SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oto Koltuğu Kemeri Kılıfı

BEBEK OTO KOLTUĞU KEMERİ KILIFI

Sizin ilginize ve dikkatinize ihtiyacı olan bebeğinizin her türlü bakımı ve can güvenliği siz ebeveynlere aittir. Bebeğinizle birlikte yapacağınız yolculuklarda araba içi oto koltuk çok önemlidir. Gideceğiniz yer çok yakın olsa dahi bebeğinizi oto koltuğuna oturtmanız ve kemerini bağlamanız gerekir. Hiçbir şeyi göz ardı etmeden biricik bebeğiniz için her zaman en iyi olanı seçmelisiniz. Her zaman için bebeğinizi araba koltuğuna oturttuktan sonra kemerini güvenli bir şekilde bağladığınıza emin olmalısınız. Aynı durum bebek arabası için de geçerlidir. Bebeğinizi korumak amaçlı taktığınız sert olan bu kemerleri bebeğiniz sevmeyebilir. Kemer onun hassas vücudunu rahatsız edebilir ve acıtabilir. Bu nedenle bebeğinizi rahat ettirebilecek bebek oto koltuğu kemeri kılıfı kullanmanız işinize yarayacaktır. Bebeğinizin kemerden rahatsız olmasını engelleyecek ve kemer takmama isteğini ortadan kaldırabilecek sevimli kılıfları görünce hemen alıp kullanmak isteyeceksiniz.

Emniyet Kemeri Kılıfını Bebeğiniz Çok Sevecek

Kullandığınız kemerden canı acıyan ve rahatsız olan bebeğiniz kemeri takmanızı istemeyecektir. Bu şekilde seyahat etmeniz mümkün olmadığından bir çözüm bulmanız gerekir. Böyle durumlarda emniyet kemeri kılıfı kullanabilirsiniz. Kolay kullanılabilirliği sayesinde yumuşacık kılıflarınızı istediğiniz zaman takıp çıkartabilirsiniz. Üzerinde bulunan çeşitli figürlerdeki sevimli hayvanlar veya şekiller bebeğinizin ilgisini çekecek ve hoşuna gidecektir. Zevkinize veya bebeğinizin cinsiyetine göre alabileceğiniz renkleri mevcuttur. Şirin figürlü, yumuşak dokulu ve renkli yapıları sayesinde bebeğiniz severek kullanacak ve kemerini çıkartmak istemeyecektir. Hatta bebeğinizin oyuncaklarını yanınıza almayı unuttuğunuzda, onu kemer kılıflarında bulunan hayvancıklarla oyalayabilirsiniz. Bu yüzden bebeklerin kullanacağı eşyalarda ilgilerini çekecek aparatların olması önemlidir. İlgisini çekecek özellikteki kılıflar sayesinde bebeğinizin bu şirin figürlerle oyalanması sizin de işinize yarayacaktır.

Bebek Oto Koltuğu Kemeri Kılıfını Nerelerde Kullanabiliriz?

Bebek oto koltuğu kemer kılıfı her türlü kemerlere uyum sağlayabilir. İster oto koltuğundaki kemerde ister bebek arabasındaki kemerde kullanabilirsiniz. İkisinde de kemer bebeğinizi saracak ve koruyacak şekilde bağlandığından bazı zamanlar rahatsız edici olabilir. Özellikle yaz aylarında bebeğiniz daha ince kıyafetler giydiğinden bu kemerler canını acıtabilir. Bebeğinizle yolculuğa çıktığınızda veya gezmek için arabayla bir yere gideceğiniz zaman kılıfları oto koltuğundaki kemere takıp bebeğinizi sert olan kemer yapısından korumuş olursunuz. Daha sonra arabadan inip, bebeğinizi bebek arabasıyla gezdireceğiniz zaman kemer kılıfını çıkartıp bebek arabasında da kullanabilirsiniz. Cırt cırtlı yapısı sayesinde kolaylıkla çıkartıp ihtiyacınız olan yerde kullanabilme imkanınız olur.

Bebek Oto Koltuğu Kemeri Kılıfı İle Bebeğinizi Hem Koruyacak Hem de Şirin Bir Görüntü Sağlayacaksınız.

Bebeğinizi koltuğunda oturttuğunuz zaman onunla çok fazla ilgilenemeyebilirsiniz. Yolculuk sırasında onu rahatsız edecek her türlü detaya önceden müdahale etmek önem taşır. Kemerler de bebeğinize sıkıntı yaşatacak ürünler olduğundan kılıflarla önleminizi almanız gerekir. Kılıfları minik bebeğinizin boyun hizasına gelecek şekilde takmalısınız. Bu sayede yumuşak yapılı kılıflarla bebeğinizi hem korumuş olursunuz hem de kullanacağı eşyalarda şirin bir görüntü sağlamış olursunuz. Bebeklerinin kullanacağı eşyaların şirin olması ebeveynlerin hoşlarına gider. Bunun yanında kirlendiğinde kolay yıkanır olması da ebeveynler için önemlidir.

Bebek Oto Koltuğu Kemeri Kılıfı Model Seçenekleri

Bebeklerin yolculuk sırasında huzursuz olması ebeveynlerin en son isteyeceği durumlardandır. Bebek oto koltuğu kemeri kılıfı da gezileriniz sırasında bebeğinizin rahat edebilmesi için işinize yarayacak şirin ürünlerdendir. İstediğiniz özelliklere uygun bebek oto koltuğu kemer kılıflarını ebebek’te bulabilirsiniz. İnternet sitemizi takip ederek kampanyalı ürün seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Rahat ve keyifli bir yolculuk için ebebek'te ki diğer ürünlerimize de göz atmalısınız!

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo