tesktil-ustbant.jpg

7 ürün bulundu

PRİMA BEBEK ISLAK MENDİL

Minik bebeğinizin cildi oldukça hassastır ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye açıktır. Bu nedenle cildi için kullanacağınız her ürüne, bebeğinizin sağlıklı büyümesini desteklemek için dikkat etmeniz gerekir. Özellikle miniğinizin günlük temizliği için kullanacağınız ürünler hassas tenine uygun yapıda olmalıdır. Prima ıslak mendil bebeğinizin günlük cilt temizliği için ihtiyaç duyabileceğiniz kaliteli ve güvenilir bir üründür. Miniğinizin tüm cildinde hijyenik ve son derece sağlıklı bir temizlik imkanı sunar. Yavrunuzun hassas cildi düşünülerek, cildine en uygun bileşenlerle tasarlandığından ona hiçbir şekilde zarar vermez. Onun narin cildini, hassas poposunu veya minik ellerini bu mendillerle iç rahatlığıyla silebilirsiniz.

Bebeğinizin Hijyenini Güvenle Sağlayın

Her ebeveyn için yavrusu biriciktir. Biricik bebeğinin cildine uygun yapıda olan ürünü ebeveynler çok iyi bilmelidir. Aksi takdirde bebeğinin cilt sağlığını koruyamazlar. Yanlış bir ürün kullanıldığında yavrunuzun cildi hemen tepki gösterir. Cildi hassas bir yapıya sahip olduğundan tahriş olur, kabarır veya isilik dökmeye başlar. Bu durum bebeğinizin canının yanmasına yol açar ve canı yanan bebeğiniz çok sık ağlar, huysuzlaşır. Yavrusunun mutsuz ve huzursuz olmasını hiçbir ebeveyn istemez. Miniklerin cilt sağlığı düşünülerek tasarlanan özel ürünler kullandığınızda, onun huzurlu zamanlar geçirmesi için büyük bir adım atmış olursunuz. Prima ıslak mendil yavrunuz için özel olarak tasarlandığından narin, etkili ve yumuşak bir bakım sağlayarak onun huzurlu olmasını destekler.

Bebeklerin cilt tiplerinin farklılık gösterebileceğini iyi bilen bir marka olmasıyla Prima, ıslak mendil kategorisinde de ebeveynlere ürün çeşitliliği sunmuştur. Bebeğinizin cildi aşırı hassasiyet gösteren bir yapıya sahipse onun için hassas ciltler için olan Prima bebek ıslak mendillerini tercih etmelisiniz. Eşsiz, yumuşak ve kalın yapısı sayesinde bebeğinizin hijyenini sağlarken kirlenen bölgeyi bastırarak temizlemek zorunda kalmazsınız. Kavrayan yumuşak doku özelliğine sahip olmasıyla kirlenen bölgeyi nazik bir şekilde temizlersiniz. Parfümsüz ve paraben içermeyen yapısı, yavrunuzun cilt sağlığını koruyabilmek adına için önemli bir özelliktir. Klinik olarak kanıtlanmış naziklik özelliği sayesinde temizleme esnasında bebeğinizin cildi tahriş olmaz. Ayrıca kirlenen bölgenin güvenle temizlenmesi neticesinde isilik oluşumundan da kurtulmuş olursunuz.

Prima Bebek Islak Mendilleri Varsa Kirden Korkmayın

Özellikle bebeğinizin altını değiştireceğiniz zamanlarda vazgeçilmeziniz olan Prima ıslak mendilleri ile bebeğinizin poposunu güvenle temizleyebilirsiniz. Temiz ve ferah olan bu ürünler, yavrunuzun hijyenini sağlarken ona ferah bir his verir. Bebeğinizin vücudunda etkili bir temizlik sağlamasının yanında dengeli ıslaklığı sayesinde ve yavrunuzun cildinin Ph dengesini koruyan yapısıyla hem anneleri hem de bebekleri mutlu eder.

Kokusuz ve içeriğinde kimyasal hiçbir madde bulunmayan ürünleri kullanmanız bebeğinizin sağlığı için önemlidir. Kimyasal ürünler yavrunuzun cildinde oluşabilecek cilt rahatsızlıklarının artmasına neden olabilir. Bu nedenle sağlık açısından oldukça zararlıdır. Prima mendil çeşitleri dermatolojik olarak test edilmiş ve yavrunuzun cildi için nazik yapıda olduğu kanıtlanmıştır. Bebeğinizin her konuda hijyenini sağlamak için kullanacağınız bu ürünler fırsat paketleri ile avantajlı hale geliyor. Sürekli kullanacağınız bir ürün olduğundan elinizin altında birden çok paketin bulunması işinizi kolaylaştıracak!

 

 

ebebek’teki İndirim Fırsatlarından Siz de Faydalanın

Bebeğinize kullandığınız ürünlerin onun hassas cildine uygun olması gerekir. Bebeğinizin hijyeni için güvenle tercih edeceğiniz Prima ıslak mendil çeşitleri ebeveynler için oldukça kullanışlı bebekler içinse oldukça sağlıklı ürünlerdir. Kampanyalarımızı takip ettiğiniz sürece bu ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayın! Gönül rahatlığıyla kullanacağınız bu ürünlerin fırsat paketlerine mağazalarımızdan veya internet sitemizden kolayca sahip olabilirsiniz.