SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Oto Koltuğu Oyuncakları

OTO KOLTUĞU OYUNCAKLARI

Yolculuklar kimilerine göre keyifli kimilerine göre zorlu süreçlerdir. Fakat bir gerçek var ki, çocuklarla birlikte yolculuk yapmak çok da kolay değil. Sık gelen tuvalet ihtiyaçları, acıkmaları ve sıkılmaları aileleri zorlayabilir. Üstelik olası kazalara karşı güvenliklerini de sağlamak gerekir. Bebeklerin arabada güvenliğini sağlamak için otomobil pusetleri kullanılır. Fakat bu pusetlerde oturan çocuklar çabuk sıkılabilir. Bu yüzden onların zaman geçirmesini sağlayacak bazı eşyalara ihtiyaç duyulur. Oto koltuğu oyuncakları tam bu noktada imdadınıza yetişen ürünlerdir.

Çocuklar Yolculukları Oyuncaklarla Birlikte Seviyor

Çocukların uzun süre aynı yerde oturup zaman geçirmeleri yüksek enerjileri nedeniyle biraz zordur. Bu yüzden uzun süre oturmaları gerektiğinde oyalanacak bir şeyler bulamazlarsa çabuk sıkılıp ebeveynlerini kızdırabilirler. Yolculuklarda bu durumun önüne geçmek, çocukların yolculuktan keyif almalarını ve sıkılmamalarını sağlamak için oyuncaklar kullanılabilir. Oto koltuğu oyuncakları, çocuğunuzun oyalanmasını sağlayarak sizin yola odaklanmanıza ve yolculuğu daha kolay tamamlamanıza olanak sağlarlar. Çocukların da yolculuktan keyif almaları sağlanmış olur.

Bir Araştırmaya Göre Oyalanacak Bir Aktivite Bulamayan Çocuklar Daha Sık Acıkıyor

Sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de geçerli bir araştırma sonucuna göre, yemek yeme isteği boş zamanlarda daha sık ortaya çıkıyor. Bu yüzden bir işle meşgul olmamak hem daha sık acıkmaya hem de kalori yakmamaya neden olduğu için kilo almayı da hızlandırıyor. Bu yüzden oto koltuklarındaki çocukların sık sık acıkıp mola vermeniz için ısrarcı olmamaları adına onları eğlendirecek bir oto koltuğu oyuncağı işinizi fazlasıyla rahatlatacaktır.

Sadece Otomobilde Kullanmak Zorunda da Değilsiniz

Bebeğinize alacağınız bir puset oyuncağı, bebek arabasıyla dışarıda gezinirken de bebeğinizin dikkatinin dağılmasına ve rahatsız olmasına engel olabilir. Hem oto koltuğunda hem de pusetinde kullanabileceğiniz kullanışlı oto koltuğu oyuncaklarını ebebek’te bulabilirsiniz.

Bebekler İçin Ana Kucağı Oyuncakları

Minik yavrunuz için oldukça kullanışlı bir ürün olan ana kucağı, onun konforlu ve güvenli bir şekilde vakit geçirmesini sağlar. Evde, dışarıya çıktığınızda hatta araba yolculuklarınızda oto koltuğu olarak kullanabileceğiniz bu pusetlerde bebeğiniz çokça vakit geçirecektir. Ancak bazı durumlarda, uzun süre içinde kalmasını beklediğimiz bebeğimiz pusetinde sıkılıp huysuzlanabilir. Ana kucağı oyuncağı olarak da kullanabileceğiniz oto koltuğu oyuncakları sayesinde bebeğiniz ana kucağındayken siz onunla ilgilenmeseniz bile o yerinden fazlasıyla mutluluk duyacaktır.

Oto Koltuğu Oyuncakları Nasıl Olmalıdır?

Bebekler oyuncaklarla oynarken onların güvenliğini sağlamak zorlu bir iştir. Küçük parçaları yutma tehlikesi, sivri uçlu oyuncakların oluşturduğu tehlikeler, oyuncakların içeriğindeki kimyasal maddeler derken tam bir güvenlik için birden çok noktaya odaklanmak gerekir.  Bu durum trafikte çok daha zordur. Aracı kullanan kişi çok iyi bir sürücü olsa dahi dışarıdaki diğer sürücüler aynı dikkate ve hassasiyete sahip olmayabilirler. Bu yüzden bebeklerin güvenliğini sağlamak, oto koltuğu oyuncaklarını özenle seçmek gerekir.

Ani fren gibi durumlarda çocuğunuzun yaralanmaması için sivri ve keskin kenarlı oyuncakları kesinlikle satın almamanız gerekir. Pelüş gibi yumuşak yüzeyli oyuncakların tercih edilmesi bu tür kazalara iyi bir önlem olabilir. Yutulabilecek boyutta ufak parçalar içeren oyuncaklar da kesinlikle tercih edilmemelidir. Bu önlemler aslında sadece oto koltuğu oyuncakları için değil, her türlü oyuncak için dikkate alınması gereken önlemlerdir.

Oto Koltuğu Oyuncakları Fiyatları

Bir oto koltuğu oyuncağı satın almaya karar verdikten sonra ilk olarak aklınıza gelecek satıcılardan olan ebebek’te Bondigo, Tiny Love, Chicco, K’S Kids, Tanny, baby&toys gibi popüler markaların ürünleri satılmaktadır. Bu markalar hem sağlık standartlarını karşılarken hem de bütçe dostu fiyatlarıyla göz doldurmaktadır. Başlangıç fiyatı 5,99 TL olan oto koltuğu oyuncakları 79,90 TL’ye varan fiyatlara kadar uzanan geniş fiyat yelpazesiyle her bütçeye ve ihtiyaca hitap edebilmektedir. Bebeğinizin otomobilde iyi vakit geçirmesi için ufak bir tüyo verelim. Tüm bu fiyatlara eşlik eden indirimli fiyatları kaçırmamak için ebebek sosyal medya hesaplarından kampanyaları takip edin, çocuğunuzu mutlu edin!

Ufak Bir Öneri, Yolculuk Saatlerini Uyku Saatlerine Denk Getirebilirsiniz

Oto koltuğu oyuncakları ile eğlendireceğiniz çocuklarınızın yolculuk sırasında dikkatinizi dağıtmaması için uyku saatlerini de yolculuk saatlerine denk getirebilirsiniz. Bu sayede siz yola odaklanırken onlar da oyuncaklarına sarılıp mışıl mışıl uyuyabilirler. Müzikli ve yumuşak yüzeyli oto koltuğu oyuncakları tercih ederek bu süreci daha da kolaylaştırabilirsiniz. Unutmayın, her zorluğun bir çözümü vardır. Bebekler için doğru çözümler ise sadece ebebek’te.