İçeriğe Geç

Bebek Body


96 ürün bulundu
Promosyonlu
Kısa Kol Bebek Body
6,99 TL
HelloBaby Kısa Kol Bebek Body
4.9523809523809526 21 YORUM
Promosyonlu
Bebek Atlet Body
6,99 TL
HelloBaby Bebek Atlet Body
4.354838709677419 31 YORUM
Promosyonlu
Bebek Atlet Body
6,99 TL
HelloBaby Bebek Atlet Body
4.380952380952381 21 YORUM
Logolu Renkli Kısa Kol Body
12,99 TL
HelloBaby Logolu Renkli Kısa Kol Body
Promosyonlu
İp Askılı Bebek Body
6,99 TL
HelloBaby İp Askılı Bebek Body
Jakarlı Bebek Atlet Body
8,99 TL
HelloBaby Jakarlı Bebek Atlet Body
4.0 1 YORUM
Promosyonlu
Uzun Kol Bebek Body
8,99 TL
HelloBaby Uzun Kol Bebek Body
3.0 1 YORUM
Jakarlı İp Askılı Bebek Body
8,99 TL
HelloBaby Jakarlı İp Askılı Bebek Body
Logolu Melanj Renkli Kısa Kol Body
15,99 TL
HelloBaby Logolu Melanj Renkli Kısa Kol Body
Bebek Little Heart 2'Li Kısa Kol Body
29,90 TL
Newborn Fashion Club Bebek Little Heart 2'Li Kısa Kol Body
Bebek Aslancık 2'Li Uzun Kol Body
29,90 TL
Baby Corner Bebek Aslancık 2'Li Uzun Kol Body
Bebek Bertin Çizgili Kısa Kol Body
19,99 TL
For My Baby Bebek Bertin Çizgili Kısa Kol Body
Bebek Pink Fırfır Yaka Kısa Kol Body
29,90 TL
For My Baby Bebek Pink Fırfır Yaka Kısa Kol Body
Logolu Renkli Kısa Kol Body
15,99 TL
HelloBaby Logolu Renkli Kısa Kol Body
Logolu Melanj Renkli Kısa Kol Body
15,99 TL
HelloBaby Logolu Melanj Renkli Kısa Kol Body
Logolu Renkli Kısa Kol Body
15,99 TL
HelloBaby Logolu Renkli Kısa Kol Body
Logolu Renkli Kısa Kol Body
15,99 TL
HelloBaby Logolu Renkli Kısa Kol Body
Kampanyalı
Bebek Dantel Şık Etekli Body
% 50
54,90 TL 27,45 TL
Mymio Bebek Dantel Şık Etekli Body
5.0 1 YORUM
Kampanyalı
Bebek Tweety Lisanslı Body
% 50
49,90 TL 24,95 TL
Warner Bros Bebek Tweety Lisanslı Body
Tweety Baskılı Yakası Fırfırlı Lisansl
39,90 TL
Warner Bros Tweety Baskılı Yakası Fırfırlı Lisansl
Kampanyalı
Yengesinin Balı Atlet Body
% 50
19,99 TL 9,99 TL
Selin Baltacıoğlu Yengesinin Balı Atlet Body
Kampanyalı
Bebek Fistolu Body
% 50
36,90 TL 18,45 TL
Cassiope Bebek Fistolu Body
Kampanyalı
Bebek Papatyalı Body
% 47
42,90 TL 22,90 TL
Cassiope Bebek Papatyalı Body
Kampanyalı
Ben Kalp Halam Tütülü Atlet Body
% 60
24,90 TL 9,99 TL
Selin Baltacıoğlu Ben Kalp Halam Tütülü Atlet Body

BEBEK BODY


Anne baba olmaya karar verdiğinizde hayatınızda bazı değişiklikler yaparsınız. Öncelikle daha sağlıklı beslenir ve alkol, sigara gibi zararlı maddelerden olabildiğince uzak durmaya çalışırsınız. Hele ki hamilelik haberini almışsanız yedikleriniz dışında giyiminiz, sporunuz, sağlığınıza iyi gelecek her şeyi yapmaya ekstra özen gösterirsiniz. Bunu, karnınızdaki miniği koruma iç güdüsü ile yaparsınız; çünkü bilirsiniz ki, karnınızda dış dünyaya karşı savunmasız bir minik taşıyorsunuz. Keza dünyaya geldiği zaman da aynı hassasiyet devam eder. Bebeklerin tenlerinin oldukça hassas olduğunu bildiğiniz için en önem verdiğiniz şeylerin başında da giysiler gelir. Minik bebeğinize, yumuşacık tenlerine uyum sağlayacak yumuşaklıkta ve zararlı ham maddelerden üretilmemiş olan ürünleri almaya çalışırsınız. Özellikle bebeğinizin tenine direkt temas edecek ilk giysi olan bebek body (bebek badi) seçimi önem sırasında başı çekecektir.


Bebeğinizin İlk İhtiyaç Duyacağı Giysi, Bebek Badi


Yenidoğan bebeğiniz sizi kendine hayran bırakacak. Ancak bebeklerimiz doğduklarında bazı şeyleri bizimkiler gibi tam gelişmemiştir. Mesela bebeğiniz ilk doğduğunda ısı kontrolünü iyi bir şekilde sağlayamaz. Bunun nedeni ise bebeklerdeki yağ dokunun çok ince olmasıdır. Bebeğimiz dünyaya hangi mevsimde gelirse gelsin, onu belli bir oda sıcaklığı altında tutmalısınız. Uzun süre çıplak kalması ya da çok fazla üst üste giydirilmesi bebeğiniz için iyi olmayacaktır. Bu nedenle bebeğinize uygun giysiler giydirerek onun küçük bedeninin ısısını ayarlamak görevi size düşüyor.


Bebeğinizi iyi bir şekilde giydirmek için faydalanabileceğiniz en olmazsa olmaz ürün bebek badi olacaktır. Bebeğinize giydireceğiniz kıyafet ne olursa olsun hem yaz hem de kış aylarında önce mutlaka bir çıtçıtlı body giydireceksinizdir. Bebeğinize aldığınız bu bodyler, sert kumaştan yapılmışsa hassas ciltleri alerji olabilir. Ayrıca huzursuz bir bebek kolayca ağlar ve sağlıklı bir uyku uyuyamaz. Savunmasız yavrunuzu saracak kaliteli bir body onu mutlu edecektir. Ancak sürekli üzerini kirletme potansiyeline sahip bebeğinize birden fazla body stoklamayı unutmayın!


Yaz İçin Kısa ve Sıfır Kollar, Kış İçinse Uzun


Bebeğinizin olmazsa olmaz giysisi bebek bodyler uzun, kısa, sıfır kol ve askılı olarak karşımıza çıkıyor. Ebebek’te birçok renk ve modellerdeki bu bodyler, yenidoğan bebeklerinizden 3 yaş çocuğa kadar olan bedenlerle satışa sunuluyor. Soğuk havalarda bebek uzun kollu body giydirerek, bebeğinizin ilk savunmasını yapmış olacaksınız. Yaz aylarında ise bebeğiniz sıcaktan şikâyet edebilir. Bu nedenle sadece kısa kollu bir bodynin işinizi gördüğü zamanlar olacaktır. Bu gibi durumlarda kızınızın aynı zamanda şık olması için hem elbise hem body özelliği olan elbise body, bolerolu body ya da fırfırlı bir body; oğlunuz için de sevimli baskıları ve desenleri olan bir body almak harika bir fikir olacaktır. Ebebek’te göreceğiniz desenlerin sevimliliğine bayılacaksınız. Hava hangi koşulunda olursa olsun bodyler, her an elinizin altında olmasını isteyeceğiniz temel bir ihtiyaçtır.


Bebek Bodyleri Nasıl Olmalıdır?


Bebeğinize satın alacağınız her üründe olduğu gibi bebek bodylerin de kaliteli malzemeden yapılmış olması büyük önem taşır. Hatta bodyler, bebeğinizin direkt olarak tenine temas ettiğinden dolayı bu giysinin kumaş ve kalitesinin önemi daha üst seviyededir. Bu nedenle bodyleri alacağınız yerin ve markaların size güven vermesi önceliğiniz olmalıdır. Yıllardır anne ve bebek ürünlerinde kaliteli markalarla çalışan ebebek’te gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ebebek’te gördüğünüz tüm bodyler %100 pamuktan üretilmiştir. Ürünlerdeki baskı, nakış ve akseusarlar antibakteriyeldir. Kanserojen madde içermez. Aynı zamanda, ürünü satın alırken göreceğiniz Oeko-Tex standardına uygundur ibaresi, içinizin daha da rahatlamasını sağlamalıdır; çünkü bu ibare, alacağınız ürünün zararsız ham maddelerden üretildiğinin bir kanıtıdır. Ayrıca bu şekilde yaptığınız alışverişte, aldığınız ürünün çevreye zarar vermeden üretilmesinin rahatlığını yaşayabilirsiniz.


Bebek body satın alırken bir diğer dikkate etmeniz gereken nokta ise çıtçıtlardır. Bebek çıtçıtlı badi, altını değiştireceğiniz zaman bodysini kolaylıkla açıp kapayabilmenizi sağlar. Bu nedenle de bebek boydleri çıtçıtlı olmalıdır. Bunun dışında makinede yıkanabilir olmasına da dikkat edilmelidir. Çoğu zaman kimse elinde bir body yıkamak veyahut aldığı ürünün 2 yıkamada bozulmasını istemez. Ayrıca bebeğinize body bakarken baskılı olanları daha çok sevebilir, ancak baskı kalitesinden şüphe duyabilirsiniz. Ebebek’te alışveriş yaparken asla böyle bir şüpheniz olmasın; çünkü ebebek’teki baskılı bodyler su bazlı olduğundan bebeğinizin cildine zarar vermeyecektir. Birçok üründe transfer baskı kullanılarak etiket basıldığı için de bebeğinizin cildini tahriş edebilecek hiçbir durum kalmaz.


Onlarca Çeşit Bebek Bodyler ebebek’te!


Bebeğinizin sağlığını ön planda tutan markalara ait sevimli şekil ve desenlerde, fırfırlı, bolerolu ve daha birçok modelde bebek body bulabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlı bu bodylere, indirimlerle çok daha düşük fiyatlara sahip olabilirsiniz.