25 ürün bulundu

JOIE BEBEK OTO KOLTUĞU

 

Daha bebeğiniz anne rahmine düşmeden başlar kaygılar. Bebek sahibi olmayı planlama aşamasında bile kendi sağlığınıza daha çok özen göstermeye başlarsınız ki bebeğiniz daha sağlıklı olsun. Gebelik gerçekleştiğinde ise daha farklı telaşlar sizi sarar. Ancak bebeğiniz doğunca bu endişelerden arınacağınızı sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Bebeğiniz dünyaya geldiğinde onun güvenliğini sağlamak için daha fazla dikkat ve çaba gerekecek. Neyse ki bu konularda yardımcı pek çok pratik ürün artık bebeveynlerin kullanımına sunulmaktadır. Joie oto koltuğu da bebeğinizle yapacağınız araba seyahatlerinde onu güvenli, gönlünüzü ferah tutacak bir güvenlik ürünüdür.

 

Her Yaştan Çocuğunuz İçin Joie Oto Koltuğu

 

Boyu 150 santimetreden kısa, ağırlığı ise 36 kilogramın altında bulunan (12 yaş) çocukların otomobillerde özel koltuk kullanmaları ülkemizde artık yasal bir zorunluluk. Bilinçli anne babalar, bu bir yasal zorunluluk olmasa dahi çocukları için bu önlemin ne kadar mühim bir şey olduğunu zaten bilir ve buna göre önlem alırlar. Çünkü ufak bir ihmal, geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açabilir.

 

Joie araç koltuğu farklı gelişim dönemlerindeki bebek ve çocuklarınız için farklı boyutlarda ve özelliklerde ürünler sunmaktadır. Kimi ürünler doğumdan 36 kilograma kadar kullanılabilirken, 0-13 kg, 0-18 kg, 9-36 kg ve 15-36 kilograma kadar kullanım seçenekleri mevcuttur.

 

0-36 kg Joie Oto Koltuğu ile 0-12 Yaş Kullanım Sağlayın

 

Öyle bir ürün düşün ki, miniğinizin ömrü boyunca ihtiyacı olacak süre kadar size kullanım sağlasın. 0-36 kilogram arası kullanım seçeneği sunan Joie araç koltuğu işte tam da öyle bir ürün! Üstelik kullanım özellikleri ve kolaylıkları saymakla bitmiyor.

 

Bu ürünü 4 yaşına kadar ters bir şekilde bağlayabileceğiniz gibi 9 kilogramdan itibaren düz olarak da bağlayabilirsiniz. Ters bağlandığında 1, düz olarak bağlandığında 4 farklı yatış pozisyonu ile toplamda 5 farklı yatış pozisyonuna sahiptir. Yan korumaları sayesinde yandan gelecek darbelere karşı emici köpükler barındırması sayesinde kafa, beden ve kaburgalar için ekstra koruma sağlar. Ayrıca güçlendirilmiş çelik iç kabuğu yapısal sağlamlığı artırmakta ve yan kanatları baş koruma kısmı yükseldikçe yana doğru açılarak büyüyen bebeğinize daha geniş bir alan yaratmaktadır. Ayarlanabilir baş koruma kısmının ise çocuğunuzun yaşına uygun olarak on kademeye kadar yukarı doğru çıkarılabilir olması her yaştan çocukta kullanım için harika bir özelliktir.

 

Joie Oto Koltuğu Hem Güvenli Hem Kullanışlı

 

Bebeğiniz için alacağınız her üründe dikkat edeceğiniz şey, öncelikle bebeğiniz için güvenli olup olmadığıdır. Bunun yanında ürünün kategorisine göre elbette dikkat edeceğiniz başka pek çok özellik daha olacaktır. Söz konusu bebeğinizin güvenliğini sağlayacak bir araç ise bu konuda daha özenli davranırsınız. Joie oto koltukları isofix bağlantısı ve 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde size üstün güvenlik sunar. Emniyet kemerlerinde bulunan kemer koruyucuları bebeğinizin bedeninin tahriş olmasını ve üzerindeki baskıyı engeller. Kafa kısmındaki hava kanalları bebeğinizin terlemesini önler. Doğumdan itibaren kullanılabilen ürünler ise ergonomik taşınabilir kulpu sayesinde her yere taşınabilir. Üstelik kulpu geriye doğru götürüldüğünde sabitlenir, hareket etmez.

 

Bebeğiniz için en önemli faktörlerden bir diğeri de hijyendir. Joie oto koltuklarının kumaşları antibakteriyeldir. Üstelik yerinden kolayca sökülerek elde ya da 30 derecede makinada kolaylıkla yıkanabilir. Böylece bebeğiniz için sıklıkla kullandığınız, kirlenme periyodu sık olan bu ürünü dilediğiniz zaman masrafsız ve zahmetsiz bir şekilde temizleyebilirsiniz.

 

Bütçenize Uygun Joie Oto Koltukları ebebek’te!

 

Alacağınız ürünün kaliteli ve güvenli olmasının yanında bütçe dostu olması da önemlidir. Joie oto koltuğu ise beklediğiniz tüm özellikleri ebebek aracılığıyla sizlere sunmaktadır. Siz de zaman kaybetmeden size ve bebeğinize en çok uyacak modeli seçerek bu ayrıcalıktan faydalanın!