6 ürün bulundu

Chicco Oto Koltuğu

Bebeveynler için dünyadaki en değerli şey, yaşı kaç olursa olsun minik yavrularıdır. Bu nedenle bebeklerine yediği yiyecekten, giydiği kıyafete, hatta oynadığı oyuncağa kadar her konuda özenli davranırlar.  Ancak günümüz anne ve babaları beslenme, giyim ve eğitim kadar bebeklerinin dışarıdaki güvenlikleri konusunda da işini şansa bırakmıyorlar. Çocuklarının trafikte her türlü tehlikeye açık olduğunun farkındalar ve bebeklerinin araç içi güvenliklerini Chicco oto koltuğu ile kolayca sağlayabileceklerini biliyorlar.

Neden Chicco Oto Koltuğu Tercih Ediliyor?

Marka İtalyan asıllı olup uzun yıllardır bu sektörün içerisinde başarıyla yer almaktadır. Bebeklerin ve bebeveynlerin ihtiyaçlarını görüp bu ihtiyaçlara profesyonel çözümler üretebilmek amacıyla yola çıkan marka, bunu kendisine misyon edinmiştir. Chicco oto koltuklarının tamamında tasarım aşamasına geçmeden önce bebeklerin fiziksel, duygusal, zihinsel gelişim süreçleri yakından takip edilmiştir. Ardından pediatristler, jinekologlar, pedagoglar, anne-çocuk uzmanları ve diğer uzmanlarla işbirliği yaparak tasarımlarını tamamlamıştır.

Chicco oto koltuklarını üretip sattıktan sonra süreçten çekilmemiştir. Sorumluluk alanını genişleterek ürünlerin kullanım süresince bebeveynlerin paylaşımlarını, şikayetlerini, isteklerini dikkate almış ve gerekli gördüğü durumlarda ürünlerini daha da geliştirerek mükemmelleştirmeyi bir prensip edinmiştir. Bütün bunlar markanın tecrübeli anne ve babalar tarafından tavsiye edilmesi ve reklamının doğal olarak yapılmasını sağlayarak başarısını artırmıştır.

Chicco Bebek Oto Koltuğu ve Özellikleri

Bebekleri için her detayı düşünen anne ve babaları memnun etmek kolay değildir. Bir ürünün bebeveynler tarafından tercih edilmesi için o üründe kalite, güvenlik, kullanım kolaylığı, fonksiyonellik, ulaşılabilir fiyatlar gibi birçok özelliğin bir arada bulunması gerekir. Chicco bebek oto koltuğu bütün bu özelliklere fazlasıyla sahip olduğundan en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır.

Chicco oto koltuğu çeşitleri ECE R44/04 standartlarına uygun olarak üretilmiş ve Oasys 23FixPlus testlerinden başarıyla geçmeyi başarmıştır. Üretim aşamasında ağır metaller, zararlı kimyasallar ve toksik maddeler kullanılmamıştır. Ürünlerin büyük çoğunluğu markanın pusetleriyle uyumlu olup, aksi durumda basit bir aparatla kolayca uyumlu hale gelebilecek şekilde üretilmiştir. Farklı yaş aralıkları ve gelişim dönemlerine hitap eden 0-25 kg, 9-36 kg, 15-36 kg kapasiteli modelleri mevcuttur. Her model hitap ettiği kütle aralığında bebeğinizle birlikte büyüyebilmektedir. İsofix bağlantısı ve Top tether özelliği ile bebeğin araca sabitlenmesindeki hata payı en aza indirilmiştir. Çocuğun yaşına göre 5 nokta ve 3 nokta emniyet kemeri kullanımına uygundur.

Koltuğun baş ve bel desteği çocuğun anatomisi destekleyecek yapıda olup, üzeri terletmeyen kumaş ile kaplanmıştır. Kumaşın kolay silinebilir, hatta çamaşır makinesinde maksimum 30 derece sıcaklıkta yıkanabilir olması bebeklere hijyen, anne ve babalara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Chicco bebek oto koltuğu çeşitlerinde bel, boyun ve baş kısmı farklı kademelerde ayarlanıp bebeğin pozisyonuna uygun hale getirilebilir. Koltuk içinde ve kenarlarında yer alan darbe emici özel köpük malzeme herhangi bir kaza anında bebeğin en az hasar almasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bebeğin seyahat konforunu artırmak için bazı modellerde bardak koyma yeri bile mevcuttur.

En İyi Chicco Oto Koltukları Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

Türkiye’de meydana gelen ölümcül trafik kazalarının büyük bir kısmı basit önlemler alındığı takdirde önlenebilecek düzeydedir. Bu oranın büyük bir kısmını ise bebekler ve çocuklar oluşturmaktadır. Bebek güvenliğinin her şeyden önemli olduğunu bilen ebebek, Chicco oto koltuğu seçenekleri ile bebeveynlere ve bebeklere güvenli bir yolculuk olanağı sunuyor. Her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı ürünlerimizi taksitli fiyatlara satın alabilmek için mağazalarımıza gelebilir ya da internet sitemiz üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.