiklet Yaka Tshirt Takım
Bebek Kamuflaj Şort Salopet Tshirt Takım
59,90 TL
BabyZ Bebek Kamuflaj Şort Salopet Tshirt Takım
Bebek Poplin Düğmeli Yaka Dokuma Salopet Tshirt Takım
59,90 TL
BabyZ Bebek Poplin Düğmeli Yaka Dokuma Salopet Tshirt Takım
Kampanyalı
Bebek Sweatshirt Patiksiz Salopet 2li Takım
% 50
34,90 TL 17,45 TL
BabyZ Bebek Sweatshirt Patiksiz Salopet 2li Takım
Kampanyalı
Bebek Dona Salopet
% 50
49,90 TL 24,95 TL
For My Baby Bebek Dona Salopet
Kampanyalı
Fil Baskılı İnterlok Erkek Bebek Slopet Tulum
% 29
69,90 TL 49,90 TL
Mymio Fil Baskılı İnterlok Erkek Bebek Slopet Tulum

BEBEK SALOPET


Anne ve baba olmak dünyadaki en güzel hislerden biri olsa da zaman zaman zorluklar da yaşarız. Özellikle ilk çocuklarda, bebeğimize nasıl bakacağımız konusunda biraz da tecrübesiz olduğumuzdan, her şeye yetişmek zaman alabilir. Bu noktada da hayatımızı kolaylaştıran çözüm yolları ararız. Neyse ki bebekler için üretim yapan firmaların çoğu, bunu düşünerek ürünlerini piyasaya sürmektedir. Küçük bir bebeğiniz olduğunda, sürekli alt değişimi olduğundan günde birçok kez altını açıp kaparsınız. Bu nedenle de bebeğinize kolay giydirilip çıkarılabilen kıyafetler giydirmeyi tercih edersiniz. Aynı zamanda bu kıyafetlerin şık da olmasını istersiniz. O zaman sizi bebek salopet kategorimize göz atmaya davet ediyoruz!


Salopet Bebeklere Çok Yakışıyor


Salopetler, bir diğer ismiyle bahçıvan pantolonlar, her yaştan insana hitap edebilecek bir giyim ürünüdür. Muhtemelen sizin de dolabınızda en az bir adet salopetiniz vardır; çünkü bu ürünler şık ve farklı görünümleriyle oldukça tarz bir görünüm oluştururlar. Ayrıca salopet bebek için de çok kullanışlı ve şık bir giyim seçeneğidir. Salopetler genel anlamda, pantolonlarının gövde kısmına kadar uzandığı, kumaşının arka kısmına bağlı iki askılık aracılığıyla sırttan omuza doğru geçirilip ön kısımda iliklenmesiyle giyilen bir üründür. Bu ürünlerin elbise versiyonları da vardır. Özellikle bebeklere çok fazla yakışan bu ürünleri, anne ve bebek ürünlerindeki ilk adresiniz ebebek’ten kolayca satın alabilirsiniz.


Erkek Bebek Salopetleri Süslü Modelleriyle Ebebek’te


Salopet, bebekler için kullanımı oldukça kolay bir üründür. Pantolon kısımlarının iç tarafındaki çıt çıtlar kolayca açılarak bebeğinizin altını hızlıca değiştirmenize olanak tanır. Bu nedenle bu güzel tasarımdaki ürünler, bebeğimizin dolaplarında oldukça geniş bir alan kaplamaktadır. Genellikle içine giyilecek olan uyumlu bodysi ile birlikte satılan erkek bebek salopetleri ise, küçük sevimli oğlunuza ekstra bir sevimlilik katacaktır.


Çeşitli hayvan figürlerine sahip, içindeki kısa kol bodysi ve farklı tasarımlara sahip şapkaları ile salopet takımlar adeta bir bütünlük oluşturuyor. Bu sevimli takımların kadife ya da uzun kollu olanları kışın, kısa kol ve penye olanları ise yazın tercih edilebilir. Peki eğer oğlunuzla gezmeye gideceksiniz kravatlı bir salopete ne dersiniz? Bir de oğlunuzu içindeyken düşünün! Tüm bu ürünler ve çok daha fazlası indirim fırsatlarıyla ebebek’te siz sahiplerini bekliyor.


Kız Bebeklere Salopet Yok mu?


Olmaz olur mu? Salopetler erkek bebeklere olduğu kadar kız bebeklere de çok yakıştığından, ebebek’te birçok çeşit kız bebek salopetleri görebilirsiniz. İşin içinde kızlar olduğu zaman etekler girmezse olmaz. Etek ve sweatshirtten oluşan salopetler, bayramlar ve doğum günü gibi özel günler için çok uygun. Hatta bu kıyafetlerle güzel kızınızın fotoğraflarını çekebilir ve güzel bir anı olarak saklayabilirsiniz. Pantolon kısmında patik olan salopetler ise soğuk kış aylarında minik ayakları sıcacık tutmaya yarayacaktır.


Bebeklere Salopet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Özellikle anneler, bebeklerine kıyafet alırken güzel görünmelerinin yanında nasıl yıkandıklarına, ürünün hangi kumaştan olduğuna, dikiş kalitesine ve makinede kolayca yıkanıp yıkanmadığına da bakarlar. Bebekler üstlerini çok fazla kirlettiklerinden lekelerin kolayca çıkmasını, sürekli yıkanması gerektiği için dikişlerinin dayanıklı olmasını ve bebeklerinin sağlığı için de kumaş kalitesinin iyi olmasını isterler. Ebebek’te bebek bahçıvan pantolon seçerken bu karmaşaya hiç düşmezsiniz; çünkü burada bulunan markaların ürünleri bebeklerinizin sağlığı için %100 pamuktan üretilmişlerdir. Ayrıca dokumaları kaliteli olduğu için birkaç yıkamada çıkmayacak, dikişleri sökülmeyecektir. Ebebek’ten alacağınız salopetleri defalarca makinede yıkayabilir (genelde 30 derecede), bebeğiniz içine giremeyecek kadar büyüdüğünde de ihtiyacı olan birine hediye edebilirsiniz. Eğer bazı ebeveynler bir çocuk daha düşünüyorlarsa, çok sevdikleri salopetleri saklamayı tercih edebilirler. Bu tarz ürünlerin modası geçmeyeceğinden de bir sonraki nesil bebekler rahatlıkla giyebilirler.


Bebek Salopetler Pahalı Mı?


Alışveriş söz konusu olduğunda kalite, kullanışlılık ve şıklık dışında maliyetin uygunluğu da aradığımız nitelikler arasına girer. Peki bebeğimize alacağımız kullanışlı ve şık salopetlerin fiyatları nasıldır? Ebebek’te ürünler sık sık indirime girer. Beğendiğiniz ürünleri %70’e varan indirimlerle satın almanız mümkündür. Ayrıca indirim olmasa dahi, salopetler çok cep yakan ürünler değildirler. Kaliteli markalar ve farklı desenlerle bebek salopet çeşitleri ebebek’te sizleri bekliyor.