SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitle

BEBEK OTO KOLTUĞU EMNİYET KEMERİ SABİTLEYİCİ

 

Bebeklerin sağlığı ve güvenliği aileler için her zaman ilk sıradadır. Yavrunuz için önlemler alınmaya ta en başından, yani hamilelikten itibaren başlar ve yavrunuz bebeklikten çıksa da asla bitmez. Evde, dışarıda, araba yolculuklarında her daim yavrunuzun güvenliğini sağlamaya çalışırsınız. Evde pencerelere, prizlere, deterjanların olduğu dolaplara odaklanmak gerekirken; araba yolculuklarında da emniyet kemerlerine yoğunlaşmak gerekir. Bebeklik döneminde takılması zorunlu olan oto koltuğu, belli bir yaş seviyesinden sonra sadece emniyet kemeri zorunluluğuna dönüşür. Ancak araçlardaki emniyet kemerleri, yetişkinlerin boylarına göre tasarlandığından çocuklar çoğunlukla bu kemerler takılıyken rahatsız olurlar. Bu problemi gören üreticiler, çocukların daha konforlu bir yolculuk geçirmeleri için bebek oto koltuğu emniyet kemeri sabitleyici ürünler üretmişlerdir. Siz de çocuğunuzun kemerini istekle bağlamasını istiyorsanız, mutlaka bu kemerlerden edinmelisiniz.

 

Neden Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Kullanmak Gerekir?

 

Emniyet kemerleri araba yolculuklarında hayat kurtarıcıdır ve hiçbir zaman “Şuradan şuraya gideceğiz, bir şey olmaz” denilmemelidir. Kazanın ne zaman karşımıza çıkacağının belli olmayacağını kabullenerek her zaman önlem almamız gerektiğinin bilincinde olmamız gerekir. Zira yasal olarak getirilen zorunluluklar gereği her koşulda emniyet kemerlerinin takılı olması gerekir. Oto koltuğu zorunluluğunu aşacak kadar büyüyen yavrunuz, artık sizin gibi emniyet kemeri takmaya başlar. Ancak bu emniyet kemerleri yetişkinlerin boyuna göre tasarlanmıştır. Bu nedenle kemer takıldığında çocuğunuzun karın, koltukaltı ve boyun bölgesini tahriş edebilir. Bu da çocuğunuzun kemeri takmak istememesine ve araba yolculuğu sırasında ebeveyn-çocuk arasında çekişme yaşanmasına yol açacaktır. Bu hem dikkatinizi dağıtır hem de yavrunuzun güvenliği tehlikeye girer. Bu nedenle çocuğunuzun karın ve omuz bölgesindeki baskıyı azaltacak, emniyet kemerini daha doğru kullanmanızı sağlayacak oto koltuğu emniyet kemeri sabitleyici kullanmanız çok önemlidir. Böylece çocuğunuzun emniyet kemerini göğüs kafesi ve kalça kemiği üzerinden geçecek şekilde kullanabilmesini sağlamış olursunuz.

 

Kalite Testlerinden Geçmiş Ürünleri Satın Alın

 

Konu bebeğiniz olunca her şeye ayrı bir titizlik gösterirsiniz. Kıyafetler, cildine kullandığınız ürünler, oyuncaklar özenle seçilir. Yavrunuzun güvenliği ile direkt bağlantılı olan araç içi emniyet ürünlerini seçerken de aynı özeni göstermek gerekir. Bu nedenle hasarsız çarpma testinden geçmiş emniyet kemeri sabitleyicilerinden satın almak gerekir. Böylece alacağınız ürünü kafanızda soru işareti olmadan güvenle kullanabilirsiniz.

 

Çıtçıtlı Yapısıyla Kullanımı Oldukça Kolay

 

Ebeveyn olmanın çok kolay olduğunu söylemek yalan olur. Düşünmeniz ve uğraşmanız gereken pek çok şey olur. Ancak bu işleri en kolay şekilde yapabilmenizi sağlamak için piyasada pek çok ürün bulunmaktadır. Emniyet kemeri sabitleyiciler de bu ürünlerden biridir. Zaman zaman arabaya binip yola çıkmak sizin için uzun dakikalar alabilir. Ancak oto koltuğu emniyet kemeri tutucusu çıtçıtlı yapısıyla kullanımı çok kolay bir üründür.
 

Sadece Çocuğunuz İçin Değil Kendiniz İçin de Kullanabilirsiniz

 

Emniyet kemeri sabitleyiciler yalnızca çocuklar için değil yetişkinler için de kullanılabilir. Özellikle uzun yolculuklarda emniyet kemeri bir süre sonra rahatsız edici gelmeye başlayabilir. Böyle bir durumda birden fazla sabitleyici edinerek bir tanesini de kendiniz için kullanabilirsiniz. Böylece yolculuğunuz hem daha güvenli hem de daha konforlu olur. Unutmayın, ölümlü kazaların büyük bir çoğunluğu emniyet kemerinin kullanılmamasından kaynaklanmaktadır.

 

Farklı Renk Seçenekleriyle Kemer Sabitleyiciler ebebek’te!

 

Çocuğunuzun seveceği farklı renk seçeneklerine sahip bebek oto koltuğu emniyet kemeri sabitleyici ürünleri ebebek’te sizleri bekliyor! İsterseniz sadece yavrunuza isterseniz de hem yavrunuza hem de kendinize satın alabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak fiyatlara sahip bu ürünleri indirim fırsatlarıyla çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayın. Hem sizin hem de bebeğinizin ihtiyaç duyacağı her şey ebebek’te!