Sırala

Bebek Deniz Simidi

8 ürün bulundu
Sırala

BEBEK DENİZ SİMİDİ

 

Bebek ve çocukların istisnasız en sevdikleri mevsim yazdır. Bunun nedenini anlamak ise hiç zor değil. Kışın çoğunlukla evlerde zaman geçiren bebekler; yazın sürekli dışarıda, parklarda, havuz veya plajlarda olurlar. Bu alanlarda güneşin ve eğlencenin tadını çıkaran bebekler mutlu olunca aileleri de mutlu olurlar. Yazın aşırı sıcaklarından bunalıp denize veya havuza girip serinlemek fikri hem ebeveynler hem de bebekler için harikadır. Ancak eğlenirken güvenliği de atlamamak gerekir. Bu durumda bebek ve çocuklarınız için yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı olan bebek deniz simidi imdadınıza yetişecektir.

 

Neden Bebek Can Simidi Satın Almalıyım?

 

Tatil her insanın ihtiyacıdır. Türkiye, özellikle yaz aylarında tatil yapabilecek birçok güzel bölgeye sahiptir. Bu nedenle çocuklu aileler de dahil olmak üzere birçok insan, izinlerini yazın kullanır ve bütün yılın stresini atarak güneş ve denizin tadını çıkarmak ister. Tatile çıkılmasa bile, özellikle havuzlu sitelerde oturan ya da çocuklarını havuza götürebilen çocuklu aileler, kışın soğuklarından sonra bebeklerini güneşle buluşturmak ve suya bayılan bebeklerinin eğlenceye doymalarını sağlamak isterler.

 

Siz ebeveynler gözlerinizi bebeklerinizden bir saniye olsun ayırmasanız dahi, denizde veya havuzda herhangi bir aksilik yaşanmaması için bebeğinizin boğulma tehlikesini minimuma indirmeniz gerekir. Aksi takdirde bebeğiniz sürekli kucağınızda kalacak ve bu durum hem sizin için yorucu olacak hem de yeterli derecede güvenli olmayacaktır. Siz her ne kadar bebeğinizi güvenli bir şekilde tuttuğunuzu düşünseniz de tahmin etmediğiniz bir anda büyük bir dalga gelebilir ya da dengenizi kaybedip suya düşebilirsiniz. Bu durum bebeğinizin boğulma tehlikesi yaşamasına neden olabilir ya da bebeğinizde su korkusuna yol açabilir ve böylece eğlence yerini ağlama seanslarına bırakabilir. Bu endişeleri yaşamak yerine bebek can simidi kullanmanız hem bebeğinizin güvenliğini sağlayacak hem de bebeğinizin özgüvenini sağlamak için ilk adımlardan biri olacaktır.

 

Bebek Simitleri Modelleri Nasıldır?

 

Yazın plaja veya havuza akşamüzeri inmiş olsanız dahi güneş yakıcıdır. Bebeklerinizin hassas tenleri güneşten kolayca etkilenebilir ve ciltleri tahriş olabilir. Bu durum hem can yakıcı hem de zararlıdır. Her ne kadar güneş kremi kullansanız dahi bebeğinizin özellikle baş bölgesini güneşten korumak en iyisidir. Bu nedenle bebekler için en çok tercih edilen simit modelleri gölgelikli olanlardır. Böylece bebeğinizle güneşten etkilenmeden uzun dakikalar boyunca suda keyif yapabilirsiniz.

 

Bebek deniz simitleri, genellikle çocukların çok sevdikleri kahramanların veya hayvanların desenleriyle kaplı olur. Hatta bazılarında simit, o kahramanların şeklinde olur. Bu durumda bebekler için simit kullanmak bir zorunluk değil oyun haline gelir. Bebek simitleri, aynı zamanda onların küçük bedenlerinin simitten kayıp düşmemeleri için oturulabilir şekilde tasarlanmıştır. Bazı modellerde ise bebeklerinizin arkalarına yaslanabileceği bir kısım bulunmaktadır. Böylece bebeğiniz çok küçük olmasına rağmen, su üzerindeyken dengesini kolaylıkla sağlayabilecektir. Keza bazı modeller, küçük bebeklerinizin suda daha iyi vakit geçirmelerini sağlamak için üzerinde direksiyon, korna ya da eğlenceli toplar bulundururlar. Daha büyük çocuk simitleri ise oturma, yaslanma ve gölgelik gibi ek parçalara sahip değildir. Çünkü daha büyük çocuklar, artık suda nasıl yüzüldüğünü kavramış olacak ve özgürlüklerinin kısıtlanmasını istemeyeceklerdir. Bu tarz çocuk simitleri yine canlı renklerde ve çeşitli eğlenceli figürlerde tasarlanmıştır.

Çocuk Deniz Simidi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Yaz geldi ve tatil için hazırlıklara başladınız. Bebeğinize veya çocuğunuzun suda güvenliğini sağlamak için bir deniz simidi almaya karar verdiniz. Peki çocuk deniz simidi seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

 

Bebek veya çocuğunuza deniz simidi seçerken, öncelikle dış görünüşüne ve kullanışlılığına bakarsınız. Ancak bebeğinizin sağlığı için bakmanız gereken ilk şey, üretildiği malzeme olmalıdır. Deniz simitleri plastik malzemelerden üretilir, ancak her malzeme aynı kalitede değildir. Bu nedenle deniz simitlerinin bebeğinizin cildine zarar vermeyecek türden ham maddelerden üretilmiş olmasına özen gösterilmelidir. Simitleri satın aldığınızda tıkaçlarını kontrol etmeli, eğer varsa üzerindeki oyuncakların bebeğinizin koparıp ağzına atamayacağı şekilde olduğundan emin olmalısınız. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise çocuğunuzun yaşı ve kilosudur. Bu nedenle bebek deniz simidi alırken ürünün ebat ve modelini de göz önünde bulundurmalısınız.

 

Renkli ve Çeşitli Bebek Deniz Simidi Modelleri Uygun Fiyatlarla ebebek’te!

 

Kaliteli ham maddelerden ve kullanışlı tasarımlarla üretilmiş bebek deniz simidi modelleri uygun fiyatlarla ebebek’te. Siz de yazın denizde veya havuzda hem bebeğinizin güvenliğini hem de keyifli vakit geçirmesini sağlamak için, kaliteli ürünlere ulaşmanın en kolay ve en ucuz adresi ebebek’i tercih edin!

'