97 ürün bulundu

MYMİO BEBEK GİYİM

 

Bebeğiniz için alışveriş yaparken en çok keyif alacağınız ürünler kıyafetleri olacaktır. Çünkü bebeğinizi o minik tulumların, bodylerin içinde hayal etmek çok zevklidir. Ancak doğru kıyafet seçimi çok da kolay değildir. Dikkat etmeniz, hassas davranmanız gereken bir çok nokta vardır. Yenidoğanların cildi ilk aylarda zararlı dış etkenlere karşı savunmasızdır ve hassastır. Bu nedenle cildine temas eden pek çok maddeye karşı duyarlılık gösterebilirler. Bu yüzden miniğinizin kıyafetlerini seçerken onun hassas cildine doğrudan temas edeceğini unutmamalı ve onun cilt sağlığına zarar vermeyen kumaşlar tercih etmelisiniz. Mymio bebek giyim ürünlerinlerinin kumaşları sağlığa zararlı kimyasal maddeler içermez. Kullanılan diğer materyallerde de (çıtçıt, düğme, etiket vb.) bebeğiniz için en iyisi düşünülerek, ilgilerini çekecek sevimli figür ve desenlerle %100 pamuk kumaşlardan tasarlanmıştır.

 

Bebeğinize Kıyafet Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

 

Öncelikle bebeğinize alacağınız giysilerin pamuklu, nefes alan, yumuşak dokumalı ve doğal kumaşlardan yapılmış olması gerekiyor ki hassas cildini tahriş etmesin. Ayrıca sıkan ve hareketlerini kısıtlayan ürünler bebeğinizi terleteceği ve huzursuz edeceğinden içerisinde rahat hareket edebildiği, sağlıklı giysi çeşitlerini tercih etmelisiniz. Aynı zamanda tüylü, boncuklu, uzun ipli veya fermuarlı olmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü minik bebekler eline gelen her türlü cismi ağzına sokmaya çalışır ve bu yavrunuz için tehlikeli bir durum oluşturabilir.

 

Lastikli, düğmeli kıyafetler yerine omuzdan çıtçıtlı, esnek, önden açılabilen tulumlar ya da ikili takımlar hem bebeğiniz hem de sizin için kolaylık sağlar. Boya vermeyen ve baskısı olmayan kumaşlar tercih edilmelidir. Dikiş yerleri ve kullanılan dikiş ipliğinin kalınlığı da dikkat etmeniz gereken bir diğer noktadır; çünkü kalın dikişler bebeğinizin cildini tahriş edebilir.  Mymio bebek giyim ürünleri, tüm bu saydığımız özellikleri barındıran, bebeğinizin rahat edeceği yumuşacık, pamuklu ve kolay kombin yapabileceğiniz ürünlerdir.

 

Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise bebeğiniz çok hızlı büyüdüğünden ilk aylarda çok fazla yenidoğan kıyafeti almanıza gerek olmadığıdır. Özenerek aldığınız giysilerin kısa bir süre sonra miniğinize olmadığını görmek üzücü olabilir. Ayrıca bütün bebeklerin büyüme hızı aynı olmadığından aya göre değil bebeğinizin boyuna göre ürün tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

 

Her Mevsim Sevimli ve Şık Kombinler Yapın

 

Bebekler için en ideal ortam ısısı 20-24 derece arasıdır. Bu sıcaklığın alt ya da üst dereceleri onları rahatsız ve huzursuz eder. Düzenli uyku alışkanlıkları için ortam ısısı ve nasıl giydirildikleri çok önemlidir. Kışın çok kalın ve yünlü olmayan, rahat giydirilip çıkarılabilen giysilerle ince ve birkaç kat giydirmek, terlemesini önlemek ve rahat hareket edebilmesini sağlamak için en uygun giydirme şeklidir. Yazın da terini emebilmesi için minik yavrunuza pamuklu ve hava geçirgenliği olan ince giysiler giydirmeli, terledikçe sık sık üzerini değiştirmelisiniz. Mymio bebek kıyafet çeşitlerinin birbiriyle uyumlu desenleri ve sağlığa zarar vermeyen kumaş özellikleri sayesinde hem yaz hem de kış aylarında bebeğinize şık ve sevimli kombinler yapabilirsiniz.

 

Mymio Bebek Giyim Ürünleri Kaliteli ve Sağlıklıdır

 

Bebeğinizin özellikle doğrudan cildine temas eden giysileri mutlaka %100 pamuktan üretilmiş olmalı. Mymio bebek giyim ürünleri %100 pamuk kumaştan üretilmiş olup kimyasal ve kanserojen maddeler içermez, alerjik reaksiyona neden olmaz. Yıkama, kurutma gibi konularda sizi zorlamaz. Etiketinde belirtilen yıkama ve kurutma talimatına uyarak kullandığınızda kumaş özelliğini korumuş olursunuz. Mymio bebek kıyafetleri dokumasında ve bebeğinizin tenine temas eden dikişlerinde sert iplik kullanmaz. Böylece minikler bu giysilerin içinde daima rahat eder.

 

Siz de bebeğiniz için içiniz rahat ve güvenle kullanabileceğiniz, çeşitli renk ve sevimli figürleriyle bebeğinizin de çok seveceği Mymio bebek giyim ürünlerini satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Üstelik ebebek kampanyalarını takip ederseniz kaliteli bu ürünşeri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.