450 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

YardımYardım
SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oto Koltuğu Boyun Koruyucu

Aradığınız kelimeye / kritere uygun bir sonuç bulunamamıştır.

BEBEK OTO KOLTUĞU BOYUN KORUYUCU

 

Bebekle araba seyahatine çıkmadan önce yanınıza bir sürü eşya alırsınız. Atıştırmalıklar, yedek kıyafetler, oyuncaklar derken bir yandan da bebeğinizin rahatını ve güvenliğini sağlayacak ürünlere ihtiyacınız olur. Yolculuk sırasında hem rahat uyuyabilmesini hem de kaza anında daha güvende olmasını sağlayacak bebek oto koltuğu boyun koruyucu ile sizin de içiniz rahat edecek.

 

Bebeğime Neden Oto Koltuğu Boyun Yastığı Almalıyım?

 

Bebekler, doğdukları andan itibaren ya ana kucağında ya da oto koltuğunda kemerleri takılmış şekilde güvenle yolculuk etmeliler. Bu nedenle kaza anında onları koruyacak kalitedeki oto koltuklarından birini seçmelisiniz. Bebeğinizin etrafı izlemesi ve korunaklı koltuğunda konforlu bir şekilde yolculuk etmesi onu keyiflendirirken, sizin de huzurlu olmanızı sağlar. Bazı oto koltukları yatış pozisyonlarına sahiptir. Bebeğiniz, uyuduğu anda yatış pozisyonuna aldığınız koltukta daha rahat eder; fakat çukur ya da tümseklere sahip yollarda oto koltuğunun baş kısmı ne kadar konforlu olursa olsun bebeğinizin kafası sağa sola yalpalanır. Bu gibi durumlarda oto koltuğu boyun yastığı kullanarak bebeğinizin kafasını sabitleyebilirsiniz. Ayrıca uyanık olduğu zamanlarda yine tümsekli çukurlu yollarda ya da ani fren yapmak zorunda kaldığınız durumlarda daha tam olarak boynuna ve kafasına hakim olamayan bebeğinizin vücudunun incinmesini engellersiniz.

 

Boyun Koruyucu Alırken Bunlara Dikkat Edin

 

Boyun koruyucu yastıkları seçerken terletmeyen yüzeye sahip olmasına dikkat edin. Çıplak boyuna temas ettiği zaman bebeğinizin cildini tahriş etmemesi ve de kaşındırmaması bebeğinizin daha huzurlu olmasını sağlar. Bebeğiniz oto koltuğundayken yemek yiyebilir ya da kusabilir. Bu gibi durumlarda oturduğu bölgenin temizliğinin kolaylıkla yapılabilmesi önemlidir. Mümkünse boyun koruyucunun dış kılıfı kolayca çıkarılıp yıkanabilmelidir. İç dolgusunun uygun yumuşaklıkta olması boyun incinmelerinin önüne geçer. Bebeğinize alacağınız oto koltuğu yastığı aksesuarlarının bebeğinizi incitmemesi, kopması halinde bebeğinizin yutmayacağı büyüklükte olması ve de dikiş ile sabitlenmiş olması bebeğinizin güvenliği açısından çok önemlidir.

 

Bebeğinizin Bel Boşluğunu Doldurmaya Yardımcı Minder

 

Büyük çocuklarda oto koltuğunda kullanılan boyun koruyucusunun haricinde daha küçük bebekler için ana kucağı bel destek minderine ebebek’ten sahip olabilirsiniz. Ana kucaklarının kavisli yapısı ile yenidoğan bebekler rahat etmeyebilir. Onların belini destekleyecek ve daha yumuşak bir zeminde vakit geçirmelerini sağlayacak bel destek minderi ile bebeğiniz daha huzurlu olacak. İçi sünger dışı pamuk olan bu oto koltuğu minderi her türlü ana kucağı ve oto koltuğuna uyar. Emniyet kemerlerine kolayca geçirip sabitleyerek kaymasını engelleyebilirsiniz. Yenidoğandan itibaren kullanacağınız bel destek minderinin baş kısmının sabitleyici özelliğe sahip küçük minderleri ile bebeğiniz daha çok rahat edecek.

 

Yumuşacık Minder İle Bebeğiniz Uzun Yolculukların Keyfine Varacak

 

Çoğu ebeveyn küçük ve hafif olmasından dolayı bebekleri için katlanabilen pusetleri tercih eder. Diğer bebek arabalarından ziyade pusetler daha serttir ve uzun süreli sürüşlerde bebeğin vücudunu rahatsız edebilir. Aynı şekilde uzun araba yolculuklarında oto koltuğunda vakit geçiren bebeğiniz bir süre sonra yorulur ve daha konforlu bir oturuş ister. Yumuşacık iç dolguya sahip puset ve oto koltuğu minderi sayesinde bebeğiniz artık daha rahat edecek. Bebeğiniz arabasında ve oto koltuğunda uzun süre zaman geçirdiği için yemek kalıntıları ya da çiş sızması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kolaylıkla çıkarıp yıkayabileceğiniz bu minder sayesinde oto koltuğu ve puset temizliğine gerek kalmadan pratik bir şekilde hijyen sağlayabilirsiniz.

 

İnternet Alışverişi Denilince Akla İlk ebebek Gelir

 

Farklı renk ve çeşitlerdeki bebek oto koltuğu boyun koruyucu ve minderlere sahip olmak için hemen ebebek’e göz atın. 150₺ üzeri tüm alışverişlerde ücretsiz aynı gün kargo imkanına sahip olmak için mağazamız bir tık uzağınızda. Kaliteli ürünleri her bütçeye uygun fiyatlarla sizlere sunan ebebek, hem sizin hem de bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılar.