casual-2000x130.jpg
Sırala

Chicco Bebek Kangurusu

5 ürün bulundu
Sırala

CHICCO BEBEK KANGURUSU

Bakıma ve ilgiye muhtaç küçük meleklerin her zaman tek isteği; siz anne babalarına yakın olmak, kucağa alınmak, kokunuzu ve sıcaklığınızı hissedebilmektir. Çünkü ancak bu şekilde minik yavrunuz kendini güvende ve huzurlu hissedebilir. Yavrunuza yakın olmak ve onunla tensel temas içerisinde bulunmak, bebeğinizle aranızdaki bağın kuvvetlenmesi için de büyük önem taşıyan bir durumdur. Bu nedenledir ki, özellikle prematüreler için kanguru tedavisi uygulanır ve bebek, annenin veya babanın çıplak göğsü üzerine direkt yatırılır. Ancak küçük bebeğinizi her an her saniye kucağınızda tutmanız veya her istediğinde yanında bulunmanız mümkün olmayabilir. Bu sebeple, ev içerisinde iş yaparken veya dışarıya çıkmak durumunda kaldığınızda miniğinizi rahatça taşıyabilmenize imkân verecek bir eşyaya ihtiyaç duyarsınız. Chicco bebek kangurusu, yavrunuzu ister önünüzde isterseniz de arkanızda güvenle taşıyabilmenizi sağlayan bir üründür ve hem bebeğinizin size yakın olmasını hem de onunla dilediğiniz yere kolayca gidebilmenizi sağlar.

Bebeğinizle Dışarı Çıkmak Artık Çok Pratik ve Rahat!

Evde bir yardım edeni bulunmayan anneler çok iyi bilir. Acil ve kısa süreliğine dışarıya çıkmanız gerektiğinde evde meleğinizi bırakabilecek kimseniz yoksa birlikte çıkmak zorunda kalırsınız. Bunun için de bebeğinizi ya kucağınızda ya da arabasında taşımanız gerekir. Chicco bebek kanguru modelleri, yavrunuzla tek vücut gibi hareket edebilmenize yardımcı olur. Pratik kullanımı sayesinde vücudunuza rahatlıkla bağlayabilir ve miniğinize göre ayarlayabilirsiniz. Markete, pazara ya da  yürüyüşe çıkarken elinizde eşyalar dahi olsa, küçük yavrunuz sizinle ve konforlu olacaktır. Üstelik aynı anda hem meleğinizle ilgilenmeniz gerekiyor hem de evde yapmanız gereken bir işiniz varsa, iki işi birden halledebilmenize olanak verir.

Miniğinizin Vücut Yapısını Destekleyen Modeller Chicco’dan!

Ufaklıkların vücut şekli, erken yaşlarda şekillenmeye başlar. Bu nedenle onu tutarken, kundaklarken veya kangurusuna yerleştirirken dikkat etmeli, kullandığınız ürünün omurga yapısını desteklediğinden emin olmalısınız. Chicco bebek kanguruları baş-boyun desteği bulunan, bel destek pedi ile desteklenmiş, yavrunuzun doğru sırt pozisyonunda durmasını sağlayan ve kalça gelişimlerine uygun şekilde tasarlanmış olması sayesinde onun için ideal bir üründür. Bebeklerin vücut yapısını destekleyerek bulunmaları gereken M şeklini korumalarını sağlamaktadır. Bu sayede çocuğunuzun kalça gelişimi, olması gerektiği şekilde gelişir. Bunun yanı sıra bel destek pedi ile bel boşluğunu doldurarak maksimum konfor sağlamaktadır. Miniklerin vücut yapısına ve şekline göre ayarlanabilir ve ergonomiktir.

Güvenilir ve Bebek Anatomisini Düşünen Chicco Bebek Kanguruları

Alacağınız ürünü seçerken sadece onun değil, sizin için de uygun ve ideal bir model olduğundan emin olursanız çok daha rahat bir kullanım imkânı bulursunuz. Chicco kangurularında bebeveynler için bulunan bel kemeri ve destekli omuz kayışı yardımıyla doğru ağırlık dağılımı sağlanır ve miniğinizin vücut ağırlığı eşit bir şekilde bölünür. Böylece ürün sizi yormaz. bebeveyn sırt desteği ile de, daha konforlu bir deneyim yaşarsınız. Ayrıca ufaklıkları kolayca yerleştirip çıkarabildiğiniz Chicco bebek kanguru çeşitleri, doğumdan itibaren kullanıma uygun güvenli modellerdir.

ebebek Sayesinde Yavrunuzu Güvenle Taşıyın!

Bebeğini yanından bir dakika olsun ayırmak istemeyen ve çabuk özleyen bebeveynler ile annesi yanından ayrılır ayrılmaz ağlama krizlerine giren ufaklıklara müjde! ebebek, her zaman olduğu gibi bebeğinizi güvenle taşımak istediğinizde de yanınızda! Chicco bebek kangurusu ile yavrunuzu zorlanmadan ve güvenle taşıyabilecek, onunla dilediğiniz her yeri rahatça gezebileceksiniz. Aile bütçenize uygun fiyatlar ile temin edebileceğiniz Chicco kanguru modelleri arasından sizin için en uygununu gönül rahatlığıyla seçebileceksiniz. Üstelik ebebek’in ekonomik kampanyaları ve kaçırılmayacak fırsatları sayesinde çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilme şansınız bulunuyor. Siz de mağazalarımızdan veya sitemiz üzerinden alışveriş yaparak bu avantajlardan faydalanabilir, hem kalitenin hem de güvenilirliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

'