2 ürün bulundu

PLAY-DOH BEBEK OYUN HAMUR SETİ

Ebeveynler, çocuklarının fiziksel ve zihinsel gelişimi üzerinde oyunların ve oyuncakların ne kadar büyük bir rol oynadığının farkına gün geçtikçe daha çok varıyor. Minik yavrunuz, oyun dünyasına yolculuğa çıktığında yeni şeyler keşfederken hem eğleniyor hem de kendini daha iyi ifade edebilme fırsatı buluyor. Bu nedenle eğitici, öğretici ve yaratıcı materyallerin seçimi çok önemli bir konu. Bu amaç doğrultusunda Play-Doh bebek oyun hamuru seti çeşitleri, küçük meleğinizin gelişim dönemini destekleyici bir seçenek olarak eğlenceli, renkli ve ilgi çekici bir alternatiftir. Yavrunuzun oynarken özgürce hareket edebilmesine olanak sağlar.

Neden Play-Doh Oyun Hamurları?

Hemen hemen her çocuk, oyun hamurlarını çok sever. Ancak çoğu anne-baba sağlıklı olmadığı düşüncesiyle ve ürün içeriğine güvenmedikleri için oyun hamurlarına çok sıcak bakmaz. Oysa ki bu ürünler sayesinde çocukların çok küçük yaşlardan itibaren kavrama yetisi daha rahat şekillenerek kendi başlarına üretebilme yetenekleri gelişim göstermektedir.  Play-Doh oyun hamuru, çocuğunuzun 2 yaşına kadar sizin gözetiminizde, 2 yaşından sonra ise tek başına oynayabileceği, bunun yanı sıra motor gelişimini sağlayan, el kaslarını geliştiren, el-göz koordinasyonu kurabilmesine yardımcı olan, düşünme ve üretme bağlantısını kurmada rol oynayan ve yaratıcılığını geliştiren bir seçenektir. Bu sebeple, her bebeğin bu tip ürünlerle bir dönem de olsa ilgilenmesini sağlamak oldukça faydalı olacaktır.

Miniklerin Yaratıcılığını Arttırmanın En Eğlenceli Yolu!

Play-Doh bebek oyun hamurları, çeşitli konseptlerde üretilmiş farklı setlerden oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürün kategorisinde bulunan dişçi seti, pasta mikserim, çılgın berber, dondurma dükkanı gibi seçenekler çocukların meslekleri tanımasına ve el becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Yardımcı aparatlar ile zenginleştirilen bu setler aracılığıyla bebeğiniz düşünerek üretebilmeyi öğrenir. Ayrıca çocukların sayıları, renkleri ve harfleri öğrenmeleri için tasarlanmış özel setler ile yavrunuzun küçük yaşlardan itibaren kavrama becerisini de ilerletmiş olursunuz. Yavrunuzla birlikte bu setlerle zaman geçirerek hem verimli zaman geçirmiş hem de ona yeni şeyler öğretmiş olacaksınız. Miniğiniz ise, düşündüklerini somut bir şekle sokmaya çalışarak el becerilerini geliştirecek.

Çocuğunuz Güvenle Oynayabilsin Diye!

Ufaklıklara alınan her ürünün içeriği ve üretim malzemesi ebeveynler için oldukça önemlidir. Küçük yaşlardaki minikler, özellikle oyuncaklarını veya ellerini ağızlarına sıkça götürür. Bu nedenle, onların temas hâlinde olduğu her şeye dikkat etmek gerekir. Play-Doh hamur setleri su, un ve tuz karışımından elde edilen bir içeriğe sahiptir. İçerdiği yüksek tuz miktarı, hamurunu ağzına götürmeye çalışan küçük afacanlar için caydırıcıdır. Bu ürünlerde toksik madde bulunmamaktadır. Yavrunuzu tahriş etmez ve alerjik değildir. Bu özelliklerinden dolayı, miniklerin eğlenceli zaman geçirebileceği ve güven içerisinde oynayabileceği ürünler olarak karşınıza çıkar. Sadece undan gelen buğdaydan kaynaklı olarak gluten alerjisi bulunan çocuklar için dikkatli olmak gerektiği unutulmamalıdır.

Play-Doh Oyun Hamuru Çeşitleri ebebek’te!

ebebek, miniklerin hayal dünyasını ve el becerisini geliştirmesine fırsat tanıyan ürünleri ile sizlerle buluşuyor. Çok uzun yıllardır sektörde kendini kanıtlamış; kalitesi, içeriği, farklı renk ve tasarımları ile ebeveynlerin gönlünü kazanmış olan Play-Doh bebek oyun hamuru seti, birbirinden eğlenceli ve sevimli çeşitleri ile bebeğinizin oynarken üretmesine yardımcı olacak. Üstelik ebebek’in her aile bütçesine hitap edebilen uygun fiyat seçenekleri, alışverişinizi çok daha keyifli bir hâle dönüştürüyor. Ayrıca ebebek müşterilerine özel uygulanan kampanyalar ve indirimler sayesinde bu ürünlere çok daha avantajlı bir fiyata sahip olabilmeniz mümkün. Size en yakın ebebek mağazasına uğrayarak veya alışveriş sitemiz üzerinden setleri inceleme fırsatı bulabilir, ebebek’i takipte kalarak indirimli fiyat avantajını yakalayabilirsiniz.