Bebek Duvar Harfleri

2 ürün bulundu

BEBEK DUVAR HARFLERİ

Hamile olduğunuzu öğrendikten sonra bebeğinizi beklerkenki heyecanınıza, bebek odası alışverişi heyecanı da eklenir. Mobilyalar, yastık, yorgan, uyku seti, halı, perde, kıyafetler, derken bebeğinizin odasına alınacaklar listesi uzar gider. Her geçen gün, miniğinizin odasına yeni bir eşya ilave edersiniz. Rengarenk ve minicik eşyaların arasında kaybolursunuz. Deyim yerindeyse de her şeyi almak istersiniz. Ancak, bazen bebek odalarının son parçalarını almayı unuturuz, duvar süslerini. Tüm eşyaları hazırlanmış bebek odalarının en son ihtiyacı, sadece süslerdir. Resimler, figürler, yapıştırmalar; kısacası çocuk odasına renk ve hareket katacak her şey, süsleme için uygundur. Yavrunuzun odasında farklı bir tarz ve değişik bir atmosfer yaratmak için, süslemelerinizde bebek duvar harfleri kullanarak duvarları renklendirebilirsiniz.

Dekorasyon Sırasında Bebek Odasının Süslerini Unutmayın!

Süs eşyaları, genellikle bir yeri veya odayı dekore ederken en son aklımıza gelir. Tüm eşyalar tamamlandıktan sonra neyi nereye koymanız gerektiğini böylelikle daha net görürsünüz. Ancak, sona bırakılması nedeniyle, süsleri unutma olasılığınız da yüksektir.

Bebeğinizin odasına alışveriş yaparken, süs eşyalarının yaratacağı keyifli ve görsel ortamın mutlaka aklınızın bir köşesinde yer edinmesini sağlayın. Çünkü dekoratif eşyalar odanızda farklı bir tarz oluşturmanıza yarar sağlarken, daha ferah ve modern bir görünüm kazandıracaktır. Bu nedenle; ister bebeğinizin odasının duvarlarında isterseniz de şifonyer, dolap, raf gibi parçaların üzerinde sergileyin, ahşap harfler ve diğer süslemeler ile minik yavrunuzun odası çok keyifli ve şık bir görünüme bürünecektir.

Duvar Harfleri Yardımıyla Duvarlar Boş Kalmasın

Çocuk odalarının duvarları, hem yavrunuzun hem de sizin daha özgür davranarak kullanabileceğiniz alanlardır. Evin bu bölümünün bir çocuğa ait olduğunu hissettiren şeyler, o odaya özgü tasarımlar ve hayal dünyasının ürünleri olacaktır. Canlı ve renkli süsleme ürünleri de duvarlara değişik bir hava katacaktır. Bu sebeple, yavrunuza ait olan bu yeri canlandırırken duvarları süslemekten çekinmemenizi tavsiye ederiz. Bebeğinizin adını, yapışkanlı veya asılabilen dekoratif harfler yardımıyla odasının duvarına yazarak ona ait bir ortam oluşturabilirsiniz. Duvarlarınız o kadar geniş değilse, duvar harfleri arasından yavrunuzun isminin baş harflerini kullanarak da süsleme yapabilmeniz mümkün olacaktır. Çok geniş duvarlar için ise, daha küçük boyutlarda üretilmiş alfabenin tüm harflerini bebek odasının duvarlarına serpiştirerek onun ileride alfabeyi öğrenmesini bile kolaylaştırabilirsiniz.

Çocuğunuzun Odasına Boy Ölçer Yapıştırarak Gün Gün Boyunu Ölçebilirsiniz

Çocuğunuz büyüdükçe, odasının duvarlarında kullanacağınız aksesuar ve süsler de değişkenlik gösterecektir. Gelişme çağındaki çocukların en büyük hayali, bir an önce büyümektir. Yavrunuz, her geçen gün bir önceki güne kıyasla uzayıp güçlendiğini görmek ister, büyümek için sabırsızlanır. Anne-baba olarak sizler de, minik bebeğinizin yaşına göre büyüme hızını takip etmek istersiniz. Gelişimini kontrol edersiniz. Bu gibi durumlarda, çocuklar için eğlenceli bir oyun, sizin için de güzel bir takip yöntemi olarak yavrunuzun odasının duvarında kullanacağınız bir bebek boy ölçer ile onun boyunu ölçebilirsiniz.

Birçok marka, boy ölçer yapıştırma çeşitleri ile ebebek’te sizlerle buluşuyor. Çocukların gelişim sürecinde yanınızda olarak duvarları renklendirecek renkli ve eğlenceli çıkartmalarla, çocuklar boy ölçümü yapmak için sabırsızlanacak.

Yavrunuzun Odasına Renk Katacak Duvar Süsleri ebebek’te!

Bebek odanızı dekore ederken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm süslemeleri ebebek’te bulabilmeniz mümkün. Bebeğinizin odasını hem şık hem de çok keyifli gösterecek süslemeler ve bebek duvar harfleri ile ebebek, bebek odalarını canlandırıyor. Minik yavrunuzun adını bu harfler ile onun duvarına yazabilir ve bebeğiniz için özel bir süsleme yapabilirsiniz. Yapışkanlı veya asılabilen ürünler sayesinde duvarlara renk katarken oda temanızı da kuvvetlendirmiş olacaksınız. Üstelik, ebebek’teki indirim ve kampanyalarla avantajlı bir alışveriş yapma imkânınız var. Siz de çocuğunuzun odasında değişik bir hava yaratmak ve hoş süsler kullanmak istiyorsanız, mutlaka ebebek’e bir göz atın!